Chcete si jako první vyzkoušet novou podobu Slunečnice.cz? Přepněte na beta verzi.
×

Vzory smluv - Podnikový a domácí právník 8

Licence: Demo Hodnocení 4 Počet hodnocení: 10
       

Vzory smluv - Podnikový a domácí právník 8

Vzory smluv - Podnikový a domácí právník lupička Jsou vzory a smlouvy určeny i pro vás ?

Ano, Podnikový a domácí právník je určen nejen pro podnikatele a advokáty, ale i pro soukromé osoby, které potřebují sestavit smlouvy, návrhy dokumentů a další písemnosti.

Smlouvy a jejich korektnost

Ano, produkt obsahuje knihovnu vzorů, které jsou ve většině případů ověřeny praxí. Mezi naše dodavatele vzorů patří zkušení právníci, poradci z oblasti daní a financí, vykonavatelé exekutorských úřadů i dražebníci. Tito specialisté se podílejí na této publikaci, která vám smlouvy pomůže připravit až k podpisu. Dodáváme vám vždy naše poslední vydání produktu, aktualizaci pro vzory a smlouvy vydáváme měsíčně.

Jak na vzory a smlouvy ?

Podnikový a domácí právník je aplikace určená pro počítače a notebooky, obsahuje komfortní uživatelské prostředí, které obsluhuje velkou skupinu vzorů. Vzory jsou v aplikaci tříděny dle oblasti právní úpravy, dle druhu zaměření a následně je v produktu zabudováno podrobné vyhledávání (v názvu vzoru, v obsahu textu vzoru, dle kategorie). Vše je opravdu jednoduché a intuitivní.

Pracovní prostředí dále nabízí možnost EDITACE ve Wordu stiskem jednoho tlačítka a následný TISK všech vzorů, přepracované vzory lze ULOŽIT kamkoliv na disk nebo do databáze tzv. "vlastních vzorů" přímo do programu.

Prohlédněte si, co vám nabízíme:

Seznam, který obsahuje smlouvy, vzory a formuláře, rozdělený:
- na Vzory dle oblasti právních úprav v PDP
- Seznam vzorů v PDP - seznam všech vzorů

Najděte na trhu produkt, který se nabízí za nižší nebo stejnou cenu s širším rozsahem, není cenově zvýhodněn a my vám náš produkt dodáme za cenu vámi uvedeného !.Produkt se vzory se řadí mezi nejprodávanější a nejoblíbenější, produkt je natolik cenově dostupný, že si jej můžete dovolit i vy !

Dostupné varianty CD PDP se vzory :
1) Vzory smluv Podnikový a domácí právník - verze START
za cenu 950 Kč bez DPH obdržíte naše nejnovější vydání vzorů a předloh + zdarma "Finanční úřad - vzory pro řízení". Celkový objem dat zhruba 900 použitelných vzorů.

2) Vzory smluv Podnikový a domácí právník - verze PŘEDPLATNÉ
za cenu 2390 Kč bez DPH obdržíte naše nejnovější vydání vzorů a předloh s předplacenou internetovou inovační službou po dobu 1 roku + zdarma "Finanční úřad - vzory pro řízení". Celkový objem dat zhruba 900 použitelných vzorů. Navíc vám dodáme jako bonus zdarma "Psychologický test", pro testování stávajících nebo přijímaných zaměstnanců.

Proč vlastnit vzory a smlouvy Podnikový a domácí ? CD-ROM: Podnikový a domácí právník obsahuje 750 vzorů nejrůznějších smluv a dokumentů, doplněných dle osobních požadavků uživatelů. Zpracované dokumenty pružně reagují a nabízí alternativní varianty při případných nestandardních situacích jak ve Vaší firmě, tak v domácnosti.

Najdete zde informace z oblasti obchodního práva a řadu dalších smluvních řešení v úpravách občanskoprávních, rodinných, pracovně právních, konkurzních, správních a dalších. Budete moci využít rovněž i dokumenty, které Vám pomohou s činností obchodní společnosti, s její transformací či fúze apod. Najdete zde vzory k akciovým společnostem a dalším běžným formám obchodních subjektů, směnky, smluvní doložky, ujednání pracovní smlouvy a další podobné užitečné dokumenty.

Údaje jsou platné ke stavu současného práva v legislativním pojetí. CD-ROM s aplikací obsahuje mj. i papírovou agendu (dokumenty) pro správce konkurzních podstat a likvidátory. Produkt obsahuje kompletní řešení pracovně-právních vztahů, vyplývajících z EURO novel.
stáhnout zdarma 3,92 MB Změřit rychlost downloadu
Nahlásit nefunkční download
 
       

Parametry programu Vzory smluv - Podnikový a domácí právník 8

Aktualizováno: 4. 3. 2009
Číslo verze: 8
Našli jste novější verzi?
Podporované jazyky: Čeština
Operační
systémy:
Win 2000, Win 2003, Win 98, Win XP
Web programu: www.legis.cz
Licence: Demo
Velikost: 3,92 MB
Počet stažení: 37 200x
       

Nenechte si ujít novou verzi        

Hlídač vám pošle e-mail, vyjde-li nová verze.
Hlídat Vzory smluv - Podnikový a domácí právník

 

Další programy z kategorie Zákony a formuláře        

Hodnocení programu Smlouvy Podnikový a domácí právník Zdarma k vyzkoušení

Smlouvy Podnikový a domácí právník

V ekonomicko-právním produktu snadno a rychle vytvoříte smlouvy, plnou moc, žalobu, pracovní smlouvu, podat výpověď atp.

       
Hodnocení programu ALGO ÚdXL Zdarma

ALGO ÚdXL

Naučte Excel počítat. Třeba cesťák, diety a dalších 100 funkcí.

       
Hodnocení programu Havliczech.eu Zákony Zdarma

Havliczech.eu Zákony

Nahlížení do pravidelně aktualizovaných zákonů České republiky.

       
Hodnocení programu Symbolik Zdarma

Symbolik

Pomocník pro psaní speciálních znaků a uživatelských textů.

       
Hodnocení programu Pravidla pro tvorbu přístupného webu Zdarma

Pravidla pro tvorbu přístupného webu

Doporučující materiál pro tvorbu přístupných webových stránek ve veřejné správě.

       

Diskuse o Vzory smluv - Podnikový a domácí právník        

Re: Super    24. 4. 2007

ilzuzina11 napsal: Tento program opravdu pomůže , třeba jen když potřebujete obyčejný formulář.  Vždyť je to jen demo a cena ja vysoká. Když to potřebuji občas,...

Super    23. 4. 2007

Tento program opravdu pomůže , třeba jen když potřebujete obyčejný formulář. ...

celá diskuse
Technet
Online servis od Slunečnice
Shoptet
Download programu Vzory smluv - Podnikový a domácí právník je bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus