Utility

Alternativní vypalovací software

25. 1. 2013Ondřej ŠpulákUtility

Chcete jednoduše vypalovat data, hudbu a filmy na optické disky? Hledáte alternativu k velkým softwarovým balíkům, jakým je například Nero? Vyzkoušejte program CopyTo.

1 názor  1 kvalitní

Jak zajistit, aby počítač využíval optimálně RAM?

10. 1. 2013Ondřej ŠpulákUtility

Zdá se vám, že při práci na počítači dochází k postupnému snižování jeho výkonu? Na vině může být nesprávné využití operační paměti, kterou blokují již ukončené aplikace. V takovém případě vám pomůže MemOptimizer.

1 názor  1 kvalitní

Vypalujte bez obav CD, DVD a Blu-ray disky

31. 8. 2012Ondřej ŠpulákUtility

Koupili jste si nový počítač a hledáte vhodný program pro vypalování optických disků, který by zvládl nejen zápis dat, ale také přípravu multimediálních disků? Řešení nabízí Ashampoo Burning Studio 11.

Jednoduše na kompresi souborů

29. 6. 2012Ondřej ŠpulákUtility

Komprimační programy umožňují sbalení více souborů do jednoho celku, čímž se značně zjednodušuje jejich odesílání přes internet. Taktéž mají stále svou nezastupitelnou úlohu v případech, kdy potřebujete zmenšit objem dat.

Také nechcete číst dvakrát stejný e-mail?

8. 6. 2012Ondřej ŠpulákUtility

Přichází vám do poštovní schránky velké množství e-mailů s totožným obsahem? Pak si můžete nechat duplicitní zprávy automaticky odstraňovat a ušetřit tak mnoho času, který byste nad tříděním e-mailů museli strávit.

Zábavná přeměna fotografií

7. 6. 2012Ondřej ŠpulákUtility

Zaujala vás metoda morphování a rádi byste vytvořili plynulou transformaci mezi dvěma fotografiemi? Pak se nemusíte spoléhat pouze na profesionální programy. Pomůže vám nástroj Morpheus Photo Morpher.

Získejte zpět zapomenuté heslo u chráněných dokumentů

5. 6. 2012Ondřej ŠpulákUtility

Kancelářská sada Microsoft Office umožňuje ochránit heslem přístup k obsahu vašich dokumentů, které obsahují citlivé údaje. Co však dělat, pokud toto heslo zapomenete? Pomůže vám program Advanced Office Password Recovery.

Optimalizujte systém a vyčistěte počítač od zbytečností

28. 5. 2012Ondřej ŠpulákUtility

Aby počítač vydržel dlouho v dobré formě, je nutné zabránit zanášení pevného disku soubory, které po sobě zanechávají Windows. Dále je vhodné čistit systémový registr a knihovny. O vše se za vás postará Ashampoo WinOptimizer.

Snímání obrazovky na profesionální úrovni

25. 4. 2012Ondřej ŠpulákUtility

Chcete zachytit aktuální dění na obrazovce ve formě obrazu nebo videa? Bohaté možnosti v tomto ohledu přináší program FastStone Capture.

Zjistěte podrobnosti o počítačích v lokální síti

20. 4. 2012Ondřej ŠpulákUtility

Pokud jste správcem počítačové sítě, pak jistě chcete mít podrobný přehled o počítačích, které jsou v rámci této sítě propojeny. Vše potřebné vám sdělí program Active Network Monitor.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus