Chcete si jako první vyzkoušet novou podobu Slunečnice.cz? Přepněte na beta verzi.
×

Google Chrome 42.0

Licence: Freeware Hodnocení 4 Počet hodnocení: 29
       

Google Chrome 42.0

Google Chrome lupička

Google Chrome je internetový prohlížeč od společnosti Google, který byl vytvořen pro rychlejší, snazší a bezpečnější používání Internetu. Je založený na vykreslovacím jádru Blink, odvozeném od jádra WebKit. Podporuje moderní webové technologie, umožňuje pohodlné surfování ve více panelech, přičemž své oblíbené stránky můžete snadno připnout k liště karet. Prohlížeč Google Chrome navíc umožňuje zapamatování otevřených stránek a jejich načtení po opětovném spuštění programu. Nabízí také anonymní prohlížení a umožňuje komfortní správu záložek či hesel. Mezi jeho přednosti patří vysoká rychlost při načítání internetových stránek a spouštění složitých webových aplikací díky vlastnímu modulu JavaScript V8. Ten navíc podporuje technologii script streaming, zajišťující zpracování javascriptu ihned po začátku jeho stahování. Doba nutná pro načtení stránky se tak výrazně zkracuje.

 Webový prohlížeč Google Chrome obsahuje interaktivní adresní řádek omnibox, umožňující jak zadávání webových adres, tak i pohodlné vyhledání. Při psaní v Omniboxu se text automaticky dokončuje a současně se zobrazují vhodné návrhy. Google Chrome obsahuje vlastní prohlížeč PDF, díky němuž se můžete dokumenty v tomto formátu prohlédnout přímo v okně prohlížeče, bez nutnosti instalace doplňků či externích programů.

Prohlížeč od Google obsahuje bezpečnostní funkce, které chrání uživatele před stránkami podezřelými z phishingu či z přítomnosti malwaru. Pokud byste se chystali takovou stránku navštívit, pak vás na tuto skutečnost program upozorní. Chrome současně disponuje také technologií zajišťující spouštění procesů v izolovaném prostředí, čímž zabraňuje instalaci malware do počítače bez vědomí uživatele. Zamezuje také tomu, aby dění na jedné kartě prohlížeče mohlo ovlivnit ostatní otevřené karty. Internetový browser Google Chrome nabízí uživatelům automatické aktualizace, čímž zajišťuje, že budete vždy používat nejnovější verzi programu.

Chrome si můžete přizpůsobit dle svých představ. K dispozici máte jak možnost změny motivu okna aplikace, tak i nejrůznější rozšíření, díky nimž můžete svůj Chrome obohatit o mnoho nových funkcí. Díky funkci „Přihlásit se do prohlížeče Chrome“ navíc získáte na všech svých zařízeních přístup ke svým záložkám, historii prohlížení a dalším nastavením. Současně budete automaticky přihlášeni do svých služeb od Google, které využíváte.

Google Chrome je od verze 37 dostupný také v 64bitové verzi. Uživatelé tak mohou naplno využít všech výhod 64bitového prohlížeče, běžícího na 64 bitovém operačním systému. Mezi jeho hlavní přednosti patří zvýšení stability a zrychlení práce s multimediálním obsahem, jako například s videi ve formátu VP9. Samozřejmostí je také podpora technologií jako High Entropy ASLR, apod.

Instalátor si stahuje potřebné soubory z Internetu.

stáhnout zdarma 38,91 MB Změřit rychlost downloadu
Nahlásit nefunkční download
 
       

Parametry programu Google Chrome 42.0

Aktualizováno: 2. 5. 2015
Číslo verze: 42.0
Našli jste novější verzi?
Podporované jazyky: Čeština
Operační
systémy:
Vista-32, Vista-64, Win 7-32, Win 7-64, Win 8, Win XP
Web programu: www.google.com
Autor: Google Inc.
Licence: Freeware
Varianty 32-bit
64-bit
Všechny varianty
Velikost: 38,91 MB
Počet stažení: 4 059 703x
       

Nenechte si ujít novou verzi        

Hlídač vám pošle e-mail, vyjde-li nová verze.
Hlídat Google Chrome

 

Recenze uživatelů        

Kdysi jsem ho používal.. 18. 2. 2014 Moje hodnocení Google Chrome

Kdysi jsem ho používal kvůli rychlosti. Teď používám Operu, která je ještě rychlejší a celkově mi víc vyhovuje.

Prohlížeč podle představ 10. 4. 2013 Moje hodnocení Google Chrome

Google Chrome je jednoznačně nejlepší prohlížeč. To dosvědčuje to, že je nejpoužívanější na světě. Pokud někomu nevyhovuje,... více »

Občas ujde, poslední dobou hrůza 30. 1. 2013 Moje hodnocení Google Chrome

Je to jako na houpačce, jednou nahoře a podruhé dole. Google chrome mě pěkně zklamal. Očekávala jsem malinko víc, např. lepší... více »

Zatím O.K. 2. 1. 2013 Moje hodnocení Google Chrome

Mám ho sice zatím jen krátce,ale prozatím velká spokojenost.Jediny minus co jsem prozatím oběvil je přehrávání z youtobe.Obraz v... více »

Spokojená 27. 12. 2012 Moje hodnocení Google Chrome

Od doby kdy jsem začala používat Google Chrome nemám žádný problém a nepoužívám žádný jiný prohlížeč. Tehdy jsem ho začala... více »

Další recenze

Další programy z kategorie Prohlížeče        

Hodnocení programu Firefox Zdarma

Firefox

Jeden z nejoblíbenějších internetových prohlížečů.

       
Hodnocení programu Opera NEXT Zdarma

Opera NEXT

Nejnovější verze oblíbeného internetového prohlížeče.

       
Hodnocení programu MS Internet Explorer Plná verze

MS Internet Explorer

Starší verze oblíbeného internetového prohlížeče.

       
Hodnocení programu MS Internet Explorer 9 Plná verze

MS Internet Explorer 9

Hlavní předností tohoto prohlížeče je minimalistické uživatelské prostředí, které nechává prostor pro vlastní stránku.

       
Hodnocení programu MS Internet Explorer Plná verze

MS Internet Explorer

Starší verze jednoho z nejpoužívanějších internetových prohlížečů.

       

Diskuse o Google Chrome        

Re: google chromeee    4. 4.

Ale to je nesmysl. Pokud, samozrejme nejsi majitelkou slabouckeho pocitace. Chrome je rychly prohlizec, presto pouzivam Firefox. Kvuli doplnkum. Ty jejich jsou na docela jine urovn...

google chromeee    3. 4.

nemám rada google chrome, kedysi som ho aktívne používala, pretože na prehliadanie internetu je zo všektých prehliadačov najrýchlejší ale pritom veľmi spomaľuje celkov...

Google Chrom    24. 3.

Google chrome důrazně nedoporučuji a přikláním se k příspěvku pana tOma... Také instalátor nemá výběr vlastního adresáře a instaluje pouze do výchozí složky.

Google Chrome maďarsky    9. 2.

Dobrý den, stáhla jsem si google chrome z oficiální stránky - google.cz. Google chrome je však maďarsky a vyhledávání probíhá těž pod google.hu... prosím můžeme mi...

Re: AKTUALIZACE CHROMU    28. 1.

http://www.zive.cz/poradna/g oogle-chrome/sc-20-cq-510922 /default.aspx?consultanswers =1...

celá diskuse
Technet
Online servis od Slunečnice
Shoptet
Download programu Google Chrome je bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus