Firefox - Portable Edition - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz
nebo Projít kategorie programů

Firefox - Portable Edition 47

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo

270 667 ×

Klasický plnohodnotný prohlížeč Firefox, určený především pro USB klíčenky a další přenosná zařízení.

Firefox je moderní webový prohlížeč, který uživatelům přináší pohodlné prohlížení internetového obsahu. Nabízí intuitivní grafické prostředí, které klade důraz na zobrazení webového obsahu v největší možné ploše při zachování ergonomie ovládání. Samozřejmostí je surfování v panelech, které lze seskupovat. Silnou stránkou Firefoxu je podpora rozšíření, rychlé vyhledávání, nebo anonymní surfování. Potěší také propracovaný správce stahování, s nímž má uživatel přehled o všech downloadech. Stejně jako ostatní moderní webové prohlížeče, také Firefox podporuje nejnovější webové standardy.

Vysokého výkonu prohlížeče bylo dosaženo zejména pomocí hardwarové akcelerace a optimalizací při zpracování JavaScriptu. Firefox nabízí bohaté možnosti synchronizace mezi více instalacemi prohlížeče. Díky tomu budete mít vždy přístup ke všem svým rozšířením, záložkám, heslům, nebo historii. Vzhled Firefoxu si můžete přizpůsobit podle svých představ prostřednictvím motivů Personas. Od verze 19 v sobě Firefox integruje také vlastní prohlížeč PDF. Uživatelé tak již nejsou odkázáni na externí zásuvné moduly.

Poslení verze Firefoxu přinesla uživatelům opět několik novinek. Jedná se především o možnost současného zobrazení oken se standardním a anonymním prohlížením. Důležitou inovací je i přepracovaný správce stahování s novým přehledem stažených souborů. Uživatelé se dočkali také možnosti ukončení problematických doplňků.

Download now

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.