Hromadný měnič - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz
nebo Projít kategorie programů

Hromadný měnič 2.1c

2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo

2 239 ×

hromadné nahrazování textu ve více souborech s možností speciálních definic a dalších funkcí.

Malý šikovný prográmek umožňující velmi rychle nahradit stejná (nebo podobná) data ve více souborech. Navíc obsahuje plno dalších usnaďnujících funkcí a možností. Celý je v jednom souboru a napotřebuje instalovat.
 
Stručný návod:;
 
Po spuštění stačí zadat 3 věci, a to:
  1. Se kterými soubory pracovat
  Do levého horního okna zadáte neomezený počet souborů libovolného typu a velikosti. Je možné je nalistovat z vedlejšího filelistboxu nebo nahrát z uloženého seznamu.

  2. Text, který se má nahradit
  Libovolný řetězec znaků (až 64kB)

  3. Text, kterým nahradit
  Libovolný řetězec znaků (0 až 64kB).
Po nadefinování spustíte operaci tlačítkem Proveď a výsledek se přehledně zobrazí na kartě Výsledky (kde je možné dvojklikem otevřít kterýkoliv soubor v notepadu).
 
Ostatní možnosti programu snad není třeba vysvětlovat. Novinkou je možnost speciální definice nahrazovaného textu, díky které je možné zadat např. nahraď všechny výskyty TITLE=" + všechny další znaky až po ", nahraď blabalbla + následujících 5 znaků, nebo nahraď Pavel pokud nenásleduje slovo Novák.
Samozřejmostí je možnost rozlišování velikosti písmen, zálohování posledních provedených změn, ukazování nálezu v textu s dotazem zda změnit, komprese/dekomprese konců řádek atd. U většiny ovládacích prvků vyjede stručný popis po najetí kurzoru myši.
Download now

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.