Chcete si jako první vyzkoušet novou podobu Slunečnice.cz? Přepněte na beta verzi.
×

Katalog poštovních známek

Ondřej Špulák – 11. 5. 2012

Všichni filatelisté si mohou z pohodlí domova jednoduše prohlédnout rozsáhlou sbírku poštovních známek z různých období. Nabízí ji kolekce nazvaná World Philately.

World Philately je poměrně rozsáhlá série několika digitálních katalogů poštovních známek. Ty v sobě sdružují rozsáhlou sbírku známek z různých zeměpisných oblastí a časových období. Za pomoci těchto katalogů si budete moci z pohodlí domova prohlédnout kupříkladu ucelený souhrn poštovních známek, které byly vydány na území Rakouska a Uherska. Dále se můžete těšit i na známky z let 1939-1945, jež byly vydány v Protektorátu Čechy a Morava. Nejednoho tuzemského filatelistu pak jistě potěší i ucelený přehled známek používaných na území České republiky a Slovenské republiky v období mezi roky 1993 a 2009.

Jednotlivé katalogy ze série World Philately obsahují vyobrazení prakticky téměř všech známek z daného období, popis jejich výrobních a deskových nedostatků a mnoho dalších užitečných informací. Mnozí sběratelé poštovních známek jistě ocení také údaje o cenách jednotlivých sběratelských skvostů.

World Philately

Názory        

Zaujalo vás téma? Máte k němu co říct? Přidejte svůj názor.

Sledování názorů

Zasílání upozornění na nové názory je dostupné jen registrovaným uživatelům.

Prosím, přihlašte se a nebo se zaregistrujte.

Přehled názorů

K článku zatím nebyl přidán žádný názor. Přidejte svůj názor jako první.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus