Expert Lotto - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz
nebo Projít kategorie programů

Expert Lotto 5.8

Poptat plnou verzi
3.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo

18 877 ×

Univerzální program pro podporu sázení číselných loterií. Nabízí generování náhodných a plných rozpisů, statistiky.

Expert Lotto je program pro podporu sázení číselných loterijních her. Podporuje nejen všechny hry společnosti Sazka, a.s. - Sportka, Šťastných 10, Euro Milióny - ale i naprostou většinu loterií zahraničních. Mezi hlavní funkce programu patří:
  • Generování náhodných, krácených a plných rozpisů - můžete pracovat například se všemi 13983816 kombinacemi ve hře Sportka.
  • Filtrování rozpisů podle zadaných kritérií - například podle požadovaného poměru sudých a lichých čísel, nebo podle požadované shody s posledními 10 losováními.
  • Statistiky - program nabízí množství statistických informací o rozpisech a předešlých losováních. Statistiky jsou nabízeny formou tabulek a grafů.
  • Analýza vylosovaných čísel - program umožňuje sledovat a doplňovat databázi vylosovaných čísel. Jejich analýzou získáte velmi zajímavý nástroj pro rozhodování o Vaší sázce.
  • Tisk na tikety - vytvořené rozpisy můžete vytisknout přímo na oficiální sázenky loterie (včetně loterií zahraničních).
  • Online aktualizace vylosovaných čísel z internetu.
Všechny funkce programu si můžete vyzkoušet v jeho volně šiřitelné verzi. Od verze 4.0.5 je program přeložen do slovenštiny a němčiny a nabízí možnost hrát slovenské loterie společnosti Tipos, a.s. - Loto, Loto 5 z 35, Keno 10 a Euro Milióny.
Download now Poptat plnou verzi

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.