Chcete si jako první vyzkoušet novou podobu Slunečnice.cz? Přepněte na beta verzi.
×

Články

Nejoblíbenější miniaplikace pro postranní pruh

21. 5. 2007Jan KunešTipyVista blog

Vytváření miniaplikací (gadgets) pro postranní pruh (sidebar) ve Windows Vista není nijak složité, to poví každý programátor. Microsoft s aktivitou uživatelů-autorů počítal a připravil pro ně nástroje, díky kterým mohou vytvářet vlastní užitečné miniaplikace. Pojďme se podívat na výběr TOP 8 podle počtu stažení.

PopTray 3.2 - máte nový e-mail

18. 5. 2007Lukáš ZerzánTipySítě a Internet

Chcete být ihned informováni o příchozím emailu? Rádi byste ještě před stažením zprávy do Vašeho počítače měli jistotu, že neobsahuje vir nebo nevyžádanou poštu? PopTray je připraven.

7 názorů  5 kvalitních

Windows Vista a baterie notebooku

18. 5. 2007Jan KunešTipyVista blog

Diskutované téma od chvíle, kdy Windows Vista přišly na trh. Důvodů je několik - Windows Vista přidává několik novinek, které by měly vést k úspoře energie, například odlišnou práci s Wi-Fi sítí. Naproti tomu grafické rozhraní Aero má vyšší požadavky na výkon grafické karty a tím i spotřebovávanou energii. Může se Aero negativně projevit na výdrži notebooku?

2 názory  2 kvalitní

Clipomatic - rozšířená schránka

17. 5. 2007Lukáš ZerzánTipyUtility

Nepostačují Vám možnosti schránky Windows, která si dokáže pamatovat pouze jednu informaci? Chcete mít při práci z textem výběr možnost vkládat i dříve zkopírované údaje? Clipomatic je ideální pomocník.

1 názor  1 kvalitní

Jak vypnout grafické rozhraní Aero

17. 5. 2007Jan KunešTipyVista blog

Pokud máte Windows Vista v edici Home Premium nebo vyšší a váš počítač je dostatečně výkonný, jako standardní grafické rozhraní je nastaveno Aero. Podle publikovaných informací by Aero nemělo mít negativní vliv na výkon počítače. Rozhodl jsem ověřit tuto skutečnost v praxi. Hned v počátku jsem ale narazil na problém - kde se, k čertu, Aero vypíná?

4 názory  1 kvalitní

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus