Osobní a domácí

Velikonoční atmosféra ve vašem počítači

19. 4.RedakceOsobní a domácí

Máte doma hotovou velikonoční výzdobu, obarvená vajíčka a upečeného velikonočního beránka? Přemýšlíte, jakým způsobem byste si ještě mohli navodit sváteční atmosféru? Vyzkoušejte hry a screensavery s velikonoční tématikou.

Office 365 pro jednotlivce je k dispozici

17. 4.RedakceOsobní a domácí

Společnost Microsoft představila nabídku svého kancelářského balíku Office 365 pro domácí použití také ve variantě určené pro jednotlivce. Doposud byl domácím uživatelům Office nabízen formou předplatného pouze ve variantě pro pět počítačů.

Úprava zahrady podle vašich představ

22. 5. 2013RedakceOsobní a domácí

Přemýšlíte jak zkrášlit, upravit a inovovat vaši zahrádku? Naplánujte si její proměnu pomocí programu Moje Zahrada - 3D.

Jsou děti na internetu v bezpečí?

8. 1. 2013Ondřej ŠpulákOsobní a domácí

V prostředí celosvětové sítě čeká na děti celá řada nástrah a úskalí, o kterých by měly vědět a umět jim čelit. Na co by si měly děti dát při surfování pozor?

Photoshop nemusí využívat jen profesionálové

21. 11. 2012Ondřej ŠpulákOsobní a domácí

Adobe Photoshop je synonymem profesionálního nástroje pro úpravu digitálních fotografií. Existuje i jeho odlehčená verze, která je určená domácím uživatelům a fotografickým nadšencům.

Deníček pro vaše miminko

24. 10. 2012Ondřej ŠpulákOsobní a domácí

Narození potomka je velice radostná událost. Pokud si chcete uchovat na jednom místě všechny vzpomínky na jeho první krůčky, pak sáhněte po programu Baby Diary.

Chraňte si na počítači své soukromí

17. 9. 2012Veronika NoskováRozšíření desktopu, Osobní a domácí

Má k vašemu počítači přístup více uživatelů, kteří by neměli vědět, které aplikace jste používali, jaké internetové stránky jste prohlíželi, nebo jaké dokumenty jste upravovali? Pomůže vám program Privacy Inspector.

Přehrajte jakékoliv video v DVD přehrávači

30. 7. 2012Ondřej ŠpulákOsobní a domácí

Máte na počítači uloženo velké množství filmů, které byste rádi shlédli také v pohodlí obývacího pokoje prostřednictvím televize a DVD přehrávače? Pak si je převeďte na optický disk.

1 názor  1 kvalitní

Videa pořízená fotoaparátem převeďte do správného formátu

26. 7. 2012Ondřej ŠpulákOsobní a domácí

Jak převést videa z formátu MOV, který je využíván k ukládání záznamu v digitálních fotoaparátech, do vhodnějšího formátu? Pomůže vám program Allok MOV Converter.

Připravte se na závěrečné zkoušky v autoškole

4. 7. 2012Ondřej ŠpulákOsobní a domácí

Absolvujete řidičský výcvik, nebo se do autoškoly teprve chystáte? Pak vás jistě bude zajímat aplikace, která vás kvalitně připraví na závěrečnou zkoušku.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus