EasyLanguage - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz
nebo Projít kategorie programů

EasyLanguage 2.09

Poptat plnou verzi
3.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo

76 301 ×

Výuka cizích jazyků snadnou a zábavnou formou.

EasyLanguage je program určený pro výuku cizích jazyků, který Vás naučí slovní zásobu, gramatiku ale i fráze a ustálené obraty cizího jazyka, a to vše jednoduchou a zábavnou formou.
Obsah programu tvoří přes tisíc slovíček a stovky vět, které jsou podle svého zaměření rozděleny do několika desítek výukových témat. Každé slovíčko je doplněno ručně kresleným obrázkem a vše je namluveno rodilým mluvčím. Pomocí zabudovaného editoru výukových témat lze snadno vytvářet nová výuková témata s vlastní slovní zásobou, a tím téměř neomezeně rozšiřovat výukový obsah programu.
EasyLanguage Vás bude učit číst, psát a rozumět cizí řeči pomocí inteligentního systému výuky, dosažené znalosti si můžete následně ověřit pomocí několika typů testů.
Pro výuku i test u každého z výukových témat si můžete zvolit pro Vás odpovídající obtížnost a nastavit časový limit. Výuka i test je možný z více výukových témat současně.
Ke každé výukové položce je možné namluvit vlastní výslovnost a tu pak porovnávat s výslovností rodilého mluvčího. Program dále obsahuje obousměrný překladový slovník, který Vám snadno a rychle umožní vyhledat všechny dostupné překlady zadaného výrazu, zjistit jeho výslovnost a v jakém tématu se výraz nachází.
Download now Poptat plnou verzi

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.