Články

NetLimiter 2 Pro

4. 5. 2007Lukáš ZerzánTipySítě a Internet

Přejete si i během stahování větších souborů pohodlně surfovat na Internetu? Sdílíte připojení k Internetu ještě s někým a chcete si rozdělit konektivitu rovným dílem nebo mít přehled o přijatých či odeslaných datech? NetLimiter nabízí ještě více.

2 názory  1 kvalitní

Windows Vista se neprodává vůbec špatně

4. 5. 2007Jan Kuneš, Jan KunešTipyVista blog

Uvedení Windows Vista rozdmýchalo řadu vášnivých debat - přináší nový operační systém skutečně nějaká zásadní vylepšení? Vyplatí se přejít ze spolehlivých a léty ověřených XPček na nenasytného žrouta systémových prostředků - Vistu?

5 názorů  5 kvalitních

ABBYY PDF Transformer 2.0.98

3. 5. 2007Lukáš ZerzánTipyObchod a kancelář

Potřebujete pracovat s PDF soubory a nechcete jejich obsah manuálně přepisovat? ABBYY PDF Transformer je dokáže převést do sedmi nejpoužívanějších formátů.

Upgrade a čistá instalace - jaký je mezi nimi rozdíl?

3. 5. 2007Jan KunešTipyVista blog

O možnosti upgrade na Windows Vista se v našich článcích zmiňuji poměrně často. Nebude proto od věci zrekapitulovat rozdíly mezi upgradem a tzv. čistou instalací.

1 názor  1 kvalitní

pdfFactory 3.17

2. 5. 2007Lukáš ZerzánTipyUtility

Hledáte účinný a zároveň co nejrychlejší způsob jak převést soubory různých aplikací do PDF? Vytváříte Váš první PDF soubor a potřebujete tedy aplikaci, která bude co nejvíce intuitivní? pdfFactory je tu pro vás.

1 názor  1 kvalitní

Rozdíly mezi 32bitovými a 64bitovými Windows Vista - často kladené otázky

2. 5. 2007Jan KunešTipyVista blog

Téma 64 bitů žhaví zájem počítačové veřejnosti již hezkou řádku let. Přinášíme proto odpovědi na nejčastější otázky, které mají dva společné jmenovatele - Windows Vista a 64 bitů.

4 názory  1 kvalitní

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus