Články

Text Aloud - rozmluvte počítač

11. 5. 2007Lukáš ZerzánTipyMultimedia, Utility

Chcete maximálně využívat svého času? Pracovat s učebními nebo pracovními materiály aniž byste je museli číst? Text Aloud dokáže převést text do mluvené podoby.

Windows Vista: Spouštějte programy jako administrátor

11. 5. 2007Jan KunešTipyVista blog

Jednou z bezpečnostních zásad, kterou se nám autoři Windows Vista snaží naučit, je nepoužívat účet administrátora. Ten by měl být vyhrazen pro speciální případy, jako je instalace programů nebo zásadní úpravy operačního systému.

Yod`m 3D - kostka ve Windows

9. 5. 2007Lukáš ZerzánTipyUtility

Viděli jste u kolegy, který používá operační systém Mac nebo Linux pracovní plochu ve tvaru kostky? Litovali jste, že ji nemůžete mít? Přichází kostka pro Windows.

7 názorů  4 kvalitní

64bitová Windows Vista - vypnutí kontroly digitálního podpisu ovladačů

9. 5. 2007Jan Kuneš, Jan KunešTipyVista blog

Jak jsme již psal, v 64bitových Windows Vista musí mít každý ovladač digitální podpis. Microsoft se tak brání situacím, kdy by do operačního systému mohl být nainstalován nespolehlivý ovladač, který by zapříčinil pád operačního systému.

12 názorů  4 kvalitní

Total Uninstall 4.01

7. 5. 2007Lukáš ZerzánTipyUtility

Chcete mít přehled o tom co přesně daná aplikace instaluje do Vašeho počítače? Máte problém odinstalovat program nebo jeho pozůstatky a nechcete jej likvidovat manuálně? Total Uninstall může pomoci.

Jak nainstalovat DreamScene - pohyblivé pozadí, které pobláznilo svět

7. 5. 2007Jan Kuneš, Jan KunešTipyVista blog

Pokud znáte někoho, kdo má nainstalovaný operační systém Windows Vista Ultimate, možná se vám již zmínil o DreamScene - aktuálním hitu, který pobláznil všechny majitele nejvyšší edice Windows Vista.

13 názorů  9 kvalitních

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus