×

Multimedia

Jak z videa oddělit zvukovou stopu?

5. 10. 2012Ondřej ŠpulákMultimedia

Líbí se vám melodie, která je použita jako hudební podkreslení k videu? Nebo byste si rádi uložili mluvené slovo obsažené ve videoklipu? Pomůže vám program Video to Audio Converter.

1 názor  1 kvalitní

Nero neslouží pouze k vypalování

9. 8. 2012Veronika NoskováMultimedia

Ač je Nero Multimedia Suite znám hlavně jako software pro vypalování, umí toho mnohem více. Můžete s jeho pomocí například editovat videa a fotky, nebo zálohovat data na pevný disk a výměnná média.

2 názory  2 kvalitní

Zpřehledněte si sbírku hudby a filmů

31. 7. 2012Veronika NoskováMultimedia

Rozrůstá se vám v počítači sbírka hudby a filmů? Pak oceníte program Media Catalog Studio, umožňující správu multimediálních souborů uložených na pevném disku, přenosné flash paměti nebo DVD/CD médiu.

Udělejte si pořádek v hudbě a filmech

23. 5. 2012Ondřej ŠpulákMultimedia

Pokud se začínáte ztrácet v záplavě videí a hudebních souborů, které jsou uloženy na pevném disku vašeho počítače, pak využijte služeb katalogizačního programu Media Catalog Studio.

Převeďte multimediální soubory do vhodného formátu

18. 4. 2012Ondřej ŠpulákMultimedia

Potřebujete některé z vašich videí uložit ve vhodnějším formátu, s nímž se vám bude snáze pracovat? Pohodlný převod multimediálních souborů vám umožní program A-one Video Converter.

1 názor  1 kvalitní

Převeďte jakýkoliv video a audio soubor

6. 4. 2012Ondřej ŠpulákMultimedia

Potřebujete převést video soubor do formátu, který lze přehrát v mobilním zařízení? Nebo chcete z videa samostatně uložit pouze jeho zvukovou stopu? Pomůže vám program Total Video Converter.

Kvalitní prohlížení a úpravy fotek

4. 4. 2012Ondřej ŠpulákMultimedia

Existuje velké množství programů, které umožňují prohlížení obrázků a digitálních fotografií. Jedním z propracovaných programů tohoto druhu, který vám umožní také základní úpravy, je IrfanView.

Vytvořte si DVD z jakéhokoliv videa

16. 2. 2012Ondřej ŠpulákMultimedia

Již vás nebaví neustálé sledování filmů a videí na počítači? Raději byste si je pouštěli v pohodlí obývacího pokoje na televizi? Pak vám pomůže program Movie DVD Maker, který převede libovolné video do formátu určeného pro DVD přehrávače.

Převeďte si video soubory MOV do vhodnějšího formátu

7. 2. 2012Ondřej ŠpulákMultimedia

Stáhli jste si z internetu video ve formátu MOV a nevíte, jak jej přehrát? Nebo váš digitální fotoaparát zaznamenává video právě v tomto formátu? Převeďte jej do vhodnější podoby.

Prezentujte fotografie poutavým způsobem

4. 11. 2011Ondřej ŠpulákMultimedia

Chcete přátelům ukázat vaše fotky a videa z dovolené? Namísto klasického slideshow si připravte působivou prezentaci, kterou ostatní oslníte.

2 názory  2 kvalitní

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus