Hlavní navigace

 ICQ 23.2.0

Názor na software ICQ

  • 3. 8. 2008 10:05

    budybox (neregistrovaný)
    Martas napsal:
    Martas napsal: Cus Martino mohla bys napsat v jakem icq jsi to mohla stornovat pri prihlasovani? Kde a jak presne ?  Ja pokud se mi instaluje icq6 tak se nikam do prihlaseni ani nedostanu a hodi mi to ten eror a kdyz to odinstaluju a snazim se spustit si icq5 tak mi to pri prihlasovani zadny storno nenabidne, jen zrusit a to mi celi spadne. Uz si  stim hraju druhej den a leze mi to na nervi. Dikes
    Martina napsal:
     Ještě mi nikdo neodpověděl, musela jsem si na to přijít sama, ale snad se ti to podaří také, při přihlášení jsem klikla na STORNO, otevřela si icq-HLAVNÍ-MOŽNOSTI- dole je upřesnit připojení a musíš si tam nastavit automatické připojení, podařilo se a jsem tam, jense nemůžu přihlásit pod původním jménem, ale to už je celkem maličkost. Hlavně, že už to funguje. Martina
    Mrs.Jahudka napsal:
    JS napsal:
    Ahoj. Jednoho dne mi icq 5.1 napsalo, že musím stáhnout 6ku, jinak není možné pokračovat. 6ka mi ale nefunguje. Nainstaluje se, jenže mě nepřihlásí a píše mi to nějakej blábol v angličtině a program files. Neví někdo co to znamená? Diky...
    Čau. Chtěla bych se zeptat jestli ti už někdo napsal co s tím??!! Já mám s tím taky problém a štve mě to protože se nemůžu na ICQ vůbec dostat!! Děkuju za odpověď........
    Jen maličkou poznámečku: Než budete instalovat novější verzi ICQ, tak NIKDY nedávejte upgradovat, a to v žádném OS, protože to nikdy fungovat nebude. Dejte odinstalovat, poté si prohlédněte Program files, zda tam nezbylo něco po odinstalaci, jestli ano, tak smazat, restartovat systém, dát prohlídnout PC npř. CCleanerem, (vyčistit registry) a pak teprv instalovat novou verzi ICQ. Věnujte instalaci pozornost, neklikejte bezhlavě na všechno, vymstí se vám to! Po naběhnutí programu buďte pečliví při nastavování, jinak se problémů nikdy nezbavíte! 

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.