Hry

Slunečnice přináší velkou hromadu zábavných online her

20. 1.RedakceHry

Chcete se odreagovat, zažít pořádné dobrodružství, potrápit svůj mozek, nebo poměřit síly při závodech? Pak vyzkoušejte velkou hromadu online her, které vás vtáhnou do děje.

Zahrajte si legendární Counter-Strike

28. 6. 2012Ondřej ŠpulákHry

Counter-Strike je nehynoucí legenda žánru FPS, která si získala přízeň hráčů po celém světě. Jejím prostřednictvím se můžete vžít do role člena protiteroristické jednotky či teroristy. Boj začíná!

Hrajte fotbal jako David Beckham

27. 3. 2012Ondřej ŠpulákHry

Chcete okusit atmosféru fotbalových utkání a naplno se vžít do role světoznámých fotbalových hvězd? Potěšení ze hry vám přinese titul FIFA 12.

Hrdinové The Sims 3 vyráží do Horských lázní

14. 2. 2012Ondřej ŠpulákHry

Příznivci herní série The Sims si budou moci již brzy zakoupit rozšíření Horské lázně v klasické krabicové verzi. Těšit se můžete na nové druhy oblečení, doplňky do domovů a objekty.

Zahrajte si golf jako profesionálové

11. 1. 2012Ondřej ŠpulákHry

Golfová herní série Tiger Woods PGA TOUR se dočká dalšího pokračování. Nabídne podporu pohybového ovladače Kinect pro Xbox 360, golfovou kariéru Tigera Woodse, onlinové prvky a funkce sociálních sítí.

Jaký bude nový bezplatný letecký simulátor od Microsoftu?

5. 1. 2012Ondřej ŠpulákHry

Pokud patříte mezi příznivce leteckých simulátorů, pak se na jaře dočkáte dalšího pokračování Flight Simulatoru. Ten se vyznačuje zejména realistickým podáním letu bez přikrášlování.

1 názor  1 kvalitní

Hrdinové The Sims 3 se stanou kouzelníky, akrobaty a zpěváky

4. 1. 2012Ondřej ŠpulákHry

Příznivci herní série The Sims 3 se mohou těšit na nové rozšíření. To se bude jmenovat Showtime a hráčům umožní vžít se do role baviče obecenstva nebo zpěváka.

Zpříjemněte si konec roku oddechovými hrami

30. 12. 2011Ondřej ŠpulákHry

Chcete si ukrátit čekání na příchod nového roku a televizní program vás nezaujal? Zahrajte si oddechové hry.

Zavzpomínejte na legendární hru Duke Nukem 3D

29. 11. 2011Ondřej ŠpulákHry

Střílečka Duke Nukem 3D je jednou z nejoblíbenějších akčních her minulého století, která byla v mnoha ohledech přelomová. Pokud chcete zavzpomínat na staré časy, pak si ji můžete opět zahrát.

Zahrajte si nové Need for Speed The Run

15. 11. 2011Ondřej ŠpulákHry

Pokračování automobilové série Need for Speed s podtitulem The Run přináší hráčům adrenalinový závod napříč celým severoamerickým kontinentem od mostu Golden Gate až k mrakodrapu Empire State.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus