Clone CD - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz
nebo Projít kategorie programů

Clone CD 5.3.4.0

Poptat plnou verzi
4.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo

441 680 ×

Replikátor kompaktních disků.

CloneCD je dílem švýcarské (dříve německé) firmy Elaborate Bytes AG, později bylo prodáno firmě SlySoft. Zde jeho vývoj i prodej nadále pokračuje. CloneCD je ideální program pro vytvoření záloh vašich datových i hudebních CD. Zálohu lze udělat i z disku, který je opatřen ochranou proti kopírování. CloneCD dokáže pracovat jak s CD, tak c DVD-R, DVD-RW, DVD+R, DVD+RW, DVD+R Dual Layer a DVD-RAM. Pokud kopírujete film z DVD, tento film nebude modifikován (komprimován). CloneCD umí pracovat také s formáty iso a udf atd.

Díky podpoře pro ?raw? režim je kopie vždy přehrávatelná, a za pomoci AnyDVD i zbavena všech ochran. Tato aplikace se hodí na zálohování Vašich her na CD či DVD(datovém), zatímco CLone DVD2 je určeno pro práci s DVD - video disky.

Za pomoci CloneCD je také možné vytvářet i image soubory, a s pomocí aplikace Virtual Clone Drive je vmontovat do operačního systému. Je si tak možné vytvořit například legální kopie Vašich zakoupených her, a místo žonglování s 30 CD spouštět hry bez originálního CD v mechanice.

Tento program si nedělá starosti s ochranou CD, vše nakopíruje na záložní CD tak, jak ?stojí a leží?. Jeho ovládání je velice jednoduché a intuitivní.

CloneCD obsahuje také možnost automatického spuštění CD, nastavení bufferů při vypaování a také možnost hledat nové verze na internetu. Potěší i možnost poslání e-mailu výrobci o ne/funkčnosti programu a mechanik pro pozdější verze.

S CloneCD výborně spolupracuje program ClonyXXL, který zjistí, jak je CD ochráněno a podle toho pak automaticky nastaví CloneCD.

Download now Poptat plnou verzi

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.