Hlavní navigace

Autorun Lab 2.33.1

Názor na software Autorun Lab

  • 22. 9. 2005 10:38

    Marek Malevic (neregistrovaný)
    Je smutne, jak moc si vymyslite.... Pokusim se uvest vase mlzeni v trochu jasnejsi prehled. Nejprve chci uvest, ze CD Menu Pro neznam.
    1. Je spousta lidi, ktera s Autorun Labem umi a vyhovuje jim. Nepokladam ho za klenot, to urcite ne, ale v dobe, kdz se objevil, nemel konkurenci. I tak ma ruzne vlastnosti, o kterych se ostatnim muze jen zdat. Skoda, ze jste neuvedl konkretni priklady co Vam vadi. Vypada to spise jako FUD nez jako konstruktivni kritika. Uzivatele jako vy nikdy neprispeji ke zlepseni neceho, co ma smysl, protoze to, co rikaji, nema hodnotu
    2. Na autorun labu jsem delal sam, nikdy tomu, mimo prekladu, nebylo jinak. Nevim, kde berete dost lidi
    3. Otazka autorunu uz neni aktualni... Vim, o cem mluvim, trosku jsem se tim zabyval)) Z casovych duvodu a hlavne z duvodu neaktualnosti aplikaci zabyvajicich se autorunem jsem vyvoj davno prerusil. Presel jsem na *nix, protoze clovek se nesmi zaseknout na necem, co nema budoucnost. Nechapu proto, proc tu rozhlasujete, ze Autorun Lab je bida. Je to jako byste o parnim stroji rozhlasoval, ze je to bida a pritom kazdy soudny clovek pozna, co je uz prezity a pritom bejvalo dobry. == Autorun Lab je pohrben a tezko bude oprasen... Je vsak plne funkcni a kdo chce, klidne muze vsechny jeho (a je ji, i kdyz z vaseho popisu to tak nevypada) vymozenosti vyuzivat. A vy prijdete a zacnete ho pomlouvat. Nechapu Vasi motivaci pro tuhle anti-kampan... nevadilo by, kdyby jste byl radeji konkretni...
    4. Prave jsem si progledl stranky CD Menu Pro... Myslim, ze jste opravdu zamichal kategorie... Vypada hezky, ale sila Autorun Labu je v jeho prizpusobitelnosti, coz Vami zminene aplikaci chybi... Ale chce li nekdo menu do hloubky 4. levelu, at stahuje CD menu Pro, v dnesni dobe uz neni smysluplne se venovat predelavani neceho, co je plne funkcni... Myslim, ze AL delal vzdy problemy spis lidem, kteri byli lini se trochu snazit pochopit nebo cist napovedu...

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.