Chcete si jako první vyzkoušet novou podobu Slunečnice.cz? Přepněte na beta verzi.
×

Potřebuji pomoc s...

Univerzální pomocník pro vaše Windows

16. 1. 2013Ondřej ŠpulákPotřebuji pomoc s...

Zbavte se zbytečných a nepotřebných souborů, vyčistěte registry a optimalizujte výkon operačního systému. Pomůže vám s tím program Ashampoo WinOptimizer. Jaké funkce nabízí?

Jak pracovat se zamčenými PDF soubory?

15. 1. 2013Ondřej ŠpulákPotřebuji pomoc s...

Potřebujete zkopírovat text či vytisknout stránky ze zamčeného dokumentu ve formátu PDF? Pomůže vám program A-PDF Restrictions Remover.

Filmy nemusíte sledovat pouze na počítači

4. 1. 2013Ondřej ŠpulákPotřebuji pomoc s...

Stahujete si z internetu filmy a videa? Nevyhovuje vám však jejich sledování na počítači? Pak si je snadno převeďte na DVD a přehrávejte pohodlně na televizi.

3 názory  3 kvalitní

Chraňte svůj chytrý mobil

30. 11. 2012Ondřej ŠpulákPotřebuji pomoc s...

Dnešní mobilní zařízení poháněná některým z operačních systémů mohou napadnout zákeřní škůdci. Braňte se jim pomocí nástroje ESET Mobile Security, který nabízí ochranu vašich dat i v případě krádeže.

2 názory  2 kvalitní

Zapomenuté heslo je možné získat zpět

20. 11. 2012Ondřej ŠpulákPotřebuji pomoc s...

Ochrana dokumentů prostřednictvím hesla je užitečná věc, nicméně pokud přístupový kód zapomenete, k obsahu chráněných dokumentů se již nedostanete. Naštěstí existují programy, které vám pomohou.

Zákeřný trojský kůň se snaží získat vaše peníze

10. 10. 2012Ondřej ŠpulákPotřebuji pomoc s...

V poslední době se po internetu masivně šíří zákeřný trojský kůň, který se v uživatelích snaží vzbudit dojem, že jejich počítač byl zablokován Policií České republiky a vybízí k uhrazení finanční sumy.

Vytvořte si šablonu pro váš web

1. 10. 2012Ondřej ŠpulákPotřebuji pomoc s...

Připravujete vlastními silami internetovou prezentaci a chcete mít plnou kontrolu nad její výslednou podobou? Pak můžete k tvorbě poutavých grafických šablon využít program Artisteer.

Zbavte počítač zbytečných souborů

21. 9. 2012Veronika NoskováPotřebuji pomoc s...

Hledáte univerzálního pomocníka pro údržbu počítače a současně chcete zabránit plnění vašeho harddisku nepotřebnými soubory, které po sobě Windows neumí uklidit? Použijte Ashampoo WinOptimizer.

Převeďte dokumenty do editovatelné podoby

18. 9. 2012Veronika NoskováPotřebuji pomoc s...

Chcete vytvořit snadno editovatelný soubor z vašeho papírového dokumentu, PDF souboru nebo snímku pořízeného digitálním fotoaparátem?

Defragmentujte pevný disk na vysoké úrovni

12. 9. 2012Ondřej ŠpulákPotřebuji pomoc s...

Po čase dochází ke zpomalování chodu počítače vlivem fragmentace souborů na pevném disku. Je proto nutné data zpětně nefragmentovat a zachovat tak počítači jeho původní rychlost.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus