Chcete si jako první vyzkoušet novou podobu Slunečnice.cz? Přepněte na beta verzi.
×

Kdo ukradl váš počítač?

Ondřej Špulák – 22. 5. 2012

Do fáze beta testování se dostala nová generace antiviru NOD32 a bezpečnostního balíku Eset Smart Security. Mezi hlavní novinky patří možnost lokalizace odcizeného notebooku a sledování jeho aktivity.

Nálepky
  1. antivir
  2. bezpečnost

Společnost Eset uvolnila pro veřejnost testovací beta verze šesté generace produktů Eset Smart Security a NOD32 Antivirus. Kromě tradiční ochrany před viry a dalšími digitálními škůdci, internetovými útoky, či krádeží online identity nabízí nově také funkci Anti-theft, která má za úkol lokalizování odcizeného notebooku, zobrazení jeho polohy na mapě a monitorování jeho aktivity. Anti-theft přitom dokáže pracovat tak, aby zloději neměli žádné tušení o probíhajícím sledování.

Nové verze bezpečnostních produktů od Esetu dále přinášejí některé vylepšení stávajících funkcí. Těšit se tak můžete například na inovovaný osobní firewall a rodičovskou kontrolu, skenování přenosných médií, herní režim, vylepšený antivirus a antispyware, skenování v režimu Cloud, skenování v době nečinnosti počítače, systém HIPS (Host-based Intrusion Prevention System) a další.

Bezpečnostní produkty ESET Smart Security 6 BETA a ESET NOD32 Antivirus 6 BETA jsou zatím určeny pouze zájemcům o jejich testování. Pokud chcete na svém počítači běžně využívat zabezpečení poskytované těmito produkty, sáhněte po současné páté generaci antiviru NOD32 a bezpečnostního balíku Eset Smart Security.

Názory        

Zaujalo vás téma? Máte k němu co říct? Přidejte svůj názor.

Sledování názorů

Zasílání upozornění na nové názory je dostupné jen registrovaným uživatelům.

Prosím, přihlašte se a nebo se zaregistrujte.

Přehled názorů

Nastavení kvality: Vlastní Vše 2 3 4 5 6 7 8 9
pan Špulák nikdy nezklame NOD 22. 5. 2012 13:25
   Re: pan Špulák nikdy nezklame Ondřej Špulák 22. 5. 2012 23:11
   Re: pan Špulák nikdy nezklame NOD 23. 5. 2012 12:33
Zobrazit kvalitní Zobrazit vše Přidat
Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus