Vzory smluv - Podnikový a domácí právník 8

Licence: Demo Hodnocení 4 Počet hodnocení: 10
       

Vzory smluv - Podnikový a domácí právník 8

Vzory smluv - Podnikový a domácí právník lupička Jsou vzory a smlouvy určeny i pro vás ?

Ano, Podnikový a domácí právník je určen nejen pro podnikatele a advokáty, ale i pro soukromé osoby, které potřebují sestavit smlouvy, návrhy dokumentů a další písemnosti.

Smlouvy a jejich korektnost

Ano, produkt obsahuje knihovnu vzorů, které jsou ve většině případů ověřeny praxí. Mezi naše dodavatele vzorů patří zkušení právníci, poradci z oblasti daní a financí, vykonavatelé exekutorských úřadů i dražebníci. Tito specialisté se podílejí na této publikaci, která vám smlouvy pomůže připravit až k podpisu. Dodáváme vám vždy naše poslední vydání produktu, aktualizaci pro vzory a smlouvy vydáváme měsíčně.

Jak na vzory a smlouvy ?

Podnikový a domácí právník je aplikace určená pro počítače a notebooky, obsahuje komfortní uživatelské prostředí, které obsluhuje velkou skupinu vzorů. Vzory jsou v aplikaci tříděny dle oblasti právní úpravy, dle druhu zaměření a následně je v produktu zabudováno podrobné vyhledávání (v názvu vzoru, v obsahu textu vzoru, dle kategorie). Vše je opravdu jednoduché a intuitivní.

Pracovní prostředí dále nabízí možnost EDITACE ve Wordu stiskem jednoho tlačítka a následný TISK všech vzorů, přepracované vzory lze ULOŽIT kamkoliv na disk nebo do databáze tzv. "vlastních vzorů" přímo do programu.

Prohlédněte si, co vám nabízíme:

Seznam, který obsahuje smlouvy, vzory a formuláře, rozdělený:
- na Vzory dle oblasti právních úprav v PDP
- Seznam vzorů v PDP - seznam všech vzorů

Najděte na trhu produkt, který se nabízí za nižší nebo stejnou cenu s širším rozsahem, není cenově zvýhodněn a my vám náš produkt dodáme za cenu vámi uvedeného !.Produkt se vzory se řadí mezi nejprodávanější a nejoblíbenější, produkt je natolik cenově dostupný, že si jej můžete dovolit i vy !

Dostupné varianty CD PDP se vzory :
1) Vzory smluv Podnikový a domácí právník - verze START
za cenu 950 Kč bez DPH obdržíte naše nejnovější vydání vzorů a předloh + zdarma "Finanční úřad - vzory pro řízení". Celkový objem dat zhruba 900 použitelných vzorů.

2) Vzory smluv Podnikový a domácí právník - verze PŘEDPLATNÉ
za cenu 2390 Kč bez DPH obdržíte naše nejnovější vydání vzorů a předloh s předplacenou internetovou inovační službou po dobu 1 roku + zdarma "Finanční úřad - vzory pro řízení". Celkový objem dat zhruba 900 použitelných vzorů. Navíc vám dodáme jako bonus zdarma "Psychologický test", pro testování stávajících nebo přijímaných zaměstnanců.

Proč vlastnit vzory a smlouvy Podnikový a domácí ? CD-ROM: Podnikový a domácí právník obsahuje 750 vzorů nejrůznějších smluv a dokumentů, doplněných dle osobních požadavků uživatelů. Zpracované dokumenty pružně reagují a nabízí alternativní varianty při případných nestandardních situacích jak ve Vaší firmě, tak v domácnosti.

Najdete zde informace z oblasti obchodního práva a řadu dalších smluvních řešení v úpravách občanskoprávních, rodinných, pracovně právních, konkurzních, správních a dalších. Budete moci využít rovněž i dokumenty, které Vám pomohou s činností obchodní společnosti, s její transformací či fúze apod. Najdete zde vzory k akciovým společnostem a dalším běžným formám obchodních subjektů, směnky, smluvní doložky, ujednání pracovní smlouvy a další podobné užitečné dokumenty.

Údaje jsou platné ke stavu současného práva v legislativním pojetí. CD-ROM s aplikací obsahuje mj. i papírovou agendu (dokumenty) pro správce konkurzních podstat a likvidátory. Produkt obsahuje kompletní řešení pracovně-právních vztahů, vyplývajících z EURO novel.
stáhnout zdarma 3,92 MB Změřit rychlost downloadu
Nahlásit nefunkční download
 
       

Parametry programu Vzory smluv - Podnikový a domácí právník 8

Aktualizováno: 4. 3. 2009
Číslo verze: 8
Našli jste novější verzi?
Podporované jazyky: Čeština
Operační
systémy:
Win 2000, Win 2003, Win 98, Win XP
Web programu: www.legis.cz
Licence: Demo
Velikost: 3,92 MB
Počet stažení: 36 909x
       

Nenechte si ujít novou verzi        

Hlídač vám pošle e-mail, vyjde-li nová verze.
Hlídat Vzory smluv - Podnikový a domácí právník

 

Další programy z kategorie Zákony a formuláře        

Hodnocení programu ALGO ÚdXL Zdarma

ALGO ÚdXL

Naučte Excel počítat. Třeba cesťák, diety a dalších 100 funkcí.

       
Hodnocení programu Smlouvy Podnikový a domácí právník Zdarma k vyzkoušení

Smlouvy Podnikový a domácí právník

V ekonomicko-právním produktu snadno a rychle vytvoříte smlouvy, plnou moc, žalobu, pracovní smlouvu, podat výpověď atp.

       
Hodnocení programu Havliczech.eu Zákony Zdarma

Havliczech.eu Zákony

Nahlížení do pravidelně aktualizovaných zákonů České republiky.

       
Hodnocení programu Vzory právních dokumentů Zdarma k vyzkoušení

Vzory právních dokumentů

Program obsahuje téměř 600 aktuálních vzorů smluv, návrhů, podání, žalob, výpovědí, odvolání a dalších dokumentů.

       
Hodnocení programu Dlužníci - Úpadci Zdarma k vyzkoušení

Dlužníci - Úpadci

Vyhledávání firem, které spadly do konkurzu.

       

Diskuse o Vzory smluv - Podnikový a domácí právník        

Re: Super    24. 4. 2007

ilzuzina11 napsal: Tento program opravdu pomůže , třeba jen když potřebujete obyčejný formulář.  Vždyť je to jen demo a cena ja vysoká. Když to potřebuji občas,...

Super    23. 4. 2007

Tento program opravdu pomůže , třeba jen když potřebujete obyčejný formulář. ...

celá diskuse
Technet
Online servis od Slunečnice
Shoptet
Download programu Vzory smluv - Podnikový a domácí právník je bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus