Chcete si jako první vyzkoušet novou podobu Slunečnice.cz? Přepněte na beta verzi.
×

Firefox 37.0.2

Licence: MPL Hodnocení 5 Počet hodnocení: 36
       

Diskuse - Firefox 37.0.2

23. 3. 2015

Dominik

Re: Chová se divně

Nejnovější verze je hrůza - stáhla se s ní i porno stránka, která se hned naočkovala do všech prohlížečů v PC, nejde normálně odbourat. Asi Firefox zruším.

Odpovědět        
21. 2. 2015

hacker 646

RE: Firefox 35

stahni si na instaluj.cz   Pak nastroje- možnosti- rozšiřene-aktualizace zadat nikdy nevyhledavat aktualizace

Odpovědět        
21. 1. 2015

mi.ro

RE: Firefox 35

Opět ti závistivý psychopati z Firefoxu mě znovu bez upozorněni sami přeinstalovali na verzi 35.Po prohlídce, kdy jsem zjistil stále mnoho nedostatků a nevrácení mých urgovaných požadavků do původního fungujícího stavu, jsem znovu přeinstaloval na svou verzi. Podvodná podpora Mozilli, se nadále skrývá, mění nastavení, šmíruje a nekomunikuje. Pokud si ji někdo pochvaluje, je to jeho názor. Ti, co si myslí, že špatně jede i na 2 RAM i na XP jednojádru a jede jim uspokojivě na výkonnějším jádru tak se mýlí! Není rozdíl jestli máte 2 nebo 8 RAM.Spíše na rychlosti spojení, čistotě disku a registrů.Jaké doplňky používáte a jaký antivir, anti-malware, firewall, jaké aplikace (mnohé jsou škodná) atd.To vše se projevuje v rychlosti (mnohé připojení poskytovatel skrytě přiškrcuje) a neodůvodněných změn.Např. poslední verze 28 jede také bez problému.Stahuji na ní svižně v pohodě i 5 GB dost souborů najednou.Což by mnozí záviděli.A že, se Mozille nelíbí její používání v rozporu jejího svobodného kodexu který porušuje, je z její strany hodně velká cenzura!!Nedivím se, že postavení Mozilli tak pokleslo od verze 29, vlivem přechodu na prohlížeč typu chrome-australis.Jsou i jiné prohlížeče od mozilli, které jsou mnohem lepší, neupravené a z mnoha doplňky.Jen si vybrat.Takže tu chválu nereklamuji.

Odpovědět        
18. 1. 2015

Floyd

Re: Firefox 33

Tvúj příspěvek je patrně psaný z léčebny Bohnice [Smutný], že by pacient ???

Odpovědět        
14. 1. 2015

mi.ro

RE: Firefox 35

Není problém.Jdi níže na můj příspěvek Re: starší verze z 18.5.2014 a klikni na jeden z odkazu na Releases - zprávy všech vydaných verzí. Vymaž Mozilu z registru a disku a nainstaluj tu svou 34.05.Pokud něco přenastavuješ, musíš mít zálohu v případě svých vzniklých změn.Pokud nemáš, musíš znovu provést nastavení a zazálohovat z MozBackupem.Pokud máš, bude to ok a stačí pouze přeinstalovat na verzi kterou chceš..

Odpovědět        
14. 1. 2015

Aires

RE: Firefox 35

Prosím o radu.Ráda bych se vrátila ke starší verzi Mozilly 34.05 s kterou jsem byla docela spokojená.V nejnovějším verzi 35 mi nefunguje pole pro vyhledávání.Pohrála jsem si s nastavením doplňků, vyhledávání a všeho možného, bohužel, žádného zlepšení jsem nedosáhla.Nevíte jak se dá vrátit ke starší verzi?Musím celou Mozillu přeinstalovat nebo se dá nějakým způsobem odstranit jen ta nová aktualizace?

Odpovědět        
7. 1. 2015

mi.ro

Re: Chová se divně

Při dnešních aktualizacích se není čemu divit.Ze starší verze se sám nainstaluje na vlezlou nejnovější verzi.Změní nastavení v rozšíření a všeho, co se pracně nastavovalo a vnutí svou domovskou vyhledávací stránku.To co popisujete se dá přenastavit v Možnostech-obsah-rozšířené a povolit své písma.Používat doplněk Font Size Capter a NoSquint. Hnus, kterým se snaží Firefox vnutit svá pravidla a pro uzivatele svobodnou volbu, kterou se tak chlubí hodí do koše.Chce to znovu přeinstalovat i ABP-Adblock Plus a nově nastavit.Má v tom prsty i špatně nastavený NoScript.Hlídání Trackerů s DoNotTrackMe je nezbytné.Nezabezpečený prohlížeč Firefox je okno k sousedovi.Tím, jak se Firefox chlubí zabezpečením není pravda!Zabezpečit si ho musí uživatel doplňky a zálohováním.

Odpovědět        
5. 1. 2015

Salám

Chová se divně

Zdravím, nemáte někdo podobnou zkušenost a to, že prohlížeč Mozilla v poslední době zvýrazňuje některá slova nebo jejich části na zvolených serverech a při volbě např. Deník.cz dlouze přemýšlí, poté nechá okno poskakovat, nabíhají ony zvýrazňovače slov v jiné barvě a velikosti a naskočí pookno s reklamním sdělením (většinou hry...)? Mám nainstalovaný ABblock, Firefox jsem opakovaně odinstaloval a zpětně nainstaloval odsud na W8.1, ale nic se nezměnilo.

Díky za radu. 

Odpovědět        
5. 1. 2015

???

Amazon.com

Taky vám po spuštění Firefox skáče místo na domácí stránku nejdříve na IP Amazonu?

Odpovědět        
30. 11. 2014

mi.ro

RE: Firefox 33.1.1

Nic by se nestalo.Neinstaluj si však verzi 3.0.8-7, ale nižší, aby jsi mohla použít všechny emailové servery.Seznam je novými verzemi blokuje.Diskuse na www.denik.cz? Tam je to jedno jaký email zadáš.Sledují tě stejně podle IP adresy.Takže to chce nějaký doplněk na ochranu IP adresy.

Odpovědět        
28. 11. 2014

Mirka

RE: Firefox 33.1.1

Nainstalovala jsem si Firefox namísto Exploeru. Jako domovskou stránku používám Seznam. Kdybych si   nainstalovala Mozilu, co by se stalo s mým e- mailem seznam? Fungoval by mi? Další dotaz. Po instalaci Firefoxu    mi nejdou posílat příspěvky na diskuzi www.Deník.cz.   Proč?

Díky za odpověď. M.P.                              

Odpovědět        
11. 11. 2014

reakce

Re: problém

Ja myslel Firefox a spusteni vsech programu, ktere se uvedou v chod po zapnuti pc. Na Samotnou Mozillu, pouzivam verzi 30, mi staci necelych 200 mb

Odpovědět        
7. 11. 2014

a je to venku

Re: problém

Co znamená těch MI Z RAMKY ODCITA 1,3 ? Čeho?Z 8 RAM ti to žere 1,3 Ram?To je síla PC braku.Mě to odečte max. 380 mb.Podívej se do správce úloh a uvidíš to jasně.

Odpovědět        
7. 11. 2014

a je to venku

Re: Firefox 33

A co tím jako myslíš, když se neumíš vyjádřit a popsat paseku a co nebylo v pořádku provokatére.To, že je v této verzi jak chaoticky píšeš podle této verze, neznamená, že se od verze napravili škody, které firefox nadělal a neopravil.Pokud máš potřebu sdělit své choutky o aplikaci, tak nespekuluj a vyjádři se o doplňcích jasně, aby z toho měli užitek všichni.To neumíš?Když admini z Mozilli nasadí schválně při každé verzi vir a zablokují ji, aby se musela znovu instalovat jejich nová varze, tak asi není něco v pořádku s jejich egem.To je jak u starých, tak u nových verzí.Pokud nemáš problém, tak toneznamená že další hlupáci jako ty jdou ve stejném davu jako ty.Přemýšlej co píšeš a jak.Buď provokuješ, nebo si léčíš své choré ego a ješitnost.Vyber si 

Odpovědět        
27. 10. 2014

Floyd

Firefox 33

Překvapuje mě, že nikdo nenapíše jakou paseku nadělala Firefox 33 , po opravě na 33.0.1 je už vše v pořádku a šlape jako hodinky..

Odpovědět        
19. 10. 2014

Lojza

Re: problém

NEVIM NAC SE VSICHNI PORAD STEZUJOU. KDYZ VAM JET MOZILA, JET USPOKOJIVE, NESMITE JI INSTALOVAT NA STAREJ BRAK. TOT VSE.TED TREBA, MI Z RAMKY ODCITA 1,3. PRI MEJCH 8 RAMECH, ZADNY PROBLEM, FIREFOX MI SLAPE JAKO HODINKY. KVALITNI PROCESOR, NEJLEPE 4 JADRAK S RYCHLOSTI NAD 2 GHZ A OPET, ZADNY PROBLEM, MOZILA PRACUJE RYCHLE A SPOLEHLIVE. SAMOZREJME, NE KAZDY MA KVALITNI PC, PROTO BYCH INSTALOVAL TREBA GOOGLE

Odpovědět        
15. 10. 2014

kateřina

Re: problém

já mám nainstalovanou mozillu ze stahuj,pohral jsem s nastavením podle recenze a jede super.Skus to[Smích]

Odpovědět        
11. 10. 2014

Klokan

problém

po nové aktualizaci se mi prohlížeč nechce ani spustit :/ evíte co s tím ? díky za rady

Odpovědět        
10. 9. 2014

vlado

Re: pomoc


 Mám ten samý problém zhruba od 20.8 nelze nahrát profil je nedostupný nebo chybí 
 

Odpovědět        
22. 8. 2014

Martin

Rozhozená grafika

Nainstaloval jsem si poslední verzi Firefox na svůj notebook, se kterým neustále cestuji. Pravda, je to starší kousek, ale jede bz potíží s Win7.

Často cestuji a kupuji si letenky přes www.svet-letenek.cz. Když stránky otevřu v IE11, je vše OK. Když se na ně dívám přes Firefox, mám poněkud rozhozenou grafiku. Přepokládám, že si někde něco musí "zafajfknout" a bude to Ok. Máte někdo podobnou zkušenost?

Děkuji Martin

Odpovědět        
Technet
Online servis od Slunečnice
Shoptet
Download programu Firefox je bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus