Různé

Zaznamenejte všechny zvuky v počítači

DnesRedakceRůzné

Rádi byste si uložili vysílání internetových rádií, streamovanou hudbu, hovory realizované přes Skype nebo některé zvuky z video souborů? Pak vyzkoušejte univerzální nástroj jménem Moo0 VoiceRecorder.

Příprava elektronických publikací nemusí být složitá

22. 4.RedakceRůzné

Potřebujete vytvořit interaktivních manuál, katalog, výukový nástroj, e-knihu, nebo dokonce magazín? S jejich přípravou vám pomůže program NeoBook.

Je váš flash disk zcela funkční?

16. 4.RedakceRůzné

USB flash disky se staly nedílnou součástí našeho života. Nosíme je často u sebe a svěřujeme jim mnohdy velmi důležitá data. Je proto nutné, aby tato zařízení byla spolehlivá. Jejich funkčnost prověří nástroj H2testw.

Total Commander vám usnadní každodenní práci

14. 4.RedakceRůzné

Moderní souborový manažer by měl uživatelům poskytnout komfortní správu souborů a nabídnout celou řadu pokročilých funkcí, které práci s daty zpříjemní. Co přináší Total Commander?

Detailní nastavení uživatelských práv

10. 4.RedakceRůzné

Potřebujete na počítači jednotlivým uživatelům omezit dostupnost některých běžně používaných funkcí? Použijte program Advanced Internet Kiosk.

Jak získat zpět zapomenuté heslo u chráněných dokumentů?

9. 4.RedakceRůzné

Kancelářská sada Microsoft Office umožňuje ochránit heslem přístup k obsahu vašich dokumentů, které obsahují citlivé údaje. Co však dělat, pokud toto heslo zapomenete? Pomůže vám program Advanced Office Password Recovery.

Hlídejte dům webkamerou

29. 3.RedakceRůzné

Odjíždíte na dovolenou a obáváte se o osud vašeho obydlí v době nepřítomnosti? Pak využijte webkameru k pohodlnému sledování dění v domě či bytě.

3D texty snadno a rychle

25. 3.RedakceRůzné

Potřebujete vytvořit kvalitně vypadající 3D texty, loga či tlačítka pro webové stránky? Použijte program Xara3D

3D spořiče rozjasní váš monitor

17. 3.RedakceRůzné

Hledáte zajímavý spořič, který by ozvláštnil obrazovku vašeho monitoru? Vyzkoušejte poutavé a realisticky zpracované 3D spořiče.

Pěkný deníček pro vaše děťátko

11. 3.RedakceRůzné

Přemýšlíte, jak snadno uchovat pohromadě všechny vzpomínky na vývoj vašeho milovaného potomka? Vyzkoušejte multimediální deníček Baby Diary.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus