eMule - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz
nebo Projít kategorie programů

eMule 0.50a

4.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo

398 154 ×

Klient pro sdílení souborů v síti eDonkey2000.

eMule představuje jednoho z nejrozšířenějších a nejspolehlivějších peer-to-peer programů pro sdílení souborů na světě. Díky jeho open source politice může mnoho vývojářů přispívat k projektu, aby zlepšili výkonnost sítě s každou další verzí.

Klienti využívají několik sítí pro vytvoření jedné spolehlivé sítě. (ED2K, Source Exchange, Kad) ? Kad je nyní v otevřené testovací fázi, užití Kad může být aktivováno v eMule 0.42. eMule je naprosto zadarmo a ani neobsahuje žádný Adware, Spyware aj. Každý soubor je během stahování kontrolován kvůli poškození, aby bylo zajištěno, že neobsahuje chyby.

Funkce Ukázka umožňuje prohlížet videa a archivy ještě před jejich kompletací. Pro přehrávání ukázek z videa je nejlepší Video Lan Klient. Součástí eMule je také webservices a webserver, které vám umožní rychlý přístup do internetu a z internetu. Pro lepší organizaci si můžete vytvořit kategorie pro vaše downloady. eMule vám také nabízí širokou škálu vyhledávacích možností pro nalezení souboru, který potřebujete. Tyto možnosti zahrnují: Servery (Lokální a Globální), webově založené (Jigle a Filedonkey) a Kad (prozatím Alpha verze).

Instalace češtiny se provádí umístěním jazykového souboru do adresáře ?lang? ve složce programu. Rozbalíte archív a jeho obsah vložíte do adresáře ?lang?, spustíte eMule a v záložce Preference vyberete položku General a v Language nastavíte Češtinu.

eMule je maličký program, který má pouhých 3,7 MB, ale o to větší možnosti. Interface a ovládací rozhranní programu je účelné a přehledné.

Přečtěte si recenzi programu eMule v magazínu Slunečnice.cz.

Download now

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.