×

Univerzální pomocník pro vypalování optických disků

Ondřej Špulák – 13. 3. 2012

Hledáte snadno ovladatelný program, který vám umožní zálohování vašich souborů, obrázků, hudby a filmů? Pak vyzkoušejte CopyToDVD.

Nálepky
  1. vypalování

V dnešní době mají optická média stále svou nezastupitelnou úlohu v oblasti zálohování dat. Pokud hledáte univerzální nástroj pro vypalování všech typů CD, DVD a Blu-ray disků oproštěný od množství zbytečných funkcí a součástí, jež stejně prakticky nevyužijete, pak sáhněte po programu CopyToDVD. Ten v jednoduchém uživatelském rozhraní nabízí prakticky vše, co potřebujete k zálohování vašich dat. Poradí si jak s tvorbou klasických datových disků, tak i s vypalováním hudby, videí, filmů či obrázků.

Při kompilování hudebních disků můžete použít soubory ve formátech MP3, WMA, Ogg Vorbis, MusePack, nebo APE. Uspořádání jednotlivých skladeb na hudebním disku vám navíc usnadní integrovaný přehrávač, který umožňuje poslech ukázek. Zajímavou funkcí je pak extrahování zvukových stop z video souborů a jejich následné vypálení na hudební disk. Pokud tedy máte doma video se záznamem koncertu vašeho oblíbeného interpreta, budete si z něj moci vytvořit hudební CD. Za pomoci programu CopyToDVD můžete také vytvářet zálohy video DVD, které lze následně přehrávat jak na počítači, tak i v DVD nebo DivX přehrávači.

Program umožňuje také vytváření a vypalování ISO obrazů optických disků. CopyToDVD se navíc integruje přímo do prostředí Windows a data k vypálení tak lze volit přímo pomocí kontextové nabídky, jež je dostupná po kliknutí pravým tlačítkem myši. Zvolit lze přitom větší množství souborů a složek uložených na různých místech pevného disku. Po spuštění programu CopyToDVD pak budou všechna zvolená data připravena k zápisu na optický disk. Mezi zajímavé funkce programu CopyToDVD lze řadit také pravidelné zálohování vašich dat.

Názory        

Zaujalo vás téma? Máte k němu co říct? Přidejte svůj názor.

Sledování názorů

Zasílání upozornění na nové názory je dostupné jen registrovaným uživatelům.

Prosím, přihlašte se a nebo se zaregistrujte.

Přehled názorů

K článku zatím nebyl přidán žádný názor. Přidejte svůj názor jako první.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus