Recenze a tipy

Chcete zaznamenat hovory realizované přes Skype?

25. 1. 2015RedakceRůzné

Používáte Skype a rádi byste si občas nějaký hovor zaznamenali pro jeho pozdější poslech? Pak právě vám je určena aplikace TalkHelper. Ta umožňuje nahrávání audio i video hovorů.

Slunečnice přináší velkou hromadu zábavných online her

20. 1. 2015RedakceHry

Chcete se odreagovat, zažít pořádné dobrodružství, potrápit svůj mozek, nebo poměřit síly při závodech? Pak vyzkoušejte velkou hromadu online her, které vás vtáhnou do děje.

Hlídejte si svou nemovitost, nebo o ni přijdete

19. 1. 2015 PR článek

Podvodným převodům nemovitostí se daří a poškozených majitelů přibývá. Není přitom nic snazšího, než nedat vynalézavým zlodějům šanci.

CCleaner optimalizuje váš počítač

4. 1. 2015RedakceUtility

CCleaner je užitečný nástroj pro kompletní optimalizaci chodu Windows. Poradí si jak s odstraněním nepotřebných či dočasných souborů z pevného disku, tak i s důkladným vyčištěním registrů od chybných či zbytečných záznamů.

Seznam.cz vydal nebezpečný internetový prohlížeč

29. 12. 2014RedakceSítě a Internet

Rychlý, bezpečný a bez zbytečných doplňků, takový měl být nový webový prohlížeč od Seznamu. Bohužel se ukázalo, že obsahuje kritické bezpečnostní chyby, které významnou měrou ohrožují uživatele.

1 názor  1 kvalitní

Šťastné prožití svátků vánočních

23. 12. 2014RedakceRůzné

Rok se s rokem sešel a Vánoce jsou opět tady. Slunečnice.cz přeje všem svým uživatelům klidné, šťastně prožité a ničím nerušené svátky vánoční, mnoho dárečků pod stromečkem a velkou porci životní pohody.

Starší recenze a tipy

Rubriky        

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus