Chcete si jako první vyzkoušet novou podobu Slunečnice.cz? Přepněte na beta verzi.
×

Jak profesionálně stahovat soubory z internetu?

Ondřej Špulák – 16. 5. 2012

Stahujete často soubory z internetu a hledáte nástroj, který by vám nabídl bohatší možnosti než webové prohlížeče? Pak sáhněte po propracovaném pomocníkovi nazvaném Internet Download Manager.

Nálepky
  1. internet

Program Internet Download Manager posouvá možnosti downloadu souborů z internetu na vyšší úroveň. Nabízí totiž velké množství nejrůznějších funkcí, které vám stahování usnadní a urychlí. Přináší především pokročilé a podrobné nastavení parametrů pro každý ze zadaných downloadů. Lze tak například ke každému spojení přiřadit identifikační popisek, nebo určit jeho prioritu. Položky ke stažení je samozřejmě možné vkládat metodou drag and drop.

Mezi přednosti programu patří také podpora protokolů HTTP, FTP a HTTPS. Těšit se můžete i na možnost navázání přerušeného stahování, díky čemuž nedojde ke ztrátě dat vlivem výpadku spojení. Internet Download Manager totiž dokáže zaznamenat místo, ve které bylo stahování přerušeno a po opětovném navázání spojení od tohoto místa v downloadu pokračuje. Aplikace si poradí také se stahováním flashových videí z oblíbených video serverů, jakými jsou například YouTube či MySpaceTV.

Názory        

Zaujalo vás téma? Máte k němu co říct? Přidejte svůj názor.

Sledování názorů

Zasílání upozornění na nové názory je dostupné jen registrovaným uživatelům.

Prosím, přihlašte se a nebo se zaregistrujte.

Přehled názorů

K článku zatím nebyl přidán žádný názor. Přidejte svůj názor jako první.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus