×

pdf

Články        

Zapomenuté heslo je možné získat zpět

20. 11. 2012Ondřej ŠpulákPotřebuji pomoc s...

Ochrana dokumentů prostřednictvím hesla je užitečná věc, nicméně pokud přístupový kód zapomenete, k obsahu chráněných dokumentů se již nedostanete. Naštěstí existují programy, které vám pomohou.

Vytvořte PDF z jakéhokoliv souboru

18. 7. 2012Ondřej ŠpulákPotřebuji pomoc s...

Potřebujete vytvořit PDF dokument z jakéhokoliv tisknutelného souboru? Nebo chcete spojit dohromady soubory různého druhu? Pomůže vám program pdfFactory, nabízející celou řadu pokročilých funkcí.

Jak na převod výkresů do PDF?

26. 6. 2012Ondřej ŠpulákPotřebuji pomoc s...

Přemýšlíte, jak snadno zaslat klientovi váš výkres k náhledu, aby nebyl nucen instalovat si na počítač prohlížeč souborů ve formátu DWG? Řešení nabízí program Any DWG to PDF Converter.

Převeďte výkresy jednoduše do PDF

27. 4. 2012Ondřej ŠpulákObchod a kancelář

Potřebujete převést výkres ve formátu DWG do podoby PDF dokumentu, abyste jej mohli zaslat k náhledu klientovi? Pomůže vám program Any DWG to PDF Converter.

Rozdělte rozsáhlé PDF soubory na více částí

19. 4. 2012Ondřej ŠpulákUtility

Potřebujete rozdělit mnohastránkový dokument ve formátu PDF na více menších částí? Pak využijte služeb programu A-PDF Split.

Upravujte a tiskněte zamčené PDF dokumenty

22. 3. 2012Ondřej ŠpulákUtility

Soubory ve formátu PDF mohou být zabezpečeny nejrůznějšími ochranami, které znemožňují jejich tisk nebo dodatečné úpravy. Tato omezení dokáže odstranit aplikace A-PDF Restrictions Remover.

Všestranný nástroj pro tvorbu a úpravy PDF

7. 3. 2012Ondřej ŠpulákRůzné

Hledáte program, který by vám umožnil snadnou tvorbu, úpravy a zabezpečení vašich PDF dokumentů? Současně by umožnil převod tištěných dokumentů do digitální podoby? Pak vyzkoušejte program Nitro PDF Professional.

Spojte více PDF dokumentů dohromady

29. 2. 2012Ondřej ŠpulákPotřebuji pomoc s...

Chcete sloučit větší množství drobných dokumentů ve formátu PDF do jednoho celku? Nebo potřebujete sloučit více fotografií a uložit je společně do PDF souboru? Pomůže vám program A-PDF Merger.

Uložte si prezentace do PDF

27. 2. 2012Ondřej ŠpulákPotřebuji pomoc s...

Pokud chcete z prezentace vytvořit dokument, který bude možné prohlížet i bez PowerPointu, pak ji můžete převést do formátu PDF. Pomůže vám s tím užitečný program.

Chcete jednoduše editovat PDF?

15. 8. 2011Ondřej ŠpulákRůzné

PDF je oblíbený formát pro ukládání dokumentů. Pomocí programu Adobe Reader však lze tyto dokumenty pouze zobrazovat. Pro jejich úpravu musíte použít některý z editačních programů, například PDF Editor.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus