Krkal - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz
nebo Projít kategorie programů

Zkontrolováno antivirem.

Krkal

Poptat plnou verzi

Aktualizace programu 31. 8. 2004 Antivirová kontrola 19. 12. 2016 6:09

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
7 653 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Logicko-akční hra, kde si vyzkoušíte ovládání jedné ze tří postaviček, pomůžete jí vyřešit všechny nástrahy.

Logicko-akční hra, kde si vyzkoušíte ovládání jedné ze tří postaviček, pomůžete jí vyřešit všechny nástrahy, překonat rafinované překážky a nakonec se ve zdraví dostat do vytouženého cíle každého levelu - do exitu.

Levely jsou postaveny z mnoha (50!) rozmanitých prvků či předmětů, které ovlivňují jak sami sebe navzájem, tak i vás. Budete posouvat kameny, klouzat po ledu, vyhýbat se minám, správně nastavovat různá tlačítka, bloudit v bludištích a třeba přestavovat značky pro dopravní příšery.

Na první pohled může Krkal připomínat hry jako Boulderdash (Supaplex), Sokoban, Robbo nebo Magamaze. Tyto skvělé klasiky se nám moc líbí a některé myšlenky z nich jsme použili v Krkalovi, třeba padání kamenů. Ale v Krkalovi je vše jinak. Kameny nepadají, ale jsou přitahovány magnety. Ve hře jsou i místa, kde kameny "padají" třeba nahoru nebo do strany.

Hra Krkal je prostě velmi zajímavá a originální. Vše vidíte přehledně z výšky a díky Systému Krkal nechybí kvalitní grafika i hudba. V Systému je možné nejen editovat nové levly, ale přímo vytvářet zcela nové herní objekty, vylepšovat a modifikovat samotnou hru.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
7 653 ×