Chcete si jako první vyzkoušet novou podobu Slunečnice.cz? Přepněte na beta verzi.
×

Mozilla Thunderbird 31.6.0

Licence: MPL Hodnocení 5 Počet hodnocení: 10
       

Diskuse - Mozilla Thunderbird 31.6.0

9. 11. 2014

Tom

Re: Zklamání.......

To není problém Thunderbirdu ale Gmailu. Stačí si ve webovém rozhraní Gmailu nastavit povolení přístupu pro externí mailové programy.

Odpovědět        
17. 9. 2014

drk

Re: Zklamání.......

...hle, už jsem na to přišel. Když jsem vypnul v NODu32 kontrolu IMAP na portu 143 (protože gmail má port jinej) všechno chodí, takže asi vítr vanul z antivirový ochrany a bude stačit pečlivě vyladit... .-)

Odpovědět        
17. 9. 2014

drk

Re: Zklamání.......

Ano dělá mi to na některých kompech taky. Nechápu....

Odpovědět        
12. 9. 2014

uživatel si přál zůstat v anonymitě

Zklamání.......

Thunderbird mi nebere Gmail který používám jako moji hlavní emailovou adresu už několik let. Zpochybňuje heslo na které se přihlašuji ve webovém prohlížeči a argumentuje že, heslo nelze ověřit takže jsem klienta ani nevyzkoušel. Díky Mozillo okamžitě Thunderbird letí z kompu páčko ahoj ...!!??

 

 

 

 

 

Odpovědět        
8. 6. 2014

...

Je lepší

Zhruba po roce souběžného používání s VLM mám za to že Thunderbird je lepší. VLM každou chvíli napíše něco o chybě která je sice jen v nepružnosti programu , ale přece.Celkově THB je rychlejší a subjektivně tedy dle mého názoru lepší.VLM už používám pouze pro hotmail. Mám tedy v pc oba prg, ale THB je už ten hlavní. Vlastně se opakuje historie stejně jako to bylo u MSO a LO.Možná je to jen můj subjektivní pocit , ale zdá se mi že některé dříve vynikajicí produkty Microsoftu jdou dolů , přijde mi to jako záměr .

Odpovědět        
6. 2. 2014

MJ

Re: ne

Ale to snad nemyslíte vážně . Právě naopak Thunderbird je logický a jednoduchý a má x krát více možností nastavení a přizpůsobení než VLM od Microsoftu například. Celkově bych řekl , že po bývalém Outlook Expresu na který jsem byl zvyklý je tenhle poštovní klient nejlepší a postupem času tvrdím , že je mnohem lepší než výše jmenovaný Outlook Expres. Windows Live mail je o dost horší například. Připouštím že vše je o zvyku , pokud něco užíváte a nainstalujete si něco nového , tak může chvíli trvat než se s novým programem plně "sžijete" , ale to není chyba programu , ale uživatele který daný program neovládá , nebo ještě neumí pořádně využívat.

Odpovědět        
22. 1. 2014

MJ

RE: Mozilla Thunderbird 24.2.0

Asi rok souběžně používám windows live mail a thunderbird a čím dál tím více raději kontroluji účty v thunderbirdu. Přijde mi lepší , klasické nabídky , práci nezpomaluje pás ikon ribbon který mi zkrátka nevyhovuje a nikde není možnost přepnutí do klasiky.Kvůli tomu jsem odinstaloval už dávno i MSO a přešel na LO.

Odpovědět        
4. 12. 2013

ps

ne

Za nejhodnotnější zážitek považuji hledání okénka, kudy lze vložit (opravit, změnit) heslo k poštovním serverům. Strávíte tím (samozřejmě zbytečně) mnoho drahocenného času. Je neuvěřitelné, jak někteří programátoři dokáží vytvořit takový hlavolam, jako je tundrovej pták. :(

Odpovědět        
25. 11. 2013

Pepik

Verze 24.1.1 nefunguje - 24.1.0 ano

Verze 24.1.1 nefunguje - 24.1.0 ano.

Přesně totéž se mi stalo s Firefoxem 24.1.1
v případě Firefoxu jsem měl k dispozici instalační soubor verze 24.1.0, ta je plně funkční, takže jsem pouze vypnul automatické aktualizace.

V případě Thunderbirdu mám bohužel pouze starší instalační soubor.

Používám Win.7

Odpovědět        
7. 5. 2013

kheny

odesílání pošty

Zdravím, může mi někdo pomoci ? Nejde mi odesílat pošta..... Píše mi to :

Poslání zprávy selhalo.

Zprávu se nepodařilo odeslat, protože spojení se SMTP serverem mail.upcmail.cz vypršelo. Zkuste to znovu, nebo kontaktujte správce sítě.

 

Ale já mám nastavení v pořádku. Prostě to samo od sebe přestalo jít.....

Děkuji za info 

Odpovědět        
17. 4. 2013

Milan Jan

primakluk@gmail.com

Re: Přechod od outlook expresu

Odpovídám sám sobě a opravuji  názor. Zdá se mi, že tenhle klient je asi pro mě nejlepší.Postupně jsem si snad prošel vše co je k mání a tady zůstávám.

Odpovědět        
28. 3. 2013

tomil2002

Přechod od outlook expresu

Já nevím, každou chvíli se mrknu po nějakých emailových klikentech , zkusím nainstalovat a trochu to vyzkoušet abych už konečně postupně přešel s outlook expresu k něčemu jinému ale pokaždé to skončí stejně.To nové odinstaluji a zůstávám u expresu. Nejvíce se mi asi líbí Koma-mail co do grafického rozhraní .Je fakt že tahle  Mozilla má pár věcí v ovládání nastavení společných s LO , ale celkově ne.Ještě ne.

Odpovědět        
12. 1. 2013

plotinos

RE: Mozilla Thunderbird 13.0.1

Nastavení/Možnosti ... na kartě Obecné dole stisknout tlačítko "Editor předvoleb," potvrdit, že budeme opatrní (odklepnout varovnou hlášku), najít řádek
"mail.identity.default.suppress_signature_separator"
kliknout na tento řádek pravým tlačítkem myši a zvolit "Přepnout."

A je to.

Ještě doporučuji do podpisu na začátek vložit prázdný řádek, ať není text mailu tak namačknutý na podpis.

Čus bambus

Odpovědět        
6. 11. 2012

marekfric

nejde ukladani ani odesilani zprav

Zdravim po nahlem restartu pocitace mi prestalo fungovat odesilani zprav i ukladani konceptu.

I po reinstalaci to nefunguje, Program hlasi "Posilani zpravy selhalo. Overte proosi, ze vase nastaveni pro Postu a Diskusni skupiny je spravne a zkuste to znovu."

 

Odpovědět        
14. 8. 2012

lucas

Re: zaloha mailov+nastavenia

SUPER - díky moc za tip !!!!

Odpovědět        
29. 6. 2012

pluto

RE: Mozilla Thunderbird 13.0.1

zdravím,

rád bych se zeptal na možnost potlačit u nové zprávy s podpisem "thunderbirdovské" úvodní dvě pomlčky nad podpisem samotným.

Díky

Odpovědět        
15. 4. 2012

zdeno

ikonka psaní zprávy nejde odstraniť

čaute mám verziu 3.1.20. a vždy ked niekomu odpíšem alebo idem písať novú poštu tak mám dole v lište takú obálku ktorá nejde zavrieť ani zrušiť (psaní zprávy:) ak na nu kliknem tak mi ju prázdnu zobrazí a dalej nič. musím jedine vypnuť a znovu zapnúť celý thunderbird. viete poradiť ako sa toho zbaviť?

Odpovědět        
8. 12. 2011

rrr

nefunguje atlas

nefunguje mi účet od atlasu tzn polviční program je na nic...

Odpovědět        
27. 11. 2011

jantar5

Re: Mozilla Thunderbird 3.1.9

Tot jsem zkusil a nabízí jen Outlook expres. Jak data naimportuji z FF. Za radu díky

Odpovědět        
29. 10. 2011

idiote

Re: thunderbird musíte nechat na pc dožít

Pokud je někdo idiot jako ty a je mu pravděpodobně tak 13,5 let a jednou si místo windows zkusil nainstalovat windows a protože neumí nastavit většinu věcí, tak musí zkoušet pořád nový a jiný a nakonec jediný který umí nastavit jsou vlastně zároveň automaticky ty "nejlepší", tak takovej člověk ti to určitě potvrdí

Odpovědět        
Technet
Online servis od Slunečnice
Shoptet
Download programu Mozilla Thunderbird je bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus