×

Ant Movie Catalog 4.2.0.2

Licence: GNU GPL Hodnocení 4 Počet hodnocení: 10
       

Diskuse - Ant Movie Catalog 4.2.0.2

18. 2. 2012

Medojed

RE: Ant Movie Catalog 3.5.1.2

S programem jsem naprosto spokojený.

Odpovědět        
7. 4. 2011

zizalak

Re: Plná nefunkčnosť

[Pohodový]http://amc.thez.info   zde najdeš opravené skripty

Odpovědět        
11. 3. 2011

Kedar183

RE: Ant Movie Catalog 3.5.1.2

Podívejte se na tyto stránky http://www.cdrhard.cz/view.php?cisloclanku=2007011003

Mě to funguje perfektně.

 

Odpovědět        
29. 1. 2011

dj x-tacy

Re: Plná nefunkčnosť

Nevím, co se stalo...vše fungovalo v pořádku, dělal jsem v tom asi 400 filmů do seznamu a vše se načetlo jak mělo, veškeré info. Ale te´d najednou nefunguje načítání správně, načte se jen název a popis a dál nic...zkoušel jsem i jiné scripty než CSFD (například IMDB) a situace je prakticky stejná...vypadá to na chybu po aktualizacích scriptů. Program má najednou zadáno u scriptů načítání pouze minima informací. Nevím kde zmizely původní nastavení, asi budem muset napsat výrobci....ani na jejich ofiko foru jsem nenašel řešení

 

Odpovědět        
26. 1. 2011

razor movie

Plná nefunkčnosť

Vôbec nesťahuje všetky údaje ako napr.rok výroby,minutáž,hlavné postavy,režiséra,štát,kategóriu,pôvodný názov ... Myslím že je to hlboký nedostatok,nakoľko to v skripte má ale jdnoducho to nefunguje.[Smutný]

Odpovědět        
18. 8. 2009

AntMan

Ant Movie Catalog

Naprosto perfektní program.

Odpovědět        
15. 6. 2008

Closed

RE: Ant Movie Catalog 3.5.0.2

Velké zklamání. Vždyť to neumí číst názvy filmů z DVD nebo adresářovou strukturu pokud je více filmů na jednom DVD. Ručně to už snad nikdo nedělá. Je to nepoužitelné.

Odpovědět        
11. 2. 2008

superpepino

Ant Movie Catalog

Používám sice program Seznam DVD, který je dobrý-přehledný, s mnoha funkcemi a srozumitelný, ale má jednu zásadní chybu: je napojen na FDb.cz-tato databáze je "děravá" a někdy s podivnými daty. To tento program má napojení na snad všechny filmové databáze. Bohužel mě nějak uniká, jak se v této nové databázi listuje /kde je vůbec ten seznam/ a rovněž export do Excelu se mě nezdařil. Asi se s programem budu muset více seznámit. Líbí se mě hlavně možnost napojení na databázi filmů ČSFD, která je perfektní.

Odpovědět        
11. 2. 2008

superpepino

Ant Movie Catalog

Používám sice program Seznam DVD, který je dobrý-přehledný, s mnoha funkcemi a srozumitelný, ale má jednu zásadní chybu: je napojen na FDb.cz-tato databáze je "děravá" a někdy s podivnými daty. To tento program má napojení na snad všechny filmové databáze. Bohužel mě nějak uniká, jak se v této nové databázy listuje /kde je vůbec ten seznam/ a rovněž export do Excelu se mě nezdařil. Asi se s programem budu muset více seznámit. Líbí se mě hlavně možnost napojení na databázi filmů ČSFD, která je perfektní.

Odpovědět        
Technet
Online servis od Slunečnice
Shoptet
Download programu Ant Movie Catalog je bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus