Ušetřete

CDex 1.79

4.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo

741 231 ×

Převod zvukových stop CD na soubory typu MP3.

CDex je kvalitní program pro přímé ukládání audio stop. Můžete si je uložit všechny nebo jen vybrané a to do formátů WAV, MP2, MP3, OGG, VQF či APE. Mezi další funkce programu patří podpora jitter korekce a normalizace, podpora ID3 popisů hudebních souborů, možnost vytváření playlistů, propojení s CDDB a v neposlední řadě vlastní integrovaný přehrávač. Instalační balíček CDex má sice jen 2,32 MB, ale přesto není o nic ochuzen a nabízí vše co by jste od něj mohli čekat.

Vzhled programu je jednoduchý a hlavně přehledný. Nahoře je klasická lišta s nabídkami a nastaveními. Pod ní se nachází proužek s integrovaným přehrávačem hudebních souborů, takže si hned můžete poslechnout, jestli uvedený track opravdu chcete grabovat nebo ne.

Na výběr je z několika různých kóderů ? LAME, Winows MP3 codec a spousta jiných. Samozřejmostí je volba vzorkování, strate, VBR kvalita aj.

Výhody programu CDex:

  • zdarma
  • čeština
  • rychlost a dobrá kvalita výsledných souborů

CDex je skvělým řešením pro nenáročné uživatele, kteří od programu nečekají milióny funkcí a stačí jim jen kvalitní a bezproblémový převod MP3 souborů a grabování audio CD.

Přečtěte si recenzi programu CDex v magazínu Slunečnice.cz.

Stáhnout zdarma plnou verzi

Podobné programy

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.