Vzdělání

Učte se cizí jazyky efektivně

18. 2. 2010Ondřej ŠpulákVzdělání

Chcete se naučit angličtinu, španělštinu, francouzštinu, němčinu, latinu, japonštinu, čínštinu, nebo dokonce arabštinu? Pak vyzkoušejte program Keepinhead Kartičky, který vám pomůže se zapamatováním slovíček, frází a vět.

Edu-learning: Office vás již nepřekvapí

19. 1. 2009Jáchym KrasekTipyVzdělání

Je mnoho zaměstnání, kde je vyžadována práce s aplikacemi z kancelářského balíku Microsoft Office, nejčastěji pak Wordem a Excelem. Ovládat tyto programy na vyšší úrovni není ze začátku zrovna jednoduché. My si představíme program, který nás to naučí.

Svět matematiky srozumitelnější?

27. 5. 2008Tomáš PokornýTipyVzdělání, Utility

Svět matematiky může být pochopitelný úplně každému. Nevěříte? Vyzkoušejte produkt z dílny společnosti Microsoft. Nástroj nese jméno Math 3.0 a pomůže studentům matematiky lépe a snadněji pochopit zákonitosti matematických a fyzikálních zákonů.

City of World - jsme lepší než Američané?

10. 1. 2008Lukáš ZerzánTipyVzdělání

Leckterý z našinců je pln pohoršení v případě, kdy některý z Američanů zcela chybně lokalizuje pozici České republiky. Jak obstojíme my? Poznáme hravě pozici jednotlivých amerických států či hlavních měst? Jak jsme na tom se znalostí států evropských či asijských? Pojďme to společně otestovat prostřednictvím programu City of World.

1 názor  1 kvalitní

Quiz Builder - tvorba kvízů nejen pro pedagogy

18. 12. 2007Lukáš ZerzánTipyVzdělání

Ať už chcete vytvořit průběžný či závěrečný test pro předmět na VŠ, oživit vaše webové stránky, uspořádat soutěž o hodnotné ceny, nebo jen zábavnou formou vzdělávat své potomky, vhodnou volbou může být dnes představovaný program, Quiz builder. S jeho pomocí vytvoříte kvíz (test) jakéhokoliv typu.

Slovník Lexie - překládejte si přímo v prohlížeči

4. 12. 2007Lukáš ZerzánTipyVzdělání

Pracujete nebo se vzděláváte prostřednictvím anglicky psaných textů? Zdržuje vás nutnost pro každé neznáme slovíčko otevírat slovník? Chcete rychleji nastudovat slovní zásobu nebo nechat kompletně přeložit celé stránky a porovnat je s originálem? Vyzkoušejte dnes představovaný program, Slovník Lexie.

PC Translator - král mezi překladači!

16. 11. 2007Lukáš ZerzánTipyVzdělání

Potřebujete přeložit některé výrazy ze světových jazyků, nebo dokonce celé webové stránky? Chcete automaticky překládat došlé emaily nebo souvislé texty? Vyzkoušejte aplikaci PC Translator, která se již řadu let drží na předních místech žebříčku profesionálních překladačů.

2 názory

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus