Vzory smluv - Podnikový a domácí právník - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz
nebo Projít kategorie programů

Vzory smluv - Podnikový a domácí právník 8

Poptat plnou verzi
2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo

37 455 ×

Více než 750 vzorů smluv. Smlouvy, vzory smluv a podání, formuláře, plné moci, žádosti, žaloby.

Jsou vzory a smlouvy určeny i pro vás ?

Ano, Podnikový a domácí právník je určen nejen pro podnikatele a advokáty, ale i pro soukromé osoby, které potřebují sestavit smlouvy, návrhy dokumentů a další písemnosti.

Smlouvy a jejich korektnost

Ano, produkt obsahuje knihovnu vzorů, které jsou ve většině případů ověřeny praxí. Mezi naše dodavatele vzorů patří zkušení právníci, poradci z oblasti daní a financí, vykonavatelé exekutorských úřadů i dražebníci. Tito specialisté se podílejí na této publikaci, která vám smlouvy pomůže připravit až k podpisu. Dodáváme vám vždy naše poslední vydání produktu, aktualizaci pro vzory a smlouvy vydáváme měsíčně.

Jak na vzory a smlouvy ?

Podnikový a domácí právník je aplikace určená pro počítače a notebooky, obsahuje komfortní uživatelské prostředí, které obsluhuje velkou skupinu vzorů. Vzory jsou v aplikaci tříděny dle oblasti právní úpravy, dle druhu zaměření a následně je v produktu zabudováno podrobné vyhledávání (v názvu vzoru, v obsahu textu vzoru, dle kategorie). Vše je opravdu jednoduché a intuitivní.

Pracovní prostředí dále nabízí možnost EDITACE ve Wordu stiskem jednoho tlačítka a následný TISK všech vzorů, přepracované vzory lze ULOŽIT kamkoliv na disk nebo do databáze tzv. "vlastních vzorů" přímo do programu.

Prohlédněte si, co vám nabízíme:

Seznam, který obsahuje smlouvy, vzory a formuláře, rozdělený:
- na Vzory dle oblasti právních úprav v PDP
- Seznam vzorů v PDP - seznam všech vzorů

Najděte na trhu produkt, který se nabízí za nižší nebo stejnou cenu s širším rozsahem, není cenově zvýhodněn a my vám náš produkt dodáme za cenu vámi uvedeného !.Produkt se vzory se řadí mezi nejprodávanější a nejoblíbenější, produkt je natolik cenově dostupný, že si jej můžete dovolit i vy !

Dostupné varianty CD PDP se vzory :
1) Vzory smluv Podnikový a domácí právník - verze START
za cenu 950 Kč bez DPH obdržíte naše nejnovější vydání vzorů a předloh + zdarma "Finanční úřad - vzory pro řízení". Celkový objem dat zhruba 900 použitelných vzorů.

2) Vzory smluv Podnikový a domácí právník - verze PŘEDPLATNÉ
za cenu 2390 Kč bez DPH obdržíte naše nejnovější vydání vzorů a předloh s předplacenou internetovou inovační službou po dobu 1 roku + zdarma "Finanční úřad - vzory pro řízení". Celkový objem dat zhruba 900 použitelných vzorů. Navíc vám dodáme jako bonus zdarma "Psychologický test", pro testování stávajících nebo přijímaných zaměstnanců.

Proč vlastnit vzory a smlouvy Podnikový a domácí ? CD-ROM: Podnikový a domácí právník obsahuje 750 vzorů nejrůznějších smluv a dokumentů, doplněných dle osobních požadavků uživatelů. Zpracované dokumenty pružně reagují a nabízí alternativní varianty při případných nestandardních situacích jak ve Vaší firmě, tak v domácnosti.

Najdete zde informace z oblasti obchodního práva a řadu dalších smluvních řešení v úpravách občanskoprávních, rodinných, pracovně právních, konkurzních, správních a dalších. Budete moci využít rovněž i dokumenty, které Vám pomohou s činností obchodní společnosti, s její transformací či fúze apod. Najdete zde vzory k akciovým společnostem a dalším běžným formám obchodních subjektů, směnky, smluvní doložky, ujednání pracovní smlouvy a další podobné užitečné dokumenty.

Údaje jsou platné ke stavu současného práva v legislativním pojetí. CD-ROM s aplikací obsahuje mj. i papírovou agendu (dokumenty) pro správce konkurzních podstat a likvidátory. Produkt obsahuje kompletní řešení pracovně-právních vztahů, vyplývajících z EURO novel.

Download now Poptat plnou verzi

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.