Chcete si jako první vyzkoušet novou podobu Slunečnice.cz? Přepněte na beta verzi.
×

Windows 2000 Service Pack

Licence: MS EULA Hodnocení 3 Počet hodnocení: 10
       

Diskuse - Windows 2000 Service Pack

2. 3. 2004

d.j.

Re: SP3

Velice správně mám v ruce dokonce pár důkazů.Se systémem Win 2k Profesional jsem se přes Win 2000 server s nainstalovaným NetMonitorem připojil k internetu a po několikati vteřinách jsem zachytil zajimavé pakety směřujicí do neznámých sítí.Vím jen, že v USA.Proč když je Microsoft tak v pohodě, proč není NetMonitor součástí každého MS-OS a to i těch pro domácí a kancelářské použití.Chtěl bych vytvořit stránky, které by řešily toto téma jako je demokracie a anonymita na INTERNETU.Které je čím dál tím méně a za to z 99% vděčíme Billu a jeho Microsoftu.Touto cestou zároveň vyzývám připojte se ......on me e-mail....

Odpovědět        
3. 6. 2003

Kinda

Re: SP3

Microsoftí operační systémy jsou skutečně k hovnu. Bill Gates ukázal světu, že se nechají úspěšně prodávat i zmetky. Pokročilý uživatel prosedí u restartů rok života. Až MS dotáhne do konce nějaký nadějný systém - NT4, W95, W2000, dejte mi prosím vědět. Děkuji :)

Odpovědět        
18. 4. 2003

phwe

SP3

Neviem co si mam myslet o microsofte ale nepaci sa mi ze chcu uz len licencnou zmluvou prinutik majitela o tom aby poskytol zdroje a informacie o pocitaci. Vo winXP to uz robia a vobec nevaruju. Naco potom chranit system ked oni mozu don kedykolvek zasahovat. Su to najvacsi hajzli na svete ktory kontroluju svet pocitacov. A preto chcem upozornit na najvacsieho sviniara ktory si nainstlujete do pocitaca. NAco je nam zaplata ktora vytvara omnoho viac dier v systeme.

M I C R O S F T is SHIT, realy SHIT

I hate them.

Odpovědět        
Technet
Online servis od Slunečnice
Shoptet
Download programu Windows 2000 Service Pack je bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus