Chcete si jako první vyzkoušet novou podobu Slunečnice.cz? Přepněte na beta verzi.
×

Profesionální šablony pro váš web

Ondřej Špulák – 24. 1. 2012

Nechcete platit za tvorbu vašeho webu a internetovou prezentaci si raději připravujete vlastními silami? Chcete, aby vaše stránky byly graficky propracované? S přípravou šablon vám pomůže program Artisteer.

Nálepky
  1. internet
  2. kancelářské programy

Při tvorbě webové prezentace se můžete buď spolehnout na práci profesionálního webdesignéra, využít předpřipravených grafických návrhů, které jsou dodávány v rámci vašeho webhostingu či jsou volně ke stažení na internetu, nebo můžete vzít tvorbu šablony pro váš web do vlastních rukou a připravit tak unikátní dílo. Pokud se rozhodnete pro poslední jmenovanou možnost a přitom budete chtít, aby váš web „poháněl“ redakční systém, pak vám s tvorbou vhodné šablony pomůže program Artisteer.

Artisteer je nástroj pro snadnou tvorbu kvalitních a profesionálních šablon pro redakční systémy WordPress, Joomla! a Drupal. Program disponuje intuitivním ovládáním a příprava šablony pro váš web je tak záležitostí pouhé volby vhodných prvků a jejich naskládání dle libosti na stránku. Artisteer nabízí uživateli zajímavá barevná schémata, grafické prvky, písma a různé nástroje. K vytvoření šablony není potřeba znalosti jazyka HTML, CSS, JavaScriptu ani PHP.

Artisteer

Foto: Artisteer

Názory        

Zaujalo vás téma? Máte k němu co říct? Přidejte svůj názor.

Sledování názorů

Zasílání upozornění na nové názory je dostupné jen registrovaným uživatelům.

Prosím, přihlašte se a nebo se zaregistrujte.

Přehled názorů

K článku zatím nebyl přidán žádný názor. Přidejte svůj názor jako první.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus