Chcete si jako první vyzkoušet novou podobu Slunečnice.cz? Přepněte na beta verzi.
×

obrázek

Články        

Tradiční prohlížeč obrázků s množstvím funkcí

12. 12. 2012Ondřej ŠpulákRůzné

Nevyhovuje vám stávající prohlížeč obrázků a rozhlížíte se po jeho vhodné náhradě? Vyzkoušejte program IrfanView, který zvládne i základní úpravy snímků.

Photoshop nemusí využívat jen profesionálové

21. 11. 2012Ondřej ŠpulákOsobní a domácí

Adobe Photoshop je synonymem profesionálního nástroje pro úpravu digitálních fotografií. Existuje i jeho odlehčená verze, která je určená domácím uživatelům a fotografickým nadšencům.

Převeďte si naskenovaný text do editovatelné podoby

7. 8. 2012Veronika NoskováPotřebuji pomoc s...

Máte naskenovaný či vyfotografovaný text a chtěli byste jej upravovat v elektronické podobě? Přitom se ale děsíte pracného opisování celého dokumentu? Vše za vás zařídí program ABBYY FineReader.

Jak vytvořit z prázdninových fotografií panorama?

27. 7. 2012Ondřej ŠpulákGrafika a webdesign

Přivezli jste si z dovolené velké množství fotek a potřebujete některé z nich spojit dohromady? S tvorbou panoramatických snímků vám pomůže program The Panorama Factory.

Multimediální deníček pro vaše děťátko

25. 6. 2012Ondřej ŠpulákRůzné

Přemýšlíte, jak snadno uchovat pohromadě všechny vzpomínky na vývoj vašeho milovaného potomka? Vyzkoušejte multimediální deníček Baby Diary.

Zábavná přeměna fotografií

7. 6. 2012Ondřej ŠpulákUtility

Zaujala vás metoda morphování a rádi byste vytvořili plynulou transformaci mezi dvěma fotografiemi? Pak se nemusíte spoléhat pouze na profesionální programy. Pomůže vám nástroj Morpheus Photo Morpher.

Šikovně na fotografie

29. 5. 2012Ondřej ŠpulákGrafika a webdesign

Hledáte program, který by vám nabídl pohodlné prohlížení digitálních fotografií, jejich správu, úpravy, nebo tvorbu alb? Pak použijte ACDSee.

Vytvářejte 3D texty a grafiku

26. 4. 2012Ondřej ŠpulákGrafika a webdesign

Toužíte po pěkném trojrozměrném grafickém nápisu nebo profesionálně vypadajících tlačítkách pro webové stránky? Nástroj Xara3D vám pomůže s jejich tvorbou.

Zachyťte veškeré dění na obrazovce

11. 4. 2012Ondřej ŠpulákUtility

Chcete si vytvořit obrázek či video záznam z aktuálního dění na vašem monitoru? Pomůže vám užitečný program Snaglt. Co všechno nabízí?

Kvalitní prohlížení a úpravy fotek

4. 4. 2012Ondřej ŠpulákMultimedia

Existuje velké množství programů, které umožňují prohlížení obrázků a digitálních fotografií. Jedním z propracovaných programů tohoto druhu, který vám umožní také základní úpravy, je IrfanView.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus