Záruky - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz
nebo Projít kategorie programů

Záruky 4.1.9

2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo

6 873 ×

Program sleduje vypršení lhůty záruk.

Program Vám určitě přijde vhod, pokud nakupujete drahé věci, například elektroniku. Program sleduje dobu zbývající do vypršení lhůty záruky a stejně tak přehledně zobrazí, jak dlouho již věc máte. Díky tomu si můžete po čase vyjet přehledný seznam životnosti položek. Hlídat si můžete nechat i vaše průkazy - takový propadlý řidičský průkaz je nemalá nepříjemnost. Záznamy lze třídit, prohledávat i přehledně tisknout. K položkám lze také přiřadit jakékoliv přílohy-soubory. Aktivováním hlídání záruk se bude program spouštět s Windows a upozorňovat na položky před koncem záruky. Program používá moderní kompaktní databázi SDF pracující s pomocí služby SQL Server Compact od Microsoftu, která je zadarmo. Lze importovat starší databáze.

V Pro verzi, kterou máte možnost si na dva měsíce vyzkoušet (poté lze pokračovat ve freeware verzi), mate k dispozici na informace k položkám záruk další kolonky, které lze libovolně pojmenovat. Nepotřebné sloupečky případně skrýt. Záznamy můžete filtrovat. Můžete spravovat více databází, nechat je automaticky zálohovat nebo synchronizovat pomocí cloudu (lokální instalace) DropBox, GoogleDrive a OneDrive. S databázovým souborem může pracovat více uživatelů na jednou. To znamená, že můžete databázi umístit třeba na server, kde k ní budou přistupovat ostatní uživatelé. Lze omezit nejenom přístup k databázi, ale také právo editovat záznamy. Pro verze obsahuje ještě editační tabulku, kde můžete upravovat záznamy hromadně jako v excelovské tabulce.

Pro chod programu jsou třeba knihovny MS .NET Framework 4 (Ve Windows 8 a 10 jsou obsaženy.) a SQL Server Compact 4.0 SP1.

Download now

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.