Články

Allchars for Windows

16. 5. 2007Lukáš ZerzánTipyUtility

Máte potíže se zapsáním zřídka používaných symbolů? Chcete zjednodušit zápis frekventovaně užívaných sentencí? Allchars je to pravé řešení.

1 názor  1 kvalitní

CachemanXP - RAM pod kontrolou

15. 5. 2007Lukáš ZerzánTipyUtility

Máte pocit že na pozadí vašeho operačního systému běží více procesů než by bylo zdrávo? Vlastníte starší počítač a musíte ho často restartovat, protože se operační paměť tzv. zanese? Vyzkoušejte Cacheman XP.

Jak k Windows Vista nainstalovat XPčka

15. 5. 2007Jan KunešTipyVista blog

Provozování dvou operačních systémů na jednom počítači není nic neobvyklého. Díky stále širším možnostem virtualizace se jedná o stále běžnější téma našich debat. Početný houf příznivců má však i klasický způsob instalace operačních systémů paralelně vedle sebe.

13 názorů  2 kvalitní

Deseti prsty - kurz rychlopsaní

14. 5. 2007Lukáš ZerzánTipyOsobní a domácí, Obchod a kancelář

Jste již unaveni vyhledáváním jednotlivých písmenek na klávesnici? Nebo píšete vcelku obstojně ale cítíte, že by to chtělo trochu vylepšit? Co takhle zapojit všech deset prstů?

Nová verze VMware podporuje Windows Vista

14. 5. 2007Jan KunešTipyVista blog

Virtualizační nástroje získávají na stále větší oblibě. To je logické, myšlenka "dalšího" operačního systému vnořeného do jiného operačního systému je jistě lákavá. Bez obav tak lze testovat software nebo se třeba učit se pracovat se síťovými prostředky.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus