Recenze a tipy

Antiviry také obsahují bezpečnostní chyby

29. 7. 2014RedakceRůzné

Pokud jste se domnívali, že bezpečnostními chybami trpí pouze operační systémy Windows či aplikace jako Java nebo Adobe Flash, pak jste na omylu.

Poznejte dobře své blízké

24. 7. 2014RedakceRůzné

Pokud byste se rádi dozvěděli bližší informace o psychologických vlastnostech lidí ve vašem okolí, pak vám pomůže program Digital Physiognomy, který odkrývá povahové vlastností pomocí analýzy obličeje.

Vypalujte CD, DVD a Blu-ray s lehkostí

15. 7. 2014RedakceRůzné

Koupili jste si nový počítač a hledáte vhodný program pro vypalování optických disků, který by zvládl nejen zápis dat, ale také přípravu multimediálních disků? Řešení nabízí Ashampoo Burning Studio.

Upravujte a vytiskněte zamčené PDF dokumenty

3. 7. 2014RedakceRůzné

Soubory ve formátu PDF mohou být zabezpečeny nejrůznějšími ochranami, které znemožňují jejich tisk nebo dodatečné úpravy. Tato omezení dokáže odstranit aplikace A-PDF Restrictions Remover.

Barevné kreslení pro děti

30. 6. 2014RedakceRůzné

Chcete, aby se vaše dítě zábavnou formou naučilo ovládat počítač? Pak jej nechte, ať si kreslí. Ideálním programem pro tuto činnost je Magic Whiteboard.

Paint.NET 4.0 přinesl řadu vylepšení

29. 6. 2014RedakceGrafika a webdesign

Příznivci programu Paint.NET, který slouží k pokročilé úpravě obrázků a fotografií, se dočkali po více než čtyřech letech jeho nové verze. Jaké novinky přináší?

Starší recenze a tipy

Rubriky        

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus