×

Konečně můžete poznat internet takový, jaký má být

13. 4. 2009

Webové stránky bývaly v minulosti převážně statické – dnes jsou to dynamické platformy, na nichž se toho děje mnohem víc. A proto i uživatel potřebuje, aby jeho oblíbené stránky – Gmail, Facebook, YouTube – běžely v prohlížeči, který je vyvinut se zvláštním zřetelem ke specifikám moderního webu.

Toto je komerční sdělení. Server Slunečnice.cz není jeho autorem a neodpovídá za jeho obsah.
Google

Pět věcí, které byste měli vědět o Google Chrome:

 • Rychlost – Udělej všechno a hned

  Každý den se prostým čekáním na načtení webu proplýtvá podle odhadů zhruba takový čas, který by vystačil na padesát lidských životů. Google Chrome vás dostane tam, kam chcete, rychlostí blesku.

 • Stabilita – Zavři kartu, ne celý prohlížeč

  Už se vám stalo, že jste měli v prohlížeči spuštěných 18 stránek najednou a bezmocně přihlíželi, jak se prohlížeč zpomaluje jen proto, že v jednom z panelů něco nefungovalo? Anebo se celý prohlížeč zhroutil kvůli chybě v jednom webu? Google Chrome je postaven tak, že si s podobnými problémy hravě poradí: karty jsou od sebe vzájemně izolované, takže nehoda v jedné z karet nemá žádný dopad na provoz prohlížeče. Pokud „zamrzne“ jedna karta, ostatní budou fungovat normálně a vy tak můžete nerušeně pokračovat v práci.

 • Vyhledávání – Můžete vyhledávat a surfovat z jednoho řádku

  Google Chrome usnadňuje práci s internetem i tím, že vyhledávat lze přímo z adresního řádku. Začněte psát – ať už se snažíte vzpomenout na adresu stránky ze včerejška nebo něco hledáte - Google Chrome za vás doplní zbytek. Ukládání oblíbených stránek mezi záložky je jednoduché, stačí jen kliknout na hvězdičku vedle adresního řádku.

 • Pod kontrolou - Google Chrome nabízí nastavení pro ochranu soukromí

  Google Chrome nabízí dokonalou kontrolu nad historií navštívených stránek – můžete si je ukládat, nebo z paměti odstraňovat. Pokud chcete surfovat, aniž by se o tom ukládala jakákoli data do paměti počítače, jednoduše v menu zvolíte „nové okno inkognito“ a z nové relace se neuloží žádná data.

 • Po svém - Google Chrome je open source

  S technologií Google Chrome mohou výrobci softwaru dále pracovat a tak si vytvořit vlastní prohlížeč. Doufáme, že inovace v Google Chrome pomohou i ostatním prohlížečům a že internetová komunita bude aktivně přispívat a pomůže nám Google Chrome dále zlepšovat.

Vyzkoušejte: www.google.com/chrome

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus