×

Sítě a Internet

Seznam.cz vydal nebezpečný internetový prohlížeč

29. 12. 2014RedakceSítě a Internet

Rychlý, bezpečný a bez zbytečných doplňků, takový měl být nový webový prohlížeč od Seznamu. Bohužel se ukázalo, že obsahuje kritické bezpečnostní chyby, které významnou měrou ohrožují uživatele.

1 názor  1 kvalitní

Google Chrome je dostupný v 64bitové verzi

31. 8. 2014RedakceSítě a Internet

Internetový gigant Google již nějaký čas pracoval na vývoji 64bitové varianty svého webového prohlížeče Google Chrome. Nyní konečně došlo na vydání jeho finální verze, využívající nových technologií z Windows 8 a 8.1.

Vytvořte si šablony pro WordPress, Joomlu či Drupal

24. 1. 2013Ondřej ŠpulákSítě a Internet

Chcete si vytvořit internetovou prezentaci a k jejímu provozu využít některý z běžně používaných redakčních systémů? Pak se nespoléhejte pouze na předpřipravené šablony a vytvořte si vlastní.

Internet Explorer 10 pro Windows 7 vyjde brzy

22. 1. 2013Ondřej ŠpulákSítě a Internet

Microsoft pracuje na přípravách finální verze desáté generace webového prohlížeče Internet Explorer pro Windows 7. Ten mohou zatím plně využívat pouze majitelé Windows 8.

Nepropásněte důležité změny na webu

21. 1. 2013Ondřej ŠpulákSítě a Internet

Máte své oblíbené internetové stránky, které navštěvujete pouze občas a neradi byste propásli novinky, které jejich autoři nepravidelně zveřejňují? Pomůže vám WebSite-Watcher.

Zjednodušte si interní komunikaci

7. 12. 2012Ondřej ŠpulákSítě a Internet

Potřebujete si s kolegy v práci vzájemně vyměňovat soubory a sdělovat názory, poznámky či připomínky? Rychlou komunikaci v lokální síti nabízí program Softros Messenger.

Internet Explorer obsahuje závažnou bezpečnostní chybu

18. 9. 2012Ondřej ŠpulákSítě a Internet

Ve webovém prohlížeči od Microsoftu byla objevena závažná bezpečnostní mezera, kterou mohou útočníci využít k ovládnutí vašeho počítače. Nainstalujte si proto doporučený bezpečnostní nástroj.

3 názory  3 kvalitní

Nepropásněte novinky na webu

22. 8. 2012Ondřej ŠpulákSítě a Internet

Nestíháte sledovat všechny aktualizace a změny, objevující se na internetových stránkách, které jste si oblíbili nebo občas navštěvujete? Chcete vědět, s jakými novinkami přišla vaše konkurence? Pomůže vám WebSite-Watcher.

Publikujte video na vlastním webu

16. 7. 2012Ondřej ŠpulákSítě a Internet

Chcete na své webové stránky umístit vlastní video? Šikovný program nabízí možnost, jak jej prostřednictvím integrovaného přehrávače jednoduše zpřístupnit všem návštěvníkům.

Snazší zápis HTML kódu pro každého

21. 5. 2012Ondřej ŠpulákSítě a Internet

Vytváříte webové stránky a chcete mít plnou kontrolu nad zápisem jejich HTML kódu? Pak použijte program HTML editor Yugie, který vám v nejvyšší možné míře pomůže.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus