Chcete si jako první vyzkoušet novou podobu Slunečnice.cz? Přepněte na beta verzi.
×

Rozšíření desktopu

Chraňte si na počítači své soukromí

17. 9. 2012Veronika NoskováRozšíření desktopu, Osobní a domácí

Má k vašemu počítači přístup více uživatelů, kteří by neměli vědět, které aplikace jste používali, jaké internetové stránky jste prohlíželi, nebo jaké dokumenty jste upravovali? Pomůže vám program Privacy Inspector.

Sledujte televizi a poslouchejte rádio na počítači

22. 6. 2012Ondřej ŠpulákRozšíření desktopu

Již vás nudí seriály a telenovely, které vysílají tuzemské televizní stanice? Chtěli byste se podívat na zahraniční vysílání? Pak si nemusíte pořizovat satelit či TV tuner, pomůže vám program World TV & Radio Tuner.

Rychlá komunikace v lokální síti

18. 5. 2012Ondřej ŠpulákRozšíření desktopu

Hledáte řešení pro rychlou komunikaci zaměstnanců v reálném čase a použití ICQ či Skype vám připadá z hlediska bezpečnosti vašich firemních dat rizikové? Pak vyzkoušejte Softros LAN messenger.

Vyzkoušejte nový Total Commander

27. 2. 2012Ondřej ŠpulákRozšíření desktopu

Souborový manažer Total Commander nabízí uživatelům celou řadu pokročilých funkcí a bohaté možnosti při správě souborů. Jaké novinky přinesla jeho poslední verze?

Rychlé přecházení mezi často používanými složkami

15. 2. 2012Ondřej ŠpulákRozšíření desktopu

Pokud pro práci se soubory a složkami používáte Průzkumníka Windows, pak byste jistě ocenili možnost rychle přecházet mezi často používanými složkami. Tuto funkci vám nabídne doplněk Folder Cache.

Bezplatný pomocník pro vypalování optických disků

6. 1. 2012Ondřej ŠpulákRozšíření desktopu

Ashampoo Burning Studio 6 Free je vypalovací nástroj, který si kromě CD a DVD rozumí i s Blu-ray disky. Přitom nabízí velké množství zajímavých funkcí, jako např. ripování hudby.

Osmá generace Total Commanderu se blíží

20. 9. 2011Ondřej ŠpulákRozšíření desktopu

Total Commander je pokročilý správce souborů, jehož vývoj probíhá již téměř dvacet let a neustále pokračuje. Christian Ghisler aktuálně pracuje na osmé generaci tohoto programu. Co přinese?

Král mezi správci souborů

26. 7. 2011Ondřej ŠpulákRozšíření desktopu

Hledáte program, který vám umožní snadnou správu vašich souborů či složek a současně nabídne i řadu pokročilých funkcí? Pak vyzkoušejte program Total Commander.

Profesionální snímání obsahu obrazovky

2. 6. 2011Ondřej ŠpulákRozšíření desktopu

Potřebujete vytvořit screenshot obrazovky? Pak namísto tlačítka Print Screen použijte raději všestranný nástroj FastStone Capture, který nabízí řadu funkcí a umožňuje i zaznamenávání vaší činnosti ve formě videa.

Dva panely ve správci souborů vám nestačí?

30. 5. 2011Ondřej ŠpulákRozšíření desktopu

Většina správců souborů nabízí standardně dva panely pro zobrazení vašich souborů. Pokud je to pro vás málo, pak vyzkoušejte program Q-dir. Ten nabízí pro práci se soubory a složkami až čtyři nezávislé panely.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání Clam AntiVirus. Clam AntiVirus