Recenze a tipy

Kvalitní prohlížení a úprava fotek

10. 10. 2014RedakceRůzné

Existuje velké množství programů, které umožňují prohlížení obrázků a digitálních fotografií. Jedním z propracovaných programů tohoto druhu, který vám umožní také základní úpravy, je IrfanView.

Jaký je váš názor na Windows 10?

8. 10. 2014RedakceWindows

Společnost Microsoft zpřístupnila široké veřejnosti ke stažení zkušební variantu připravovaného operačního systému Windows 10. Těšíte se na nový systém? Jak pohlížíte na novinky, které přináší?

9 názorů  9 kvalitních

Rozhodněte o vítězi v anketě Křišťálová Lupa 2014

23. 9. 2014 PR článek

Projekty a služby s nejvyšším počtem nominací nyní bojují o přední příčky ve finálním hlasování ankety Křišťálová Lupa – Cena českého Internetu. Podpořte je svým hlasem i vy.

Jaké novinky přináší Zoner Photo Studio 17?

19. 9. 2014RedakceGrafika a webdesign

Opět byla uvolněna nová verze oblíbeného správce a editoru fotografií Zoner Photo Studio. Oproti předchozím verzím se uživatelé v sedmnácté řadě produktu dočkali spíše drobných vylepšení a novinek.

Odhalte blížící se konec pevného disku

10. 9. 2014RedakceRůzné

Data uložená na pevném disku jsou pro mnohé uživatele daleko cennější než samotný počítač. Lze zjistit, zda pevný disk pracuje správně a kdy dojde k jeho poruše?

Google Chrome je dostupný v 64bitové verzi

31. 8. 2014RedakceSítě a Internet

Internetový gigant Google již nějaký čas pracoval na vývoji 64bitové varianty svého webového prohlížeče Google Chrome. Nyní konečně došlo na vydání jeho finální verze, využívající nových technologií z Windows 8 a 8.1.

Starší recenze a tipy

Rubriky        

Nejčtenější recenze a tipy        

  1. Jaký je váš názor na Windows 10? (1756)
  2. Kvalitní prohlížení a úprava fotek (1510)
Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus