Odpověď na názor
Reagujete na názor:
Martin Kos
RE: Foxit Reader 4.3.1.0323
Čeština se nastuvuje trochu hůř. Musíš si ji najít ve výběru jazyků po klepnutí na odkaz v nabídce hodí tě to na stránku s velkým počtem jazyků najdeš tam i češtinu klepneš na ni(ted přesně nevím tuším že je tam klasika czech) hodí tě to na dost nepřehlednou a šílenpou stránku
tu uložíš do počítače, nasledně skopíruješ do složky programu standardně C:/Program Files/Foxit..... a v nastavení(preferences) dáš Čeština a nastavíš cestu na tu webovou stránku co sis tak pracně uložil. Pozn. je dobré si ji uložit jako lang_cz.xml.
Ale jinak jinak je foxit reader v posledních verzích velmi dobrý prográmek na běžnou práci s pdf dokumenty snad jen by mohli vývojaři zapracovat na nasteveních tisku které oproti konkurenčnímu adobe trošku pokulhávají.