PhotoImage Digital - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz
nebo Projít kategorie programů

PhotoImage Digital 2.1

Poptat plnou verzi
3.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo

61 705 ×

Software pro archivaci a práci s digitální fotografií vhodný pro domácí fotografy i profesionály.

Software pro archivaci a práci s digitální fotografií vhodný pro domácí fotografy i profesionály. Organizace fotografií, prohlížení, popis a vyhledávání, zpracování, zálohování na CD, archiv médií a tisk. PhotoImage Digital je digitální fotoalbum, které hledáte.

Nabízí:

  • Nejrychlejší vyhledávání
  • Ušetříte spoustu času
  • Off-line prohlížení CD
  • Maximální podpora EXIF
  • Víc než klíčová slova
  • Komfortní zasílání snímků do digitálního minilabu
  • Zálohování na CD

Program pro archivaci fotografií
Program slouží především pro účely archivace. K tomuto procesu má celou řadu výkonných nástrojů.

Offline prohlížení CD, archiv médií
PhotoImage Digital umožňuje archivovat snímky bez ohledu na jejich fyzické umístění (disk, externí mechaniky a média různého typu, podniková síť). Snímek tak máte k dispozici např. i když je umístěn na CD, které není momentálně vloženo v mechanice.

Zálohování fotografií na CD
Program poskytuje řešení pro přenos fotografií z disku počítače na CD nebo DVD. Uživatel neztratí přehled o svých snímcích a uvolní si místo na disku. Jednoduchá a levná cesta pro archiv (zálohování) velkého množství fotografií.

Databáze fotografií a její výhody
Program pracujte s databázovými informacemi o snímcích, nikoliv s obrazovými soubory samotnými. Proto jsou všechny požadavky rychle k dispozici (např. zobrazení náhledů, vyhledávání) a práce je efektivní i při velkém počtu snímků. Fotografie se při organizaci v katalogu neduplikují a dochází tak k úspoře místa. PhotoImage Digital podporuje provádění většiny operací hromadně (přiřazení klíčových slov, editace, tisk, atd.).

Spolupráce s digitálním fotoaparátem, skenování
Program spolupracuje se všemi druhy digitálních fotoaparátů (USB, TWAIN), plochými i filmovými skenery, čtečkami paměťových karet. Uživatel ke všem zařízením přistupuje z jednoho prostředí, rychle a efektivně.

Prezentace, grafické úpravy, e-mail, tisk fotografií
PhotoImage Digital obsahuje nástroje pro běžnou práci s digitální fotografií - editace, tisk, prohlížení fotografií, prezentace. Uživatelské prostředí programu je v českém jazyce.

Download now Poptat plnou verzi

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.