Chcete si jako první vyzkoušet novou podobu Slunečnice.cz? Přepněte na beta verzi.
×

Pracují vaši zaměstnanci skutečně naplno?

Ondřej Špulák – 6. 8. 2012

Potřebujete zjistit, proč některým zaměstnancům trvá plnění zadaných pracovních úkolů neúměrně dlouho? Odpověď vám může přinést program All In One Keylogger.

Nálepky
  1. kancelářské programy

Program All In One Keylogger umožňuje podrobné monitorování činností prováděných na počítači. Dokáže například zaznamenávat stisknuté klávesy, vytváří přehled navštívených internetových stránek, monitoruje e-mailovou korespondenci či rychlé zprávy, apod. Program dokonce umí měřit čas nečinnosti uživatele a sledovat polohu kurzoru. Z pokročilých funkcí pro sledování činností prováděných na počítači můžeme jmenovat snímání obrazovky v pravidelných časových intervalech a následné vytvoření slideshow. Záznam činnosti uživatele je pak možné zobrazit v HTML formátu, nebo nechat odeslat na FTP server.

All In One Keylogger tedy lze vhodně využít například ve firemním prostředí ke sledování aktivity zaměstnanců při plnění zadaných pracovních úkolů. Současně je však nutné mít na paměti, že pokud se rozhodnete výkonnost svých podřízených zmíněným způsobem monitorovat, pak byste je o této skutečnosti měli předem informovat. Pro samotné uživatele je totiž prakticky nemožné zjistit, že jsou pomocí programu All In One Keylogger sledováni.

Názory        

Zaujalo vás téma? Máte k němu co říct? Přidejte svůj názor.

Sledování názorů

Zasílání upozornění na nové názory je dostupné jen registrovaným uživatelům.

Prosím, přihlašte se a nebo se zaregistrujte.

Přehled názorů

Nastavení kvality: Vlastní Vše 2 3 4 5 6 7 8 9
co delají zaměstnanci anonymní uživatel 7. 8. 2012 20:18
RE: Pracují vaši zaměstnanci skutečně naplno? jana 12. 8. 2012 13:42
Zobrazit kvalitní Zobrazit vše Přidat
Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus