×

Star Trek: Klingon Treason 1.0

Licence: Freeware Hodnocení 5 Počet hodnocení: 10
       

Star Trek: Klingon Treason 1.0

Star Trek: Klingon Treason lupička Klingon Treason je akční 2D arkáda s prvky logiky. Jak název napovídá, hra se odehrává v prostředí StarTrek, kromě použitých motivů a grafiky se ale hra známemu seriálu příliš nepodobá. Hráč se ocitá v roli klingonského zbouřence a jeho úkolem je porazit hvězdnou flotilu.
K dispozici jsou dvě zcela odlyšné lodi, první - Bird of Prey (B.O.P.) disponuje velkou palebnou silou, je velmi odolný, ale hůře pohyblivý, než většina lodí ve hře. Druhou lodí je Scout, který je malý, rychlý a snadno ovladatelný, ale jeho distruptory jsou slabší než u B.O.P., unese dvakrát méně fotonových torpéd a je mnohem méně odolný vůči poškození.
Hráč může používat dva druhy zbraní, nejčastěji využije distruptory, které jsou velmi účinné proti menším plavidlům, především díky své kadenci. Ke střelbě distruptory je potřebná energie, jejíž stav se neustále doplňuje, čím nižší je ale hodnota energie, tím menší poškození distruptor může způsobyt. Druhou zbraní jsou fotonová torpéda, jejichž síla je devastující, před vypustěním torpéda je ale hráč nucen odhadnout úhel střelby, proto jsou torpéda vhodná proti velkým-hůře pohyblivým plavidlům.
Dalším důležitým pomocníkem hráče je maskovaní a štíty. Pokud je hráč zamaskovaný, nepřátelské lodi ho nevidí a nestřílí po něm, zároveň ale ani hráč nemůže používat dirtuptory a torpéda. Zvednuté štíty jsou schopny pohltit část poškození, neochrání sice příliš loď proti velkým útokům a srážce s jinou lodí, ale jejich výhodou je, že se neustále doplňují, zároveň se však zpomalí rychlost dobíjení energie, která je potřebná ke střelbě distruptory.
Za každého zničeného nepřítele je hráč oceněn příslušnými body. Kromě nepřátelských lodí může hráč potkat i spřátelené cardassiánské plavidlo, které mu může transportovat zásoby (doplnění štítů, torpéd a životů). Pro transport je ale nutno spočítat přímou vzdálenost mezi lodí hráče a zásobovací lodí, ze souřadnic, které hráč obdrží bezprostředně po zastavení zásobovací lodi. K získání vzdálenosti je potřeba odečíst sobě odpovídající souřadnice (získat vzdálenost lodí na osách x, y) a pomocí pythagorovy věty vypočítat přímou vzdálenost. Pro zjednodušení hra akceptuje drobné odchylky ve výpočtech a pracuje pouze s celými čísly, všechny tyto operace jdou provést pomocí přibližných výpočtů z paměti.

Ovládání:
Šipky nebo A,S,D,W - pohyb lodi
Levá myš - střelba distruptorem
Pravá myš nebo H - štíty
T - střelba torpédem
C - maskování
R - transport
ESC nebo M - herní menu
stáhnout zdarma 2,56 MB Změřit rychlost downloadu
Nahlásit nefunkční download
 
       

Parametry programu Star Trek: Klingon Treason 1.0

Aktualizováno: 1. 2. 2004
Číslo verze: 1.0
Našli jste novější verzi?
Podporované jazyky: Angličtina
Operační
systémy:
Win 2000, Win 95, Win 98, Win Me, Win XP
Web programu: www.hcomp.org
Autor: Homo Computers
Licence: Freeware
Velikost: 2,56 MB
Počet stažení: 2 652x
Požadavky: PC: P 266 MHz, 64MB RAM, DirectX 9b
       

Nenechte si ujít novou verzi        

Hlídač vám pošle e-mail, vyjde-li nová verze.
Hlídat Star Trek: Klingon Treason

 

Další programy z kategorie Arkády        

Hodnocení programu Bulánci Zdarma

Bulánci

Akční hra pro jednoho až čtyři hráče.

       
Hodnocení programu Mario Forever Zdarma

Mario Forever

Povedený remake klasické arkády Mario.

       
Hodnocení programu Želvíci Zdarma

Želvíci

Zábavná arkáda určená především pro děti.

       
Hodnocení programu Icy Tower Zdarma

Icy Tower

Jednoduchá, pěkně graficky provedená arkáda.

       
Hodnocení programu Dyna Zdarma

Dyna

Hra, ve které se snažíte pozabíjet protihráče nebo různě vychytralé příšerky.

       
Technet
Online servis od Slunečnice
Shoptet
Download programu Star Trek: Klingon Treason je bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus