Obchod a kancelář

Zobrazte prezentaci na jakémkoliv počítači

7. 11. 2012Ondřej ŠpulákObchod a kancelář

Chystáte se prezentovat výsledky své práce před ostatními a musíte využít cizí počítač? Potížím s nesprávným zobrazením vaší prezentace na zapůjčeném počítači se můžete vyvarovat jejím převodem do PDF.

1 názor  1 kvalitní

Urychlete si práci s formuláři

10. 9. 2012Veronika NoskováObchod a kancelář

Práce s formuláři dokáže být zdlouhavá a náročná. Pro ulehčení lze tedy použít program Forms HelpMate, díky kterému budete mít nyní daný formulář vždy při ruce.

Zorganizujte si efektivně svůj čas

13. 8. 2012Veronika NoskováObchod a kancelář

Nebaví vás nosit papírový diář a přitom si chcete efektivně zorganizovat svůj čas a mít neustále po ruce adresář či poznámky? Pak využijte univerzální program Alive Organizer.

Jak zobrazit prezentaci bez PowerPointu?

10. 8. 2012Ondřej ŠpulákObchod a kancelář

Potíže se správným zobrazením prezentace na cizím počítači můžete vyřešit jejím převodem do univerzálního formátu PDF. Umožní vám to program A-PDF PPT2PDF.

1 názor  1 kvalitní

Pracují vaši zaměstnanci skutečně naplno?

6. 8. 2012Ondřej ŠpulákObchod a kancelář

Potřebujete zjistit, proč některým zaměstnancům trvá plnění zadaných pracovních úkolů neúměrně dlouho? Odpověď vám může přinést program All In One Keylogger.

2 názory  2 kvalitní

Jak vést efektivně knihu jízd?

14. 5. 2012Ondřej ŠpulákObchod a kancelář

Používáte vozidlo ke služebním cestám a potřebujete vést knihu jízd? Nebo si nevíte rady se správou vašeho rozsáhlého vozového parku? Pomůže vám aplikace Autopark. Co nabízí?

2 názory  1 kvalitní

Vytvořte si svépomocí profesionální vizitky

5. 5. 2012Ondřej ŠpulákObchod a kancelář

Vizitky jsou jedním z nedílných znaků firemní identity. Proto je důležité, aby na vaše obchodní partnery na první pohled zapůsobily. Jak vytvořit profesionální vizitky svépomocí?

2 názory  2 kvalitní

Převeďte výkresy jednoduše do PDF

27. 4. 2012Ondřej ŠpulákObchod a kancelář

Potřebujete převést výkres ve formátu DWG do podoby PDF dokumentu, abyste jej mohli zaslat k náhledu klientovi? Pomůže vám program Any DWG to PDF Converter.

Propracovaný e-mailový klient se spoustou funkcí

5. 4. 2012Ondřej ŠpulákObchod a kancelář

Potřebujete komplexní nástroj, který vám na jednom místě umožní pohodlnou správu vaší elektronické komunikace, kontaktů a úkolů? Zapomeňte na Outlook, je tu eM Client.

Jak efektivně využíváte firemní tiskárny?

3. 4. 2012Ondřej ŠpulákObchod a kancelář

Zdá se vám, že zaměstnanci zbytečně tisknou příliš mnoho dokumentů na firemních tiskárnách, což zvyšuje vaše náklady? Podrobný přehled o efektivitě využití tiskáren vám podá program Printer Activity Monitor.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus