Firefox 28 Win Slovak SK

Licence: MPL Hodnocení 5 Počet hodnocení: 33
       

Firefox 28 Win Slovak SK

Firefox lupička

Firefox je moderní webový prohlížeč, který uživatelům přináší pohodlné prohlížení internetového obsahu. Nabízí intuitivní grafické prostředí, které klade důraz na zobrazení webových stránek v největší možné ploše při zachování ergonomie ovládání. Samozřejmostí je surfování v panelech, které lze seskupovat. Silnou stránkou Firefoxu je podpora rozšíření, rychlé vyhledávání, nebo anonymní surfování, přičemž prohlížeč umožňuje současné zobrazení oken se standardním a anonymním prohlížením. Potěší také propracovaný správce stahování, s nímž má uživatel ucelený přehled o všech downloadech. Ve Firefoxu mají uživatelé možnost libovolně spravovat doplňky a ty problematické ukončit. K bezpečnějšímu surfování napomáhá blokování nezabezpečeného obsahu zobrazovaného na zabezpečených webech.

Stejně jako ostatní moderní webové prohlížeče, také Firefox podporuje nejnovější webové standardy. Vysokého výkonu prohlížeče bylo dosaženo zejména pomocí hardwarové akcelerace a optimalizací při zpracování JavaScriptu. Firefox nabízí bohaté možnosti synchronizace mezi více instalacemi prohlížeče. Díky tomu budete mít vždy přístup ke všem svým rozšířením, záložkám, heslům, nebo historii.

Uživatelský komfort při prohlížení webového obsahu ve Firefoxu zvyšuje také například možnost rychle zavřít všechny panely, které se nachází napravo od zvoleného panelu, na němž uživatel vyvolá místní nabídku pravým tlačítkem myši. Zajímavou funkcí je i zobrazení lišty pro hledání textu na stránce pouze v panelu, v němž jste tuto lištu vyvolali. Zmíněná lišta tak neruší v ostatních otevřených panelech, v nichž uživatel nehodlá text vyhledávat.

Vzhled Firefoxu si můžete přizpůsobit podle svých představ pomocí motivů Personas. Uživatelé a vývojáři mají prostřednictvím funkce Firefox Health Report k dispozici přehledné informace o stavu prohlížeče, jako například údaje o době chodu programu, jeho startu, nebo také o pádech Firefoxu, nainstalovaných zásuvných modulech, apod. Vývojáři se mohou dále těšit na nástroj Network Monitor, který přehledně ukazuje informace o časové náročnosti načítání jednotlivých částí webové stránky (například obrázků, skriptů, apod.). 

Firefox v sobě integruje vlastní prohlížeč PDF a není tak nutné používat externí zásuvné moduly. Prohlížeč podporuje také přímé audio a video hovory prostřednictvím open-source rozhraní WebRTC. Uživatelé tedy mohou při používání webových aplikací komunikovat s ostatními bez nutnosti instalace externích doplňků, jakým je například Adobe Flash Player. Příznivci sociálních služeb ocení jejich přímou integraci a podporu souvisejících doplňků. Uživatelé Facebook Messengeru pro Firefox tak například mohou využít tlačítko „Sdílet“, které je přítomno v hlavním panelu prohlížeče. Ke zvýšení komfortu při komunikaci pak přispívá rychlé oddělení chatovacích oken od ostatních přetažením myší.

Prohlížeč podporuje nejnovější technologie a protokoly, současně si rozumí s technologií Web Audio API, která slouží ke kvalitnějšímu přehrávání zvuků na webu s využitím nejrůznějších audio efektů, kupříkladu ozvěny. Firefox také nabízí reset uživatelského profilu, pokud jste prohlížeč delší dobu nepoužili, avšak informace o surfování v tomto případě zůstanou bez ztráty zachovány.

Nejnovější verze Firefoxu přináší regulaci hlasitosti obsahu přehrávaného prostřednictvím HTML 5. Současně jsme se dočkali podpory prvního next-gen kodeku V9 a také podpory kodeku Opus pro streamování audio obsahu. Vývojáři též opravili pár nedostatků, které byly v uplynulé době ve Firefoxu objeveny.

Odkazy související s Firefox

stáhnout zdarma 19,92 MB Změřit rychlost downloadu
Nahlásit nefunkční download
 
       

Parametry programu Firefox 28 Win Slovak SK

Aktualizováno: 19. 3. 2014
Číslo verze: SK
Našli jste novější verzi?
Podporované jazyky: Slovenština
Operační
systémy:
Vista-32, Vista-64, Win 2003, Win 7-32, Win 7-64, Win 8, Win XP
Web programu: www.mozilla.com
Autor: Mozilla.org
Licence: MPL
Varianty Win CZ
Win EN
Linux CZ
Všechny varianty
Velikost: 19,92 MB
Počet stažení: 11 737x
       

Nenechte si ujít novou verzi        

Hlídač vám pošle e-mail, vyjde-li nová verze.
Hlídat Firefox

 

Recenze uživatelů        

Mozila??? 15. 12. 2013 Moje hodnocení Firefox

Po několika letech trpělivosti mně už přešla... S každou novou aktualizací se mi změnilo - to v lepším případě, někdy ztratilo... více »

Firefox 23 12. 9. 2013 Moje hodnocení Firefox

Já jsem měl na tomto prohlížeči problémy s malwarem. Neodstranil ho ani program malwarebytes. Tak jsem firefox ze svého PC odstranil. S... více »

Nová Mozilla-tragédie 9. 8. 2013 Moje hodnocení Firefox

Až do nejnovější verze jsem byl s Firefoxem spokojen. V této nové verzi co chvíla padá flash, když stahuju, tak mě to ani neupozorní,... více »

nová úprava mozilly je k ničemu 28. 6. 2012 Moje hodnocení Firefox

Ještě jedou píši. Problém je vyřešen. Není potřeba na mojí kritiku odpovídat. Děkuji. V.K.
PS: I tak souhlasím s názory, že nové... více »

nová úprava mozilly je k ničemu 28. 6. 2012 Moje hodnocení Firefox

Jak se mohu vrátit k původnímu vzhledu? U nové verse (mozilla 13) není trvale zobrazena lišta nástrojů nahoře, musí se debilně přes... více »

Další recenze

Další programy z kategorie Prohlížeče        

Hodnocení programu Google Chrome Zdarma

Google Chrome

Internetový prohlížeč od společnosti Google.

       
Hodnocení programu Opera NEXT Zdarma

Opera NEXT

Nejnovější verze oblíbeného internetového prohlížeče.

       
Hodnocení programu MS Internet Explorer Plná verze

MS Internet Explorer

Starší verze oblíbeného internetového prohlížeče.

       
Hodnocení programu MS Internet Explorer 9 Plná verze

MS Internet Explorer 9

Hlavní předností tohoto prohlížeče je minimalistické uživatelské prostředí, které nechává prostor pro vlastní stránku.

       
Hodnocení programu MS Internet Explorer Plná verze

MS Internet Explorer

Starší verze jednoho z nejpoužívanějších internetových prohlížečů.

       

Diskuse o Firefox        

RE: Firefox 28    1. 4.

Podivejte se....at napisete cokoliv,bude to pouze subjektivni nazor....Ridit se nim bude blbec,ktery si neudela obrazek sam.Je to proste jenom zbytecne ovlyvnovani cloveka.Kdyz,dal...

RE: Firefox 27    28. 3.

vypnuti aktualizaci nastroje-možnosti-rozšiře ne-aktualizace-zaškrtnout nikdy nevyhledavat aktualizace.Ao dinstalovat mozila manifest s Pc...

RE: Firefox 27    16. 3.

ME NATOLIK NEBLBNE,ALE MAS PRAVDU,JE TO CIM DAL,TIM HORSI...STRASNE DLOUHO TO NACITA....NEVI NEKDO Z VAS O PROHLIZECI SPODOBNYMI DOPLNKY?JA POTREBUJU HLAVNE DARK SKINY,KVULI NIM DR...

aktualizace 27.0.1    11. 3.

tato aktualizace mi způsobila zahlcení CPU na 100% a pak už nenačtu nic. Musel jsem to vypnout a odinstalovat. Nyní mám starší verzi bez aktualizací.Ta funguje.

RE: Firefox 27    25. 2.

tady sou starý verze anglickyhttp://www.oldapps.c om/firefox.php...

celá diskuse
Technet
Online servis od Slunečnice
Shoptet
Download programu Firefox je bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus