×

Přímá úprava PDF dokumentů

Ondřej Špulák – 15. 4. 2010

PDF je oblíbený formát pro ukládání dokumentů. Pomocí programu Adobe Reader však lze tyto dokumenty pouze zobrazovat. Pro jejich úpravu musíte použít některý z editačních programů, například Adobe Acrobat 9 nebo PDF Editor.

Nálepky
  1. pdf

PDF Editor je editační program, který umožňuje přímou úpravu PDF souborů. Nástroj nabízí jednoduché vkládání celého textu, jeho částí, nebo mazání vloženého textu a obrázků.

Program disponuje celou řadou nástrojů, které můžete k úpravám PDF souborů použít. Jedná se o například o funkce pro editaci textových bloků, podtrhávání textu, vkládání prázdných řádků nebo změnu zalomení. PDF Editor podporuje také průhledné obrázky a nabízí vestavěný editor pro jejich úpravu. Užitečná je i možnost vkládat do stránek odkazy na webové stránky. Pro soubory, jenž obsahují citlivé informace, lze použít ochranu pomocí kódování. PDF Editor navíc umí zakódované dokumenty nejen číst, ale také do nich zapisovat. Pro rychlejší práci s PDF soubory lze volitelně vypnout například barevná pozadí, vektorovou grafiku, obrázky, apod.

Názory        

Zaujalo vás téma? Máte k němu co říct? Přidejte svůj názor.

Sledování názorů

Zasílání upozornění na nové názory je dostupné jen registrovaným uživatelům.

Prosím, přihlašte se a nebo se zaregistrujte.

Přehled názorů

Nastavení kvality: Vlastní Vše 2 3 4 5 6 7 8 9
Pdf editor Jeronymo 10. 12. 2013 7:40
Zobrazit kvalitní Zobrazit vše Přidat
Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus