Skype 7.1.0.105

Licence: Freeware Hodnocení 5 Počet hodnocení: 266
       

Diskuse - Skype 7.1.0.105

4. 2. 2015

Svata

Odpovědět        
3. 2. 2015

uživatel si přál zůstat v anonymitě

RE: Skype 7.1.0.105

po nainstalování nového skype nejdou posílat fotky

Odpovědět        
30. 1. 2015

AJAX

stará verze byla lepší.

Tady se odpovědi člověk nedočká. K čemu toto fórum vlastně je? [Nerozhodnutý]

Odpovědět        
29. 1. 2015

AJAX

nový SKYPE

Po aktualizaci nové verze ,je to šílený. Seká se to a nejde s tím nic dělat. Jak získám starou verzi?

Odpovědět        
20. 1. 2015

vlasta

pomoc

Po naistalování nové verze Skype mi nejde odesílát ani příjmat fotografie.Nevím proč!Stará verze byla super!!!Díky!

Odpovědět        
18. 1. 2015

Marty

RE: Skype 7.00.59.102

Čim novější verze od Microsoftu tím to více stojí za hovno. U verze ty kolečka plýtvají místem u kontaktů oproti tomu co bylo ve verzi 6.9. Musel jsem na verzi povýšit, protože pod starou jsem neviděl všechny kontakty online.

Odpovědět        
14. 1. 2015

ps

mazání historie

Historie se maže pod menu Nástroje/Nastavení/Soukromí. Pokud se to v nějaké nové verzi nezměnilo. A zpomalování počíače? Skype už je takový...možná si zrovna z vašeho počítače udělal předávací uzel ve skype-síti.  Co by mohl mrkvosoft ale určitě změnit, je tlačítko, kterým denně odmítám nové připravené aktualizace: místo "Nyní ne" by se mělo jmenovat "Raději NE" :-)

Odpovědět        
11. 1. 2015

Zdeněk

Mazání historie

Můžete mi někdo poradit jak smazat historii komunikace? Raději prosím na můj mail zdenek@fruwe.cz. Díky, Zdeněk

Odpovědět        
4. 1. 2015

ago156

zoufalství


poraďte prosím někdo zda a kde má nová verse skype nějakou možnost nastavení podmínek spouštění a vzhledu celého uživatelského prostředíKoupil jsem nový notebook s win.8 a předinstalovaným skype a jsem z toho zděšenej.Musel jsem sloučit původní připojovací údaje s Win a jakmile se přihlásím do win,skzpe po mě nechce heslo a připojí se.Zkusil jsem to oddělit ale po druhém pokusu mi to napsalo že počet oddělení je limitovám a musím se obrátit na nějakého správce....jak na to,kde je nastavení?

Odpovědět        
1. 1. 2015

jirka

Kouše se

Po nainstalování nové verze se počítač hrozně zpomalil a kouše se. Pokud se zrovna počítač rozjede, funguje Skype velice dobře. Když Skype zavřu, počítač pracuje perfekt. Systém  XP

Odpovědět        
31. 12. 2014

Vašek

Skype

Zdravím, dnes se najednou nemůžu připojit na skype - win vista, ve firewallu vyjimka povolena, provedena aktualizace skypu a stále se nemůžu připjit přes účet microsoft - píše mi to hlášku, že nefunguje net - přitom net funguje. Připojit se na jiný účet přes skype jméno jde, ale účet mocrosoft nejde. Díky za radu

 

Odpovědět        
28. 12. 2014

Svata

Re: Skype se nemůže připojit

Můj email je zboril.svata@seznam.cz

Odpovědět        
19. 12. 2014

AntiM$

RE: Skype 7.00.0.100

Co to vzal Mrkvosoft, stojí to za starou bačkoru. A korunu tomu nasadili s apkou pro Android, která má pouze dva stavy, a uživatel, který si spustí na Androidu svůj účet jako neviditelný, se na desktopu jeví žlutě jako nepřítomný. Fakt geniální, za to někomu natrhnout p.... A to pomíjím takový folklór různých průběžně vyhoršovaných verzí, které se neuměly vůbec přihlásit, nebo jely jen přes 3G a na WiFi vůbec, cyklující Updaty s chybovýma hláškama, které se nedaly vypnout, a samozřejmě přiblbá reklama na všechno možné, je mě smutno co s jednoduchého suprovního programu udělala ta parta od M$.

Odpovědět        
17. 12. 2014

Jarmila

Re: Skype se nemůže připojit

Po přečtení tvé zpráy už chápu proč na notebooku mého syna nelze spustit Skype. Taky má XP Profesional. Mikrosoft se chová strašně bezohledně. Je fajn, že už budou Chromebooky.

Odpovědět        
17. 12. 2014

Jarmila

Re: Skype se nemůže připojit

Svato, moc jsi mi pomohl, nebo pomohla a děkuji. Včera mne zase Mikrosoft totálně rozhněval :-)) Nová verze Skype, ta poslední, je úplně nanic, je hlavně pro telefonování a ubírá místo pro viditelné kontakty. Měla jsem stejné potíže se Skype jak tady píšou ostatní a díky tvé mám zase tu původní verzi, ne tu novou. Máš dobrý přehled, nemohl/la bys mi dát na sebe email kontakt, občas potřebuji poradit. 

Odpovědět        
14. 12. 2014

mi.ro

Re: Verze 7.00.0.100?

Stáhnul jsem ze skype SkypeSetupFull 7.0.85.102.Zůstávám však u verze 6.22.Je však problém s hláškou, která chce instalaci nové verze, která se tu nabízí a i na skype.Obešel jsem to tímto způsobem, aby se hláška neukazovala.

Jak zamezit hlášce aktualizovat.
1.Ve Skypu a serveru v nastavení zakázat aktualizace!
2.V C\Program Files\Skype přesunout složky browser a updater na plochu.
3.Aktualizovat starou verzí, např.verzí 6.08. Po té se ukáže hláška, že máte starou verzi a instalace se ukončí.

4.Potom vyčistit registry a disk např. CCleanerem ap. Dát složky zpět. Restart.
Tím se do registru zapíše stará verze, která hlášku neukazuje.Hláška by se neměla ukazovat.

Kdo chce,může si nainstalovat na USB nebo SD kartu portable aplikaci z http://portableapps.com/apps/internet/skype_portable. Ta však také požaduje aktualizaci. Jednoduše vyčistěte registry a disk od sbytečných dočasných aplikací.Hkaška se nebude objevovat.Pošítač nebo notebook však blokuje ochranou skype program a nabídne, zda chcete skype odblokovat,nebo ne.Pro mne je lepší ochrana skype z venčí a raději volím neodblokovat a nebo nechat odblokování na později.Tím se hláška o aktualizaci neukazuje.

Takto vznikla u aktualizací Skype chyba Microsoftu, kdy ani jedna Skype aplikace neignoruje druhou a nerozezná, jestli je to aplikace na PC a nebo nového Portable.Další naschváli od Microsoftu jsou, že nechtějí instalovat starší aplikace Skype a považují je za nefunkční-škodnou a vnucují novou aplikaci podle svého.Jde to obejít v offline verzi a nebo instalací v nouzovém režimu.

Odpovědět        
11. 12. 2014

koutnak

Re: Verze 7.00.0.100?

Omlouvám se, chyba nastala mezi klávesnicí a židlí. Toto je opravdu verze 7.00.0.100. A ta je na ...

Odpovědět        
11. 12. 2014

koutnak

Verze 7.00.0.100?

Divné číslo verze. Když jsem si ji stáhl a nainstaloval, je z toho verze 6.16.0.105. Díky bohu, protože to, co se mi dnes v rámci automatické aktualizace stáhlo (6.22.81.105)  by mě přivedlo k šílenství. Proč si všichni myslí, že omalovánky jsou pro jednoduchou komunikaci nějakým vylepšením?

Odpovědět        
8. 12. 2014

MirekK

Opět rozvláčnější verze (možná dobrá pro dotykáče)

Kdo nechcete opět ztratit kus užitečného prostoru, tuto aktualizaci neinstalujte !

Pro doytkáče možná super, ale opět širší řádky, další statický balast nad kontakty, chat v bublinách a veliké smajlíky, no prostě: zatímco předtím jste měli přehled o dění a jeho historii, tak nyní se můžete akorád kochat "super grafikou", ale s omezeným množstvím informací !!!

 Kam ten svět spěje: to si fakt tvůrci software myslí, že všichni uživatelé počítačů si jen hrají a chtějí mít všechno obrovské a super grafické a nejsou schopni vstřebat více užitečných informací najednou ?

Odpovědět        
3. 12. 2014

Luke

Re: Skype se nemůže připojit

to není jediné microsoftu se nelíbí že používáme Win XP a proto mě také vypadl už to řeším 2.měsíc a stále nic, zdá se že microsoft už vychytal všechny obcházející soubory, zkusil sem již vše a nic, jiná verze, servicepack 3 ale nic,
i já se ptám; nemá někdo pomoc kterou microsoft nenašel? prosíím 

Odpovědět        
Technet
Online servis od Slunečnice
Shoptet
Download programu Skype je bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus