DSound GT Player - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz
nebo Projít kategorie programů

Zkontrolováno antivirem.

DSound GT Player 2.5

Poptat plnou verzi

Aktualizace programu 3. 9. 2005 Antivirová kontrola 5. 10. 2016 4:06

3.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
28 454 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Aplikace určená zejména pro kytaristy jako multiefektový procesor.

Kdo GT Player potřebuje?
  • Každý, kdo hraje na elektrickou kytaru nebo baskytaru, ať už živě nebo doma anebo ve studiu.
  • Nahrávací studio, kde je potřeba dodatečně přidat efekty na nahrávku kytarové stopy
  • Každý kytarista, který se chce zlepšit ve hře anebo se chce snadno a rychle naučit novou písničku

GT Player je vyvíjen jak pro PC, tak pro Mac OS X

Abychom splnili požadavky jak amatérských kytaristů, tak profesionálů, může GT Player běžet na počítači buď jako aplikace, která umí v reálném čase efektovat průchozí signál a tak nahrazuje klasické šlapky. Anebo může GT Player sloužit jako VST/AU plugina do aplikací jako jsou Nuendo, Cubase, Live, GarageBand a mnoho dalších VST/AudioUnit kompatibilních host aplikací.

GT Player obsahuje 13 šlapek: Chorus, Flanger, Autowah, Compressor, Noise Gate, EQ, Reverb, BPM Delay, Overdrive, Distortion, Auto Pan, Phaser a Tremolo. Ty můžete řetězit jak seriově za sebe, tak paralelně a vytvářet tak snadno skvělé efekty. Rovněž je možné kombinací těchto efektů snadno a rychle dosáhnout stejný zvuk kytary jako má kytarista v oblíbené skladbě.

Od nás dostanete 111 různých přednastavených zvuků a je jen na Vás kolik dalších si vytvoříte jejich změnou anebo vytvořením od začátku.

Co GT Player přináší uživateli?
  • Úsporu peněz. Investice do hraní nekončí nákupem kytary a komba. I začínající kytarista brzy zjistí, že syrový zvuk kytary není jaksi ten správný a proto se začně rozhlížet po něčem, co zvuk nějak pozmění, známé kytarové šlapky. Jenže jedna šlapka většinou umí jen určitý efekt jako je třeba wah. A co další? Na to je potřeba mít zase další a další šlapky. Zkuste nejdřív GT Player, který nabízí hned 13 šlapek! Ušetříte a navíc získáte snadno prakticky neomezené možnosti jak snadno měnit zvuk vaší kytary.
  • Uživatelé šlapek mají další problém. Jak dosáhnout stejného zvuku zase příště. Pracně nastavené šlapky na ten správný efekt zpravidla do příštího koncertu nevydrží. A navíc už v další písničce bvy se hodila jiná barva zvuku. Uživatelé GT Playeru to mají snadné. Jakékoliv nastavení si prostě uloží do paměti se 128 místy a kdykoliv si mohou mezi nimi přepínat.
  • Profesionální hudebníci mají navíc problém s tím, jak mít stejný zvuk ve studio při nahrávání alba, a pak na koncertech. Ve studiu jsou úplně jiné možnosti, navíc je možné si dlouho hrát s nastavením zvuku. To na jevišti nejde. Protože GT Player se použije ve studiu jako VST nebo AU plugin a jeho nastavení se uloží jako preset. Pak si kytarista bere s sebou na šňůru svůj PC nebo Mac, otevře GT Player jako aplikaci a natáhne si ty uložené presety. A výsledný zvuk bude úplně stejný jako měl ve studiu. Snadné, že?
  • A co třeba učení nové písničky? Snadné. GT Player má v sobě vestavěno nahrávání a přehrávání s možností zpomalení a zrychlení. Nahrajte si skladbu anebo její část, a pak si ji zpomalte. Postupně si ji pak zrychlujte až ji zvládnete i nan normální rychlost.
  • GT Player přináší mnoho dalších zlepšení jako je například úžasně snadné a rychlé vybalení před koncertem a sbalení po něm, možnost si pouštět smyčky jako zvukový podklad, na který se da jamovat, zvládnete s ním za využití MIDI ovladače snadno i přímo při hraní zcela změnit zvuk kytary.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
28 454 ×