Grafika a webdesign

Jaké novinky přináší Zoner Photo Studio 17?

19. 9.RedakceGrafika a webdesign

Opět byla uvolněna nová verze oblíbeného správce a editoru fotografií Zoner Photo Studio. Oproti předchozím verzím se uživatelé v sedmnácté řadě produktu dočkali spíše drobných vylepšení a novinek.

Paint.NET 4.0 přinesl řadu vylepšení

29. 6.RedakceGrafika a webdesign

Příznivci programu Paint.NET, který slouží k pokročilé úpravě obrázků a fotografií, se dočkali po více než čtyřech letech jeho nové verze. Jaké novinky přináší?

Vytvořte si animace pro webové stránky

17. 1. 2013Ondřej ŠpulákGrafika a webdesign

Vytváříte internetovou prezentaci a toužíte po efektně vypadajících animacích, které byste do stránek mohli vložit? Vyzkoušejte program Sothink SWF Easy.

1 názor  1 kvalitní

Jak vytvořit z prázdninových fotografií panorama?

27. 7. 2012Ondřej ŠpulákGrafika a webdesign

Přivezli jste si z dovolené velké množství fotek a potřebujete některé z nich spojit dohromady? S tvorbou panoramatických snímků vám pomůže program The Panorama Factory.

1 názor  1 kvalitní

Šikovně na fotografie

29. 5. 2012Ondřej ŠpulákGrafika a webdesign

Hledáte program, který by vám nabídl pohodlné prohlížení digitálních fotografií, jejich správu, úpravy, nebo tvorbu alb? Pak použijte ACDSee.

Vytvářejte 3D texty a grafiku

26. 4. 2012Ondřej ŠpulákGrafika a webdesign

Toužíte po pěkném trojrozměrném grafickém nápisu nebo profesionálně vypadajících tlačítkách pro webové stránky? Nástroj Xara3D vám pomůže s jejich tvorbou.

Vytvořte si dokonalý portrét

16. 4. 2012Ondřej ŠpulákGrafika a webdesign

Toužíte po profesionálním portrétu, kterým ohromíte ostatní? Pomocí počítačové retuše můžete vytvořit dokonalou fotografii, na jakou jste zvyklí například z časopisů. Pomůže vám šikovný program.

1 názor

Vyšel Adobe Photoshop Elements 10

21. 10. 2011Ondřej ŠpulákGrafika a webdesign

Společnost Adobe představila program Adobe Photoshop Elements 10, určený pro platformy Windows a Mac. Jaké novinky uživatelům přináší?

Profesionální tisk fotografií

6. 10. 2011Ondřej ŠpulákGrafika a webdesign

Toužíte po dokonalém výtisku vytvořeném z vaší fotky? Nebo potřebujete připravit profesionálně vypadající pohlednici, rodinné album či plakát? Pomůže vám program Pics Print.

Vyšel nový Zoner Photo Studio 14

5. 10. 2011Ondřej ŠpulákGrafika a webdesign

Český program Zoner Photo Studio, který je profesionálním prohlížečem obrázků a editačním nástrojem pro úpravu digitálních fotografií, byl uvolněn v další verzi. Jaké novinky přináší?

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus