Chcete si jako první vyzkoušet novou podobu Slunečnice.cz? Přepněte na beta verzi.
×

Převeďte dokumenty do editovatelné podoby

Veronika Nosková – 18. 9. 2012

Chcete vytvořit snadno editovatelný soubor z vašeho papírového dokumentu, PDF souboru nebo snímku pořízeného digitálním fotoaparátem?

Nálepky
  1. kancelářské programy

Program ABBYY FineReader Professional Edition 11 pomáhá s vytvářením lehce editovatelných a snadno prohledávatelných souborů, jejichž předlohu mohou tvořit jak klasické papírové dokumenty, tak i PDF soubory nebo snímky z digitálních fotoaparátů. Podporuje přitom 189 jazyků a jejich kombinací. Program zachovává strukturu a formátování vícestránkových dokumentů, včetně tabulek, sloupců, obsahu, záhlaví/zápatí, poznámek pod čarou, čísel stran, popisů k tabulkám či diagramům, velikostí a stylů fontů, apod. Proces převodu je jednoduchý a intuitivní, software vás navíc provádí všemi kroky převodu textu do digitální podoby.

Převod zachyceného textu z digitálních fotografií je díky programu ABBYY FineReader Professional Edition 11 jednodušší než dříve. Uživatel má k dispozici nástroje pro úpravu rozmazání, ISO šumu, 3D zkreslení, jasu, kontrastu, barevných hladin a zakřiveného textu. Aplikace také nabízí možnost naskenovat knihy a články do nových formátů ePub a FB2, nebo je odeslat na váš Amazon Kindle účet.

Program podporuje následující vstupní formáty obrázků: BMP, PCX, DCX, JPEG, JPEG 2000, JBIG2, PNG, TIFF, PDF, XPS, DjVu, GIF, WDP.

Podporované formáty výstupních souborů jsou pak následující: DOC - Microsoft Word 97-2003, DOCX - Microsoft Word 2007-2010, XLS - Microsoft Excel 97-2003, XLSX - Microsoft Excel 2007-2010, PPTX - Microsoft PowerPoint 2007-2010, RTF, PDF, PDF/A, HTML, CSV, TXT, ODT, DjVu, EPUB.

Názory        

Zaujalo vás téma? Máte k němu co říct? Přidejte svůj názor.

Sledování názorů

Zasílání upozornění na nové názory je dostupné jen registrovaným uživatelům.

Prosím, přihlašte se a nebo se zaregistrujte.

Přehled názorů

K článku zatím nebyl přidán žádný názor. Přidejte svůj názor jako první.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus