Chcete si jako první vyzkoušet novou podobu Slunečnice.cz? Přepněte na beta verzi.
×

Chcete mít okolo domu překrásnou zahradu?

Ondřej Špulák – 10. 7. 2012

Narazili jste na dovolené na harmonicky působící zahrady, osázené krásnými stromy a květinami? Chtěli byste mít doma také takovou zahradu? S jejím návrhem vám pomůže užitečný program.

Pokud byste si rádi zútulnili okolí svého obydlí a nevíte si zcela rady s jejím návrhem, pak můžete buď využít služeb zahradního architekta, nebo se pokusit navrhnout rozmístění zeleně a dalších zahradních objektů vlastními silami pomocí programu Moje Zahrada - 3D. Ten je všestranným pomocníkem, který nabízí katalog s přibližně 3500 druhy rostlin, jež můžete ve svém návrhu použít. Ke každé rostlině je dostupný podrobný popis a vyobrazení jejího vzhledu, budete tedy mít přesný přehled o podobě rostliny ve vaší zahradě. Program nabízí také katalog zahradních objektů, jakými jsou nejrůznější altány, mosty, nádvoří, apod. Váš návrh nové podoby zahrady tak bude skutečně kompletní.

Zkušební verzi programu Moje Zahrada - 3D lze používat po neomezenou dobu. Disponuje ovšem velmi omezenou nabídkou zahradních rostlin a objektů. Kompletní nabídka všech rostlin a objektů je pak dostupná v plné verzi programu.

Názory        

Zaujalo vás téma? Máte k němu co říct? Přidejte svůj názor.

Sledování názorů

Zasílání upozornění na nové názory je dostupné jen registrovaným uživatelům.

Prosím, přihlašte se a nebo se zaregistrujte.

Přehled názorů

K článku zatím nebyl přidán žádný názor. Přidejte svůj názor jako první.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus