Chcete si jako první vyzkoušet novou podobu Slunečnice.cz? Přepněte na beta verzi.
×

Osobní a domácí

Velikonoční atmosféra ve vašem počítači

6. 4.RedakceOsobní a domácí

Máte doma hotovou velikonoční výzdobu, obarvená vajíčka a upečeného velikonočního beránka? Přemýšlíte, jakým způsobem byste si ještě mohli navodit sváteční atmosféru? Vyzkoušejte hry a screensavery s velikonoční tématikou.

Připojte k fotografiím informace o místě jejich vzniku

4. 12. 2014RedakceOsobní a domácí

Některé současné fotoaparáty dokážou k fotkám připojit také GPS souřadnice. Pokud takový fotoaparát nevlastníte, pomůže vám s jejich doplněním program Geotag.

Velikonoční atmosféra ve vašem počítači

19. 4. 2014RedakceOsobní a domácí

Máte doma hotovou velikonoční výzdobu, obarvená vajíčka a upečeného velikonočního beránka? Přemýšlíte, jakým způsobem byste si ještě mohli navodit sváteční atmosféru? Vyzkoušejte hry a screensavery s velikonoční tématikou.

Office 365 pro jednotlivce je k dispozici

17. 4. 2014RedakceOsobní a domácí

Společnost Microsoft představila nabídku svého kancelářského balíku Office 365 pro domácí použití také ve variantě určené pro jednotlivce. Doposud byl domácím uživatelům Office nabízen formou předplatného pouze ve variantě pro pět počítačů.

Úprava zahrady podle vašich představ

22. 5. 2013RedakceOsobní a domácí

Přemýšlíte jak zkrášlit, upravit a inovovat vaši zahrádku? Naplánujte si její proměnu pomocí programu Moje Zahrada - 3D.

Jsou děti na internetu v bezpečí?

8. 1. 2013Ondřej ŠpulákOsobní a domácí

V prostředí celosvětové sítě čeká na děti celá řada nástrah a úskalí, o kterých by měly vědět a umět jim čelit. Na co by si měly děti dát při surfování pozor?

Photoshop nemusí využívat jen profesionálové

21. 11. 2012Ondřej ŠpulákOsobní a domácí

Adobe Photoshop je synonymem profesionálního nástroje pro úpravu digitálních fotografií. Existuje i jeho odlehčená verze, která je určená domácím uživatelům a fotografickým nadšencům.

Deníček pro vaše miminko

24. 10. 2012Ondřej ŠpulákOsobní a domácí

Narození potomka je velice radostná událost. Pokud si chcete uchovat na jednom místě všechny vzpomínky na jeho první krůčky, pak sáhněte po programu Baby Diary.

Chraňte si na počítači své soukromí

17. 9. 2012Veronika NoskováRozšíření desktopu, Osobní a domácí

Má k vašemu počítači přístup více uživatelů, kteří by neměli vědět, které aplikace jste používali, jaké internetové stránky jste prohlíželi, nebo jaké dokumenty jste upravovali? Pomůže vám program Privacy Inspector.

Přehrajte jakékoliv video v DVD přehrávači

30. 7. 2012Ondřej ŠpulákOsobní a domácí

Máte na počítači uloženo velké množství filmů, které byste rádi shlédli také v pohodlí obývacího pokoje prostřednictvím televize a DVD přehrávače? Pak si je převeďte na optický disk.

1 názor  1 kvalitní

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus