Hlavní navigace

MS Internet Explorer 7.0 Final

Názor na software MS Internet Explorer

  • 4. 11. 2010 5:39

    JoeSatriani (neregistrovaný)
    Léta, jsem pracoval jenom s Firefoxem, nainstalovaný originál koupený XP Profesional s Firefoxem, postupně s novými verzemi. OVŠEM!, nevyzpytatelně, třeba 5x za den, jsem táhnul nejdříve rám okna a po té, tam skočil obsah okna. Nebo to bylo dobrý týden, 3 dny atd., atd, jak se tomu chtělo. Tak jsem musel pokaždé, při téhle "jebce" jet přes tento počítač, atd., atd. k zatržítkům a musel jsem to zatržítko nastavit. Ovšem, z celé řady pod sebou jdoucích zatržítek, mně blbnula jenom a pouze, tahle záležitost, ostatní zatržítka zůstávala tak, jak jsem je zatrhnul. Bylo to na nervy, všechny možné způsoby přes různé nové instalace, jiné instalační CD aj., nic nepomohlo, ani žádný fachman okolo PC. Jak píšu, žádný člověk z Microsoftu, se s tím nikdy nesetkal. Po letech mám nainstalovaný Windows 7 a je po potížích, jebkám odzvonilo, zajímavé, že? Znovu opakuji, že na příčinu popisované chyby (přetažení oken s obsahem), za ty léta nepřišel sebevětší "koumák". Ani Explorer, při zkoušení, na to neměl vliv. Teď mám W7 a explorer7 a je po letech klid.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.