Chcete si jako první vyzkoušet novou podobu Slunečnice.cz? Přepněte na beta verzi.
×

Pohodlná synchronizace vašich dat

Ondřej Špulák – 24. 7. 2012

Pracujete na více zařízeních a potřebujete mít neustálý přístup ke všem svým souborům? Řešení nabízí program Allway Sync, umožňující snadnou synchronizaci souborů a složek na různých zařízeních.

Nálepky
  1. správa počítače

Každý, kdo pracuje střídavě v kanceláři, na cestách či z domova a využívá přitom více zařízení, již jistě narazil na potřebu mít u sebe neustále aktuální verzi všech dokumentů a ostatních souborů. Abyste se vyhnuli situaci, kdy si zapomenete vzít s sebou na cesty poslední úpravy důležitého dokumentu, můžete využít automatickou synchronizaci souborů a složek. Tu nabízí užitečný program Allway Sync, synchronizující data na lokálním počítači, v síti nebo na výměnných médiích. Hlavní výhodou při jeho používání je zachování struktury přenášených dat. To znamená, že i když máte soubory uloženy v mnoha vnořených adresářích, na všech zařízeních je vždy po synchronizaci naleznete na totožném místě. Nebudou vás tak již trápit duplicitně uložené či naopak chybějící soubory.

Aby nedošlo v průběhu synchronizace ke ztrátě důležitých souborů, program nejdříve analyzuje rozdíly mezi jednotlivými zařízeními a ty uživateli předloží k náhledu. Můžete si tedy snadno ověřit, že samotná synchronizace proběhne v pořádku. Následně na pokyn uživatele dojde k samotnému přenosu vašich souborů a složek. Zajímavou funkcí programu Allway Sync je možnost vyloučit vybrané soubory ze synchronizace. Je taktéž možné určit, jakým způsobem mají být data synchronizována, tj. zda obousměrně, nebo pouze z jednoho zařízení do druhého.

Pokud budete využívat programAllway Sync pouze pro soukromé či nekomerční účely, pak za něj nebudete muset autorům zaplatit ani korunu. Uživatelé, kteří jej budou používat k práci, si pak musí zakoupit placenou verzi tohoto programu.

Názory        

Zaujalo vás téma? Máte k němu co říct? Přidejte svůj názor.

Sledování názorů

Zasílání upozornění na nové názory je dostupné jen registrovaným uživatelům.

Prosím, přihlašte se a nebo se zaregistrujte.

Přehled názorů

K článku zatím nebyl přidán žádný názor. Přidejte svůj názor jako první.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus