Chcete si jako první vyzkoušet novou podobu Slunečnice.cz? Přepněte na beta verzi.
×

Hromadná konverze videa a hudby

Ondřej Špulák – 13. 9. 2009

Hledáte nástroj pro převod filmů a ostatních multimediálních souborů do vámi požadovaného formátu? Pak použijte program MediaCoder, který si poradí i s hromadnou konverzí.

Nálepky
  1. hudba
  2. video

Program MediaCoder je univerzálním konvertorem mnoha různých typů multimediálních audio a video souborů, přičemž umožňuje i jejich hromadnou konverzi. Spolupracuje s mnoha multimediálními formáty, ze kterých můžeme jmenovat známé MP3, WAV, OGG, WMV, WMA, MPEG, AVI (DivX, XviD) a mnohé další. Díky podpoře MP4 a ASF můžete převádět také videa do formátů používaných v přenosných přehrávačích. Jako zdroj pro převod může být použit jak soubor uložený na pevném disku, tak i CD, VCD, SVCD a DVD. Nemusíte tedy obsah těchto disků před konverzí ještě zvláště ripovat, což je užitečné.

Možnost nastavení výstupních souborů jsou v MediaCoderu bohaté. V seznamu zdrojových souborů lze navíc určit pro každý převáděný soubor jiný výstupní formát. MediaCoder je dostupný zcela zdarma, za jeho používání tak nebudete muset zaplatit ani korunu.

Názory        

Zaujalo vás téma? Máte k němu co říct? Přidejte svůj názor.

Sledování názorů

Zasílání upozornění na nové názory je dostupné jen registrovaným uživatelům.

Prosím, přihlašte se a nebo se zaregistrujte.

Přehled názorů

K článku zatím nebyl přidán žádný názor. Přidejte svůj názor jako první.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus