Hlavní navigace

 K-Lite Codec Pack Full 18.2.0

Názor na software K-Lite Codec Pack Full

  • 18. 4. 2008 13:03

    anonymní
    Migelo napsal:
    Tenhle Codec Pack je sráč! Po jeho nainstalování (Win XP) mi přestal fungovat zvuk u klasických filmových DVD a Winamp přestal přehrávat videa MPG! Po jeho odinstalování vše opět fungovalo.
    Lepší je Codec Pack - All In 1! Tam vše valí bez problémů...

    Ja mam naopak s Allin1 spatne zkusenosti... a to uz od dob kdy se DivX filmy zacaly teprve rozjizdet a horkou novinkou byly Win98...

    Vystridal jsem spoustu Codec Packu a jednu dobu mi dokonce stacil ke stesti DivX codec + ac3 codec a bezelo mi 99% videi...

    Ted kdyz prehravam i mov soubory nebo 3gp tak jsem se vratil k balikum a zatim jediny K-Lite mi funguje s nejmensimi problemy...

    Jediny problem jsem mival s verzi 3.8.5 + BsPlayer, kde pri otevirani videa zaroven s BsPlayerem vyskocila chybova hlaska, ale kdyz byl BsPlayer jiz spusteny vse fungovalo bez problemu.

    U soucasne 3.9.0 se mi u nekterych hooodne starych videi  rozchazi trosicku zvuk a obraz, ale zatim jsem si toho vsiml jen u hudebnich videoklipu, nikoli u filmu, takze me to netrapi...

     

    Nicmene presto doporucuji vyuzivat jine baliky oproti All in 1... casto mi hlasi chybejici kodeky u naprosto nejbeznejsich videi...

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.