Skype 7.00.0.100

Licence: Freeware Hodnocení 5 Počet hodnocení: 265
       

Diskuse - Skype 7.00.0.100

17. 12. 2014

Jarmila

Re: Skype se nemůže připojit

Po přečtení tvé zpráy už chápu proč na notebooku mého syna nelze spustit Skype. Taky má XP Profesional. Mikrosoft se chová strašně bezohledně. Je fajn, že už budou Chromebooky.

Odpovědět        
17. 12. 2014

Jarmila

Re: Skype se nemůže připojit

Svato, moc jsi mi pomohl, nebo pomohla a děkuji. Včera mne zase Mikrosoft totálně rozhněval :-)) Nová verze Skype, ta poslední, je úplně nanic, je hlavně pro telefonování a ubírá místo pro viditelné kontakty. Měla jsem stejné potíže se Skype jak tady píšou ostatní a díky tvé mám zase tu původní verzi, ne tu novou. Máš dobrý přehled, nemohl/la bys mi dát na sebe email kontakt, občas potřebuji poradit. 

Odpovědět        
14. 12. 2014

mi.ro

Re: Verze 7.00.0.100?

Stáhnul jsem ze skype SkypeSetupFull 7.0.85.102.Zůstávám však u verze 6.22.Je však problém s hláškou, která chce instalaci nové verze, která se tu nabízí a i na skype.Obešel jsem to tímto způsobem, aby se hláška neukazovala.

Jak zamezit hlášce aktualizovat.
1.Ve Skypu a serveru v nastavení zakázat aktualizace!
2.V C\Program Files\Skype přesunout složky browser a updater na plochu.
3.Aktualizovat starou verzí, např.verzí 6.08. Po té se ukáže hláška, že máte starou verzi a instalace se ukončí.

4.Potom vyčistit registry a disk např. CCleanerem ap. Dát složky zpět. Restart.
Tím se do registru zapíše stará verze, která hlášku neukazuje.Hláška by se neměla ukazovat.

Kdo chce,může si nainstalovat na USB nebo SD kartu portable aplikaci z http://portableapps.com/apps/internet/skype_portable. Ta však také požaduje aktualizaci. Jednoduše vyčistěte registry a disk od sbytečných dočasných aplikací.Hkaška se nebude objevovat.Pošítač nebo notebook však blokuje ochranou skype program a nabídne, zda chcete skype odblokovat,nebo ne.Pro mne je lepší ochrana skype z venčí a raději volím neodblokovat a nebo nechat odblokování na později.Tím se hláška o aktualizaci neukazuje.

Takto vznikla u aktualizací Skype chyba Microsoftu, kdy ani jedna Skype aplikace neignoruje druhou a nerozezná, jestli je to aplikace na PC a nebo nového Portable.Další naschváli od Microsoftu jsou, že nechtějí instalovat starší aplikace Skype a považují je za nefunkční-škodnou a vnucují novou aplikaci podle svého.Jde to obejít v offline verzi a nebo instalací v nouzovém režimu.

Odpovědět        
11. 12. 2014

koutnak

Re: Verze 7.00.0.100?

Omlouvám se, chyba nastala mezi klávesnicí a židlí. Toto je opravdu verze 7.00.0.100. A ta je na ...

Odpovědět        
11. 12. 2014

koutnak

Verze 7.00.0.100?

Divné číslo verze. Když jsem si ji stáhl a nainstaloval, je z toho verze 6.16.0.105. Díky bohu, protože to, co se mi dnes v rámci automatické aktualizace stáhlo (6.22.81.105)  by mě přivedlo k šílenství. Proč si všichni myslí, že omalovánky jsou pro jednoduchou komunikaci nějakým vylepšením?

Odpovědět        
8. 12. 2014

MirekK

Opět rozvláčnější verze (možná dobrá pro dotykáče)

Kdo nechcete opět ztratit kus užitečného prostoru, tuto aktualizaci neinstalujte !

Pro doytkáče možná super, ale opět širší řádky, další statický balast nad kontakty, chat v bublinách a veliké smajlíky, no prostě: zatímco předtím jste měli přehled o dění a jeho historii, tak nyní se můžete akorád kochat "super grafikou", ale s omezeným množstvím informací !!!

 Kam ten svět spěje: to si fakt tvůrci software myslí, že všichni uživatelé počítačů si jen hrají a chtějí mít všechno obrovské a super grafické a nejsou schopni vstřebat více užitečných informací najednou ?

Odpovědět        
3. 12. 2014

Luke

Re: Skype se nemůže připojit

to není jediné microsoftu se nelíbí že používáme Win XP a proto mě také vypadl už to řeším 2.měsíc a stále nic, zdá se že microsoft už vychytal všechny obcházející soubory, zkusil sem již vše a nic, jiná verze, servicepack 3 ale nic,
i já se ptám; nemá někdo pomoc kterou microsoft nenašel? prosíím 

Odpovědět        
28. 11. 2014

vesmirek

RE: Skype 6.22.64.106

Po zadání přihlašovacího jména a hesla do Skype se mi objeví hlášení: Nelze se přihlásit z
důvodu chyby při čtení z disku
. Zkusil jsem downgrade na předchozí verzi, reinstalaci současné verze, ale problém stále přetrvává. Kontrola disku také proběhla OK. Poradíte?

Odpovědět        
28. 11. 2014

vesmirek

RE: Skype 6.22.64.106

Po zadání přihlašovacího jména a hesla do Skype se mi objeví hlášení: Nelze se přihlásit z
důvodu chyby při čtení z disku
. Zkusil jsem downgrade na předchozí verzi, reinstalaci současné verze, ale problém stále přetrvává. Kontrola disku také proběhla OK. Poradíte?

Odpovědět        
22. 11. 2014

veverka

prihlasovaci tabulka

když se chci přihlásit na skype po pokusu o přihlášeni mi to piše skape vás nemohl prihlásit zkusila jsem si zmenit heslo a ani tak to nejde odinstalovala jsem novou verzi nainstalovala starou a ani tak me to neprihlásí ale na mobilu me to jde prihlásit.co stim

Odpovědět        
18. 11. 2014

eddie

reinstalace Skype

No tohle mě vážně hlava nebere.Net mě šlape dostanu se na svůj Skype účet (mám 3 a na každý se dostanu) a nemůžu se přihlásit na Skype, i když jsem nainstaloval verzi ř.o. Nevíte někdo, prosím, co s tím?Nemám problém někde v nastavení kompu?Dík moc za info.

Odpovědět        
16. 11. 2014

Pepa

Re: Skype se nemůže připojit

no jo, jenže mně nejde odinstalovat skype 6.22, hlásí to chybu 1603

co dělat 

Odpovědět        
11. 11. 2014

honza

mohlo by Vám pomoc

Jano, myslím že tohle by mohlo vyřešit Váš problém se Skypem, je to druhý odkaz v následujícím linku

 

http://www.czporadna.cz/?qa=search&q=skype 

 ;) 

Odpovědět        
29. 10. 2014

věra

nelze se přihlásit z druhého zařízení

Dobrý den,
mám nainstalovaný skype na tabletu s win (přihlašuji se přes microsoftí účet), teď jsem ho nainstalovala i do pc, ale tam už se nemůžu přihlásit. nic zvláštního to nepíše, jen že jméno nebo heslo není správné. Ale v tu samou chvíli se z tabletu přihlásit můžu. Tam se odhlásím, ale odjinud už to prostě nejde. Zkoušela jsem to i z druhého PC, ale ani odtud se to nepodařilo. Nevíte někdo proč? Moc děkuju předem.

Odpovědět        
4. 10. 2014

majka

stále ma vyhadzuje

Neviem či má niekto taký problém so Skype ako ja. Začalo ma stále vyhadzovať,píše mi,že Skype prestal pracovať. Často sa musím opätovne prihlasovať už po jednej odoslanej vete,ide to na nervy poriadne,už som Skype odinštalovala,skúšala nainštalovať starú verziu,tam sa mi zas nedarilo prihlásiť. Mám Win.7 v notebooku,neviem prečo to je,čo s tým robiť. Vie niekto poradiť??

Odpovědět        
30. 9. 2014

Svata

Re: Skype se nemůže připojit

Nainstaluj novou verzi přihlaš se až ti naskočí normálně Skype,zakaž aktualizaci v nastavení,potom Skype odinstaluj ale neodhlašuj Skype,pak naistaluj starší verzi 5.0 a zakaž take aktualizaci Skype by se Ti mělo přihlásit automaticky,potom na Windows zakaž automatické aktualizace dej ručně aktualizovat,protože Windows by Ti to s aktualizoval kdyby si měl automatickou aktualizaci automaticky bez tvého vědomí

Odpovědět        
30. 9. 2014

Svata

Re: Skype se nemůže připojit

Na Windows XP změňte aktualizaci ne na automaticky ale ručně aktualizovat protože Windows Vám po vypnutí a zapnutí automaticky z aktualizuje Skype aji když ho máte ve Skype nastavení vypnutý

Odpovědět        
29. 9. 2014

uživatel si přál zůstat v anonymitě

Re: Už toho mam dost

Zdaravím,taky mám podobný problém.Nejde se mi přihlásit ani na tabletu ani na tel.Pokaždé mi to napíše skontrolovat přihlašovací údaje.Také bych ráda radu,co s tím...:-(

 

Odpovědět        
26. 9. 2014

jebka

Re: Skype se nemůže připojit

Zatím pořád platí, že verze z níže uvedeného odkazu

http://www.instaluj.cz/skype/starsi-verze/skype-5-9-0-123

 funguje i na starých pc s WinXP a to i s videohovorem.

Nutné je novou verzi (6.xxx) odinstalovat, nainstalovat  verzi 5-9-0-123 a ihned po úspěšném přihlášení zakázat aktualizace (Nástroje-Nastavení-Rozšířené-Automatické aktualizace). Pokud se v této verzi pak někdo z rodiny odhlásí a přihlásí se následně pod jiným (svým) jménem, dojde pravděpodobně k autoomatické aktualizaci na novou verzi a Skype je opět bez videa. V takovém případě je vhodné dotyčného alespoň přetáhnout smetákem nebo si dát ze žalu pár panáků a účet poslat Mrkvosoftu. A pak znova odinstalovat a instalovat...[Plačící]

 

Odpovědět        
25. 9. 2014

vlk009

Re: potrebuji radu

Tobě a ostatním uživatelům skype jednoduchá rada.

Vymažte orig. skype a stahněte si a nainstalujte přenosnou verzi SKYPE PORTABLE /aplikace/

pak se přihlaste vašim jménem a heslem a máte funkční skype a navíc bez reklam!

Ahoj,Hodně zdaru! 

Odpovědět        
Technet
Online servis od Slunečnice
Shoptet
Download programu Skype je bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus