×

Nezatracujte klasické CD a DVD disky

Ondřej Špulák – 11. 6. 2012

Řada uživatelů odvrací svou pozornost od optických médií a k zálohování či přenosu svých dat používá flash disky či externí pevné disky. CD a DVD však stále mají svou nezastupitelnou úlohu.

Nálepky
  1. vypalování

Používání CD, DVD a Blu-ray disků má i v dnešní době, kdy řada uživatelů používá k přenosu a archivaci souborů jiné prostředky, stále význam. Lze je používat například po uchování filmů, vlastního vida, hudby, fotografií, apod. Vzhledem ke své nízké pořizovací ceně lze navíc optická média snadno využít k tvorbě multimediálních technických podkladů pro obchodní partnery, apod. Pokud potřebujete soubory na CD, DVD či Blu-ray disky zapisovat, pak sáhněte po některém z užitečných programů, které vám nabídnou ucelenou paletu funkcí.

Jedním takovým programem je Ashampoo Burning Studio 11, umožňující jak vypalování klasických datových disků, tak i video a audio multisession CD, DVD a Blu-ray disků. Samozřejmostí je pak kopírování obsahu jednoho média na druhé. Program si přitom poradí i s tvorbou a následným vpálením image disků. Zajímavou funkcí, kterou celá řada konkurenčních nástrojů nenabízí, je ripování hudby z CD. Můžete si tak velmi snadno stáhnout vaše oblíbené skladby do počítače. Díky integrovanému přehrávači si navíc můžete hudbu ihned poslechnout.

Program Ashampoo Burning Studio 11 vám pomůže také s přípravou automaticky spustitelných optických disků, jež mohou obsahovat interaktivní menu. Poradí vám navíc i s tvorbou multimediálních video a audio disků. Za tímto účelem program obsahuje vlastní editor.

Názory        

Zaujalo vás téma? Máte k němu co říct? Přidejte svůj názor.

Sledování názorů

Zasílání upozornění na nové názory je dostupné jen registrovaným uživatelům.

Prosím, přihlašte se a nebo se zaregistrujte.

Přehled názorů

K článku zatím nebyl přidán žádný názor. Přidejte svůj názor jako první.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus