Trillian - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz
nebo Projít kategorie programů

Trillian 5.6.0.5

3.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo

81 514 ×

Skinovatelný klient pro všechny nejpoužívanější sítě kecálků. Podporuje ICQ, AIM, Yahoo! Messenger, IRC i MSN Messenger.

Trillian je propracovaný nenáročný univerzální skinovatelný chatovací klient umožňující přípojení do všech pěti nejpoužívanějších povídacích sítí bez nutnosti si zřizovat jakýkoliv zvláštní účet u firmy Cerulean Studios a poskytovat jí tak svá data. Podporuje většinu základních funkcí těchto sítí včetně technologie SecureIM poskytující dokonalé zabezpečení Vašich zpráv pomocí šifrování. Umožňuje vystupovat pod několika různými přezdívkami najednou. Podpora více uživatelů je samozřejmostí. Má pěkné a propracované uživatelské rozhraní a disponuje bohatými možnostmi nastavení. Skinování je založeno na otevřené technologii XML.

Dodnes tak vzniklo přes devadesát různých skinů a další dále vznikají. K dispozici je také na šestnáct pluginů třetích stran zahrnujících kromě jiného například propojení k poštovním službám a Vaší poštovní schránce, připojení k newsovým serverům, integraci Winampu přímo do programu, či zobrazování burzovních informací. Kromě ikon a uživatelem povolené integrace do Windows nijak nezasahuje do systému a do jeho registrů. Veškerá jeho data jsou ukládána do souborů XML ve složce programu.

Přečtěte si recenzi programu Trillian v magazínu Slunečnice.cz.

Download now

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.