Acronis True Image - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz
nebo Projít kategorie programů

Acronis True Image 2016

Koupit plnou verzi od 1 331 Kč
1.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo

99 808 ×

Pohodlné zálohování systému a dat

Program Acronis True Image slouží k zálohování operačního systému a aplikací, dále k zálohování zvolených souborů a složek, uživatelských dat, osobních nastavení a e-mailových zpráv z poštovních klientů od Microsoftu. Program dokáže zálohovat a následně v případě potřeby rychle obnovit obsah celého pevného disku či zvolených diskových oddílů. Acronis True Image 2014 umožňuje ukládání vašich záloh na libovolné úložiště, jako například lokální pevné disky, externí disky, síťová úložiště, FTP servery, optická média (CD, DVD, Blu-ray).

Novinkou je pak online zálohování, umožňující ukládání nejdůležitějších souborů a obsahu celých disků do vzdáleného úložiště Acronis Cloud. Vaše data tak budou chráněna i v situaci, kdy dojde ke ztrátě, odcizení či mechanickému zničení vašeho počítače a vy je tak budete moci během okamžiku obnovit a pokračovat v práci. Zajímavou funkcí je Nonstop zálohování Acronis, které nepřetržitě ukládá změny systému a souborů. Nabízí tak možnost návratu do libovolného bodu v čase. Uživatel si může v programu sám určit schéma zálohování, podle něhož Acronis True Image automaticky zvolí úplnou, přírůstkovou, nebo rozdílovou zálohu.

Acronis True Image 2014 nabízí prostřednictvím nástroje Acronis DriveCleanser také dokonalé odstranění vašich osobních, důvěrných, či jinak citlivých dat, která již nepotřebujete a neměly by se dostat do rukou nikomu cizímu. Tento nástroj dokáže skartovat data ve zvolených diskových oddílech nebo na celých pevných discích. Program vám pomůže také s vyčištěním stop, které po vás na počítači zůstávají.

Hlavní funkce programu Acronis True Image 2014:
• úplná a přírůstková záloha disku do lokálního úložiště a do úložiště Acronis Cloud – poskytuje dvojí zabezpečení celého systému před poškozením, ztrátou nebo krádeží zálohy.
• záloha jednotlivých souborů, složek a dat – do cloudu i do lokálního úložiště.
• přírůstková obnova z cloudu – poskytuje rychlou obnovu celého systému bez potřeby lokálně připojeného úložiště
• zahrnuje 5 GB v bezpečném úložišti Acronis Cloud na jeden rok zdarma (s možností zakoupení dalšího prostoru z aplikace) – uživatelé mohou načíst nejdůležitější data a mít k nim přístup odkudkoli.
• podpora Windows 8
• Acronis True Image 2014 Premium – oproti standartní verzi uživatelům umožňuje obnovu celého systému na odlišný hardware a také poskytuje podporu dynamických disků a prostředí WinPE (Windows Pre-Installation Environment).

Download now Koupit plnou verzi od 1 331 Kč

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.