Recenze a tipy

Stáhněte si vánoční 3D spořič obrazovky

14. 12. 2014RedakceRůzné

Vánoční atmosféra je přítomná všude kolem nás. Pokud si ji chcete připomenout také při práci na počítači, pak právě vám je určený spořič obrazovky 3D Christmas Fireplace Screensaver.

Připojte k fotografiím informace o místě jejich vzniku

4. 12. 2014RedakceOsobní a domácí

Některé současné fotoaparáty dokážou k fotkám připojit také GPS souřadnice. Pokud takový fotoaparát nevlastníte, pomůže vám s jejich doplněním program Geotag.

Avast 2015 ohlídá zabezpečení domácí sítě

9. 11. 2014RedakceRůzné

Nejnovější řada bezpečnostních produktů Avast 2015 přinesla uživatelům několik zajímavých novinek, které zvyšují jejich ochranu před škodlivými kódy a útoky hackerů.

Prodej OEM licencí Windows 7 skončil

2. 11. 2014RedakceRůzné

Na konci října došlo k ukončení distribuce OEM licencí Windows 7 v edicích Home Premium a Ultimate. Pokud nechcete používat Windows 8.1, můžete sehnat ještě počítač s předinstalovaným systémem Windows 7 Professional.

3 názory  3 kvalitní

Chcete automaticky vypnout počítač?

26. 10. 2014RedakceRůzné

Pouštíte si před spaním pravidelně váš oblíbený seriál a nechcete, aby počítač zůstal po vašem usnutí zapnutý až do rána? Pomůže vám program Auto Poweron & Shutdown.

2 názory  2 kvalitní

Kvalitní prohlížení a úprava fotek

10. 10. 2014RedakceRůzné

Existuje velké množství programů, které umožňují prohlížení obrázků a digitálních fotografií. Jedním z propracovaných programů tohoto druhu, který vám umožní také základní úpravy, je IrfanView.

Starší recenze a tipy

Rubriky        

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus