Různé

Vypalujte CD, DVD a Blu-ray s lehkostí

15. 7.RedakceRůzné

Koupili jste si nový počítač a hledáte vhodný program pro vypalování optických disků, který by zvládl nejen zápis dat, ale také přípravu multimediálních disků? Řešení nabízí Ashampoo Burning Studio.

Upravujte a vytiskněte zamčené PDF dokumenty

3. 7.RedakceRůzné

Soubory ve formátu PDF mohou být zabezpečeny nejrůznějšími ochranami, které znemožňují jejich tisk nebo dodatečné úpravy. Tato omezení dokáže odstranit aplikace A-PDF Restrictions Remover.

Barevné kreslení pro děti

30. 6.RedakceRůzné

Chcete, aby se vaše dítě zábavnou formou naučilo ovládat počítač? Pak jej nechte, ať si kreslí. Ideálním programem pro tuto činnost je Magic Whiteboard.

Které soubory vám zabírají místo na pevném disku?

27. 6.RedakceRůzné

Chcete vědět, jak velký podíl diskové kapacity je zaplněný hudbou, dokumenty, filmy, nebo fotkami? Jaké složky jsou velikostně nejrozsáhlejší? Vše potřebné vám prozradí užitečný program.

Pěkný deníček pro vaše miminko

25. 6.RedakceRůzné

Přemýšlíte, jak snadno uchovat pohromadě všechny vzpomínky na vývoj vašeho milovaného potomka? Vyzkoušejte multimediální deníček Baby Diary.

Nudí vás současný spořič obrazovky?

16. 6.RedakceRůzné

Myslíte si, že používání spořičů obrazovky je staromódní a doba jejich slávy již definitivně skončila? Pak vyzkoušejte trojrozměrný screensaver, nabízející poutavý pohled na svět ukrytý uvnitř akvária.

1 názor  1 kvalitní

Lze zobrazit prezentace bez PowerPointu?

4. 6.RedakceRůzné

Potíže se správným zobrazením prezentace na cizím počítači můžete vyřešit jejím převodem do univerzálního formátu PDF. Umožní vám to program A-PDF PPT2PDF.

Důležité soubory zamkněte do chráněné složky

2. 6.RedakceRůzné

Máte na počítači nebo přenosných zařízeních uloženy soubory s citlivými informacemi a chtěli byste je ochránit před ostatními? Pak si vytvořte šifrovanou složku chráněnou heslem.

Oblíbený šifrovací nástroj TrueCrypt končí

29. 5.RedakceRůzné

Open source program TrueCrypt, sloužící k ochraně dat před zneužitím prostřednictvím silného šifrování, s nejvyšší pravděpodobností končí. Jeho tvůrci oznámili, že tento nástroj obsahuje závažné chyby a není proto bezpečný pro další používání.

Vytvořte DVD z libovolného video souboru

26. 5.RedakceRůzné

Již vás nebaví neustálé sledování filmů a videí na počítači? Raději byste si je pouštěli v pohodlí obývacího pokoje na televizi? Pak vám pomůže program Movie DVD Maker, který převede libovolné video do formátu určeného pro DVD přehrávače.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus